2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar selamlar daha zamanı var ama ben meme ucu yarasından epey çektim bu bebiş de acı çekmek istemiyorum oğlumda emzirmeyi bırakacaktım acılar yüzünden düşman başına gelmesin!
Şimdiden araştırmalara başladım silverette gümüş kapak almayı düşünüyorum.
Yorum görüşleriniz varsa yazın lütfen çok zor bi süreç bu çünkü. Şimdiden aklımızda bulunsun
Ben ilk gebelikte 32. Haftadan sonra lansinoh lanolin sürmeye başladım uçlara gece yatmadan önce doğumdan sonra da her seferinde sürdüm problem olmadı gümüş kapak bende duydum ama çok konforlu gelmedi bana hele sütun iyi oluyorsa ped koymadan kapakla dolaşmak zor olur gibi

Ben ilk gebelikte 32. Haftadan sonra lansinoh lanolin sürmeye başladım uçlara gece yatmadan önce doğumdan sonra da her seferinde sürdüm problem olmadı gümüş kapak bende duydum ama çok konforlu gelmedi bana hele sütun iyi oluyorsa ped koymadan kapakla dolaşmak zor olur gibi
Ben belki daha önceki haftalarda başlamışımdır lanolin e çevremde çok vardı meme ucu yarası çeken önceden davranayım dedim ama yine oldu yine oldu acısı kanaması insanın canından can kopar gibi hala zihnimde..
Sen şanslıymışsın canım iyiki yaran olmamış inşallah şimdi de olmaz o acıyı bilsen inan konforu düşünmezsin o yüzden şimdiden derdine düştüm

Ayy deme ben canım cips isteyince ruffles in sade olanı var patates yağ tuz var içerisinde ondan minik bi kase yiyorum yanına baharatlı süzme yoğurt koyuyorum ki glisemik indeksi düşsün :skandal:
Ayy onun soğanlısı da çok güzel :KK45: afiyet olsun canım hamişiz biz yeriz

Emzirirsek de süte geçer diye yiyemeyiz :KK17:
Ben gaz yapıyor diye fasülye yememiştim uzunca süre gözümde tütmüştü kuru fasülye soğan :KK57:
Canım şimdi teksoplasma vs bakterilerden dolayı yiyemiyoruz emzirince de yiyemez miyiz gerçekten?? Allahım ne olur öyle bir şey olmasın :bicak: ne hayallerim vardı

Kızlar bugün ikili test icin gitmistim ama yapmadılar.11+4 deyiz. Haftaya gel yapalım dedi hoca.
Bebeğimi gosterdi bana. pıtır pıtır ayaklarıni gördüm.Tam bir bebege benzemisti .büyümüş baya.Cok agladım duygulandm. Hala kendime gelemedim.Cok baska bir duyguymuş.

:cry: Yaaa kıyamam.. Benim de gözlerim doldu okurken. 2 günümüz kaldı bizim de heyecandan yüreğim ağzıma geliyor. Minik tırtıllar artık büyüyor. Şu hali bile ne kadar etkiliyor bir de kucağımızda olduğunu düşünsene.. Minik mucizeler.. :KK68:

Canım şimdi teksoplasma vs bakterilerden dolayı yiyemiyoruz emzirince de yiyemez miyiz gerçekten?? Allahım ne olur öyle bir şey olmasın :bicak: ne hayallerim vardı
Sutten gecer diye cogu seyi yiyemiyoruz yine o zaman bi sorariz ama salam sosis zaten yenmemesi lazim kumruyu ruyamizda gorururuz artik heheuuhe hele icinde ketcap mayonez ooff bi dunya katki vs var onlarin icinde

Kızlar çıktım doktordan muayene 40dk sürdü çoook güzel ilgilendi doktor bizimle. Ense kalınlığı 0.74mm çıktı çok şükür. Elleri kolları bacakları beyni herşeyi oluşmuş. 66.19mm boyunda. Normalde 12+3 olması lazımdı ama 12+5 çıktık biraz önde bebişimiz. Veeee %90 ERKEK :KK200::KK200::KK200::anneadayı::anneadayı::anneadayı:

Canımm gözün aydın. Kurban olurum yaa maşallah. Bugün aklım sendeydi valla senin için açtım bilgisayarı yoksa hiç halim yok uyuyacaktım. :) Çok sevindim sağlıklı olmasına. Demek bizim minik sıçan da böyle kocaman oldu çünkü aynı günlerdeyiz. Ayy ben kalpten giderim herhalde. Diğer kontrollerde tırtıl kadardı. Kalp atışım değişti şuan :)) Bu nasıl bi mucize.. Allah hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah :KK200::KK200:

Canımm gözün aydın. Kurban olurum yaa maşallah. Bugün aklım sendeydi valla senin için açtım bilgisayarı yoksa hiç halim yok uyuyacaktım. :) Çok sevindim sağlıklı olmasına. Demek bizim minik sıçan da böyle kocaman oldu çünkü aynı günlerdeyiz. Ayy ben kalpten giderim herhalde. Diğer kontrollerde tırtıl kadardı. Kalp atışım değişti şuan :)) Bu nasıl bi mucize.. Allah hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah :KK200::KK200:

Çok teşekkür ederim bu güzel yorumun için canım. Beni çok mutlu ettin gerçekten. Gerçekten çok büyük mucize. Kontrolün ne zaman ? Tadını çıkar gidince ben sürekli mutluluktan gülüyordum. Amin canım hepimiz sağ salim kucağımıza alalım bebişlerimizi :KK200::KK200:

Eczaneye sordum geçen hafta progestan ilacını sağlık ocağı yazıyo mu diye.
Evet yazılıyo dedi,yazıldıktan sonra devlet niye ödemesin onu anlamadım
Valla ben yazdırdım eczane devlet karsılamıyor dedi 35 lira ödemiştim, hatta folik asitide yazıyorlar ama onuda devlet karşılamıyor? Nedenini bilememm

Çok teşekkür ederim bu güzel yorumun için canım. Beni çok mutlu ettin gerçekten. Gerçekten çok büyük mucize. Kontrolün ne zaman ? Tadını çıkar gidince ben sürekli mutluluktan gülüyordum. Amin canım hepimiz sağ salim kucağımıza alalım bebişlerimizi :KK200::KK200:

Aminn inşallah :dua: Pazartesi sabahı canım inşallah bizimki de sağlıklıdır ve böyle gösterir kendini. Valla ben ağlarım dayanamam şuan bile gözlerim dolu hayali bile yetiyor. Hemen veriyorlar mı sonuçları ? Özel hastanede yaptırıcam.

Yok canım oğlum diye sevmeye başladım bile :)

Ay valla evde bende bıngıl bıngıl geziyorum:halay:
Ayy anasının oğluşu :nazar:
Çokta rahat böyle :super:
Bende takmıyorum :halay:dünyada rahatlık vsrmış valla zaten dışarı kıyafetlerimle afakanlar basıyo beni oturamıyorum resmen:KK49:
Enn güzelini yapıyon canım çook rahat böyle :rapci:
Eve kendimi atınca rahatlayıp bir ohh çekiyorum :-)

X