2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Artık oraya gitmeyeceğiz kuzum. Manisa'da başka bir doktorla başlamayı düşünüyoruz. Sonuçlar için beni bu haftaiçi arayıp bilgilendirecekler. Ama çıktıysa önce kendim göreyim demiştim.
Muayene ücreti ne kadar ödüyosunuz canım?
Manisada tevfik güvenal çok iyi bir doktor diyolar eşide çok iyi diyolar

Muayene ücreti ne kadar ödüyosunuz canım?
Manisada tevfik güvenal çok iyi bir doktor diyolar eşide çok iyi diyolar
Hiç duymadım canım onu. Bizim kliniğe 350 ödüyoruz hem de çoğu zaman kendi doktorum olmuyor. Bir de çok bekletiyorlar, su iç, tuvalete git derken fenalık geliyor. Hakan Çelik varmış Grandmedical de, aile hekimim tavsiye etmişti. Ona gideyim diyorum.

Git mutlaka canım inşallah bir şey yoktur. Bu saate kadar çok içmişsin su, arka arkaya içme böbreklerini çok yorma bu sefer de. Yudum yudum iç

Minnoskafa vakit az kaldı canım ayrıntılıyı kime yaptırcan araştırdın mı ?
Kontrolde doktora sorucam eğer kendi yapmıyosa araştırıp uygun birinden randevu almayı düşünüyorum şimdiden

Kolay gelsin canım ellerine sağlık. Ben uzanıyorum küçük erkek kardeşim geldi ziyaretime
Uzan canım oh mis :) suyu çok abartma herşeyin fazlası zarar. Olmadı acile git bence hala devam ediyorsa kuzum

Kız sen başak burcu musun
Daha dün temizlik yapmadın mı
Kuzum günlük temizliğimi yapıyorum hergün ufaktan ama detaya inmeyince daha çok uğraştırıyor. Biraz genel temizlik yaptım hala da evin işi var bence Abartmadan yapmaya çalışıyorum bugün çoğu işimi bitirdim şükür ki Başak burcu da değilim aksine tembel olduğum için bu kadar temizlik ihtiyacı duyuyorum bence Hemen toplama huyum yok birikince de kötü oluyor

Acile gitmek istemiyorum rezil ediyorlar orda yarını beklerim doktoruma giderim daha iyi olur. Teşekkür ederim canım benim güzel dilekler dile benim için

Canım 20.haftada değil miydi ayrıntılı ultrason? 16.haftada dörtlü tarama var, ayrıntılı daha sonra. Özgür Atlı'nın cihazı çok iyiymiş. Eğer düşünürsen.

350 tl hemde kendi doktorunda ilgilenmiyo yüksek bi mebla gerçekten içine sinen bi doktor olur inşallah sonuna kadar devam edersin.
7.haftada gitmiştim ben merkeze bidahada hiç gitmedim,şimdiki doktorum İstanbuldan gelme tüp bebek bölümünde çalışmış ilk muayeneden beri çok memnun kaldım

Aynen canım, adam ya ameliyatta ya kongrede. Bir de o kadar yol çekiyoruz. Tüp bebek olduğu için ilk zamanlar özellikle oraya gittim. Şimdi çok şükür üç ay geride kaldı. İnşallah bu doktor iyi gelir bize.

Canım 20.haftada değil miydi ayrıntılı ultrason? 16.haftada dörtlü tarama var, ayrıntılı daha sonra. Özgür Atlı'nın cihazı çok iyiymiş. Eğer düşünürsen.
Kimi doktor 4lü tarama yapmıyo canım onun yerine direk 18-23 haftalar arası ayrıntılıya yönlendiriyor.
Bende haftaya gidince sorcam eğer kendi yapmıcaksa şimdiden araştırayım diyorum.
Genelde yçnlendiriyolarmış radyoloji uzmanına veya perinatoloji doktoruna.
Özgür Atlı perinotoloji uzmanı mı canım fiyatı hakkında bilgin var mı

Hee sen günlük temizlik yapıyosun bende dip bucak yapıyosun çok pimpirikli heralde dedim
O yüzden seni başak sandım
Ben başağım evin halini gördükçe cinnet geçirip geçirip yatıyom

İnşallah canım hemde o kadar yol çekmemiş olursunuz bundan sonra

Hee sen günlük temizlik yapıyosun bende dip bucak yapıyosun çok pimpirikli heralde dedim
O yüzden seni başak sandım
Ben başağım evin halini gördükçe cinnet geçirip geçirip yatıyom
Nerdeee hergün öyle detaylı temizlik
Bi iki günde bir süpürge mutfak temizliği falan Bende dağınıklık olunca nerden başlayacağımı şaşırıyorum

Nerdeee hergün öyle detaylı temizlik
Bi iki günde bir süpürge mutfak temizliği falan Bende dağınıklık olunca nerden başlayacağımı şaşırıyorum
Detaylı temizlik yapmakta zorlanırsın artık kuzum çoğu şeyide kendin yapma eşine hallettir
Şimdiden düzen kur canım kendine bebiş doğunca çok zorluk yaşarsın

Bende 2 makine çamaşır yıkadım astım nevresimleri değiştirdim pazar günü değişiklik olsun dedim kek börek yaptım akşam yemeği olur dedim sonra mutfağı ocağı sildim derken çok yoruldum

İlk tremister bitti bu dönemimiz hamileleğin balayı dönemiymiş henüz hissedemesem de

Ooo marifetli bu topiğin hatunları maşallah size
Bende yan gelip yattım
En çok işi her zamanki gibi ben yapmışım

Ooo marifetli bu topiğin hatunları maşallah size
Bende yan gelip yattım
En çok işi her zamanki gibi ben yapmışım
Ohh canım sefan olsun boşver normalde bende baya boşverdim yemeği temizliği ama hadi bugün değişiklik olsun dedim ama mide bulantıları eşliğinde kötü oldu bu bana yeter bütün hafta yatarım artık

Senin adına.cok sevindim memnun olman çok güzel.dogru söylüyorsun cnm bende sosyal.hizmetlerde memurdum esimde öğretmen.sende.sanirim ogretmendin çalışan bayan için iş giriş ve çıkış saatleri çok önemli onu dengeleyebilirsen sorun olmuyor.hayirlisi olsun hepimiz hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…