2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Teşekkür ederim iyi dileklerin için, geçen sene gelişimi duran bi gebelik yaşadım haliyle endişe ediyorum. Allah isteyen herkese tez zamanda evlatlarını kucağına almayı nasip etsin
şubat ayında sağlıkla hepimiz yavrularımızı kucağımıza alacağız. Lütfen endiselenme iyi şeyler düşün ki iyi olsun.

tahlil sonuçlarım çıktı demir eksikliği var dedi. belki doktorun demir ilacı erken başlar dedi.
dosyayı yükleyemedim buraya eskiden ne kolaydı şimdi hep hata veriyor.
mesela TSH 2,84 çıkmış normal değil mi bu rakam burada hanımlar konuşuyordu çünkü.
Benim endokrin doktorum 2,5in altında olması lazım demişti hamileyken..ama her doktorun bakış açısı farklı..

tercih meselesi. Bize hiiiiç zor gelmiyor. Zoraki yapmıyoruz ki bunu zaten. İsteyerek yapıyoruz. Yaşam tarzı desek daha doğru aslında. Ama merak ettim ne zor geldi sana :)
Her şeyi düşünmeden alıyorum ben mesela..organik mi değil mi pek takmıyorum..hem yiyecek konusunda hem diğer ürünler konusunda..aynen iite belki de ben kolaya kaçtığım için zor geldi bana

tercih meselesi. Bize hiiiiç zor gelmiyor. Zoraki yapmıyoruz ki bunu zaten. İsteyerek yapıyoruz. Yaşam tarzı desek daha doğru aslında. Ama merak ettim ne zor geldi sana :)

Biz de eşimle şehirden ayrılma planları yapıyoruz. Biz izmir de olduğumuz için izmir deki küçük sahil kasabalarından birini istiyoruz. Bu kararı almamızın en büyük etkeni büyük şehirde çocuk büyütmek istemememiz. Zor tarafları olacaktır elbet ama bu kalabalık ve gitgide çığrından çıkan yaşam karmaşasından kurtulacağız. Bizim hayalimizde kendi sütümüzü yumurtamızı sağlayabileceğimiz küçük bi çiftlik evi. Umarım en kısa zamanda bu planımızı gerçekteştirebiliriz.

Merhaba kızlar bende mayıs 6 son adet tarihim nasipse şubat doğum sağlıkla inşallah hepimiz 6 yıl tüp bebek tedVisi oldum ilk gebeliğimde gelişimi durdu şimdi de hiç belirti kasık ağrısı falan hissetmiyorum ne bulantı ne başka birşey kalp atışı için bekliyoruzinşallah sağlıkla görürüm bebeğimi en son geçen bafta keseyi gördük var mı aranozda belirtisi geçenler :KK43:
Merhaba canım, seninle bat tarihlerimiz aynı ☺️ Dün doktor kontrolüme gittim. Vajinal ultrason ile minicik bir kese gördük. Pazartesi tekrar çağırdı bakalım ne olacak. Bu arada bazı anlar bende de hiçbir belirti olmuyor. İçini tefah tut.☺️

Biz de eşimle şehirden ayrılma planları yapıyoruz. Biz izmir de olduğumuz için izmir deki küçük sahil kasabalarından birini istiyoruz. Bu kararı almamızın en büyük etkeni büyük şehirde çocuk büyütmek istemememiz. Zor tarafları olacaktır elbet ama bu kalabalık ve gitgide çığrından çıkan yaşam karmaşasından kurtulacağız. Bizim hayalimizde kendi sütümüzü yumurtamızı sağlayabileceğimiz küçük bi çiftlik evi. Umarım en kısa zamanda bu planımızı gerçekteştirebiliriz.
Kesinlikle.mükemmel bir karar bu sizin içi. Asla pişman olmayacaksınız. Bizde izmir mi antalya mi arasında çok kararsız kalmıştık ama İzmiri trafiği çok ve istanbuldan pekte farklı gelmemişti bize o zaman. Gerçi bu yaz okul bulamayınca burada açaba izmir mi taşınsak diye de çok dusunustuk. İzmiri en büyük avantajı bence okulları. Bu bakımdan çok şanslısıniz orada olduğunuz için.

Kesinlikle.mükemmel bir karar bu sizin içi. Asla pişman olmayacaksınız. Bizde izmir mi antalya mi arasında çok kararsız kalmıştık ama İzmiri trafiği çok ve istanbuldan pekte farklı gelmemişti bize o zaman. Gerçi bu yaz okul bulamayınca burada açaba izmir mi taşınsak diye de çok dusunustuk. İzmiri en büyük avantajı bence okulları. Bu bakımdan çok şanslısıniz orada olduğunuz için.
Kesinlikle İzmir in İstanbul dan bi farklı kalmadı. Siz de çok şanslısınız böyle bi yaşam standartını hayata geçirebildiğiniz için. Umarım bundan sonraki planlarınız da aksamadan kolaylık ve iyiliklerle güzelliklerle olur

Her şeyi düşünmeden alıyorum ben mesela..organik mi değil mi pek takmıyorum..hem yiyecek konusunda hem diğer ürünler konusunda..aynen iite belki de ben kolaya kaçtığım için zor geldi bana
Bir kere alışınca bir daha eskisi gibi olamıyorsun bence. Dediğim gibi işte yaşam şekli. Bizden daha delinolanlar var mesela cevremizde. Antalyanin köyünde yaşayan bir aile mesela çocuğuna bakkal sütü ve yoğurdu bile hiç vermemiş. Çocuğu 3 yaşında. Bahçesinde keci bwskouorlar. yoğurdunu mayasız peynirini kendisi yapıyor. Biz evde yaptığımız yoğurt kalmayınca mesela marketten orgabik yoğurt alıyoruz. Ama işte bunu yapmayanlar bile var :) ben sanırım keçi falan besleyemem :) yaşam şekli işte tamamen

Kesinlikle İzmir in İstanbul dan bi farklı kalmadı. Siz de çok şanslısınız böyle bi yaşam standartını hayata geçirebildiğiniz için. Umarım bundan sonraki planlarınız da aksamadan kolaylık ve iyiliklerle güzelliklerle olur
Hepimiz için oyle olmasi dilegiyl. Umarım. Yasamak istedifiniz hayata biran önce kavuşursunuz . İzmir çok güzel bir yer ve eğitim olanakları inanılmaz fzla.

X