2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bende aynen senin gibi düşünüyorum. zorlamak istemiyorum kendimi. Yoğurt istemiyor mesela canım. Yiyemiyorum yada kefir içemiyorum. Fena oluyorum yabi yumurta falanda yok.hamileliğimin en başından beri yumurtadan tiksinmiştim zaten entresan bir şekilde. Doktorunun söylediği rahatlattı beni acikcasi

Aaa ilk defa duyuyorum böyle yasaklar. Benim ki hiç bir şey demedi bana.

Çin takvimi yaptın mı? Kızımda da asla peynir yiyemedim merak ettim cin takvimo sonucunu

Ah kuzum ya. Uraz da öyle. Kanguruda taşıyorum zaman zaman ben urazi hala. Yere inmek ve emeklemek için cirpiniyor kucağımda. Gele uyutmaya çalışırken kucağımda baya baya tekmeler atıyor Bana da. Ama bu bebeler öyle bir korunaklı ki keselerinde, hiç bir şey olmuyor şükür ki onlara iyi düşün sende olur mu?

Aminn çokca. Teskkur ederim

Karatayin candır ya. Çok severim karatayin bende. Delidır falan ama tezleri baya doğru bence

Bence erkek. Ama kız olsa dünyalar benim olurdu gerçekten :)

Bende tatlıyı duşununce bile iykkk yaoanladsanim..Hele kakaonun kokusu bile beni mahvediyor. Sen cin takvimi yaptın mı?
aa biliyor musun benim çin takvimi erkek diyor ve etrafımdaki herkes erkek olacak diyor. bende erkek gibi hissediyorum ama öncelik sağlık. bakalım ne çıkacak cinsiyeti.

Bende ultrasyonda görür görmez erkek dedim eşimde erkek hissetmiş. Yüzük gib

Kan sulandırıcı igne folbiol b vitamini progestan verdi hepsini düzenli bir şekilde iciyorum.ama ilaçlar mideyi daha da fazla bulandiriyor.
Bana b vitamini ve progestan vermedi şimdi tuvalete gittim bi parça kanlı sıvı geldi agrım falan yok ama öğlen hastaneye gitcem çarşamba gece çok sancım vardı bişey mi olmuştur :KK43:

Arkadaşlar kanama yaşayanınız var mı benim sabah 5 gibi geldi yoğun kahverengi kırmızı şimdi de peçeteye devam ediyor benim normal adet başlangıcım gibi sanırım gitti :KK43:

Döşemealtı . Annemler Yeniköy'de oturuyor :)
Bizde dosemealti na taşınalım diyoruzm. Hem doğası güzel hemde mustakilevler çok yapıldı oralara.

Ahaaa çok ilginç ama benim kese pazartesi yuvarlaktı... bugün fasulye gibi çıktı ne olacak kuz mı erkek mi?
Ben o kese olayına pek inanmıyorum açıkçası artikm ama sağ ve sol sa durmasidogru sonuç veriyormuş
Bence hepimiz buradan çin takvimine göre söyleyelim zaten ilerleyen haftalarda ortaya çıkacak istatistik yapar ne kadar doğru biliyor bir sonuç çıkarırız... oofff yine meslek deformasyonu istatistiksiz konuşmasam olmaz :110: benimki de çin takvimine göre kız, japon takvimine göre %25 erkek %75 kız, rus takvimine göre kız... bu arada bende kız hissediyorum haydi hayırlısı...
Japon talvmini bilmouirum aman cinler baya iyiler bence

Kızlar benimde bugün Dr randevum vardı... 6+0 sın dedi. :KK200: Kalp atışı duydukta gördükte çok tatlıydı... Allah burada bekleyen herkese yaşatsın... hele ki benim gibi yıllardır çocuk için uğraşan aşılamalardan tüp bebeklere koşturup, sonra hediye paketi gibi spontan olan gebelikler yaşayanların ve tabiki burada herkesin şubat ayında sağlıklı çocuklarımızı kucağımıza almak nasip olur inşallah... crinone jel verdi birde cronex iğne kan sulandırıcı göbekten yapılıyormuş... tüp bebekte o kadar iğne yapıp sıkılmıştım ki göbekten subkutan deri altı iğneyi görünce azıcık canım sıkılmadı değil... ama olsun bebeşim için herşeyi yaparım :anne:
Çok sevindim senin adına kuzumm sağlıkla kucağına almakta nasip olur umarim
aa biliyor musun benim çin takvimi erkek diyor ve etrafımdaki herkes erkek olacak diyor. bende erkek gibi hissediyorum ama öncelik sağlık. bakalım ne çıkacak cinsiyeti.
Bende erkek hissediyorum :) kız olsa süper olurdu ama işte yavruya artık ayipnolmasin diye kabulleniyorumm yok yüksek ihtimal erkek geliyor yine

Bu cinsiyet tahmini ilk ayların eğlenceli kısmi. Ben oğlum ve kızımda o kadar benzer şeyler yaşadım ki ikinciye de erkek diye hazırlamıştım. Şimdi yine meraktayım rus ve çin liler erkek japonlar yüzde 75 erkek diyor. Yalniz oğluma kiz demişti çinliler.

Arkadaşlar kanama yaşayanınız var mı benim sabah 5 gibi geldi yoğun kahverengi kırmızı şimdi de peçeteye devam ediyor benim normal adet başlangıcım gibi sanırım gitti :KK43:
Hamilelikte bu durumu yasayanlar ve saglikli bebekleri duyaya gelenler olsada hemen doktora gitmende fayda var canim

Bu cinsiyet tahmini ilk ayların eğlenceli kısmi. Ben oğlum ve kızımda o kadar benzer şeyler yaşadım ki ikinciye de erkek diye hazırlamıştım. Şimdi yine meraktayım rus ve çin liler erkek japonlar yüzde 75 erkek diyor. Yalniz oğluma kiz demişti çinliler.
Ayyy seninko de karmancorman olmuş :) dur bende yapayım bir Japon takvimini

X