2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Çok sevindim kızınız için :)

FBC; 129.5
PAPPA; 1015.70
YAŞ RİSKİ(1-...); 1340
BİYOKİMYASAL TRİZOMY 21 RİSKİ(1-...); -
KOMBİNE TRİZOMY 21 RİSKİ(1-...); 40800
TRİZOMY 18+NT RİSKİ(1-...); 99000
Yada sana soyle diyim testin yaninda risk grafigi var orda cutt off degerini uzerinde yazarsa risk var demek

Kızlar hiç giremedim bugüm neredeyse. 5 dk da bir tuvaletim geliyor. İdrar torbam hep doluymuş gibi hissediyorum tuvalette gitsem bile rahatlamıyorum. Ama batma yanma kaşınma yok anlamadım neden öyle. Bebek mi baskı yapıyor acaba

Kabızlık var mı bellacım bağırsak doluysada oluyor öyle

Merhaba arkadaslar bi yardim edin lutfen 12 eylulde adet olmam gerekiyordu olmadim 3 gun gecince kahverengi akintim basladi 5 gun surdu kesildi saglik ocaginda kan testi yaptim negatif yine adet olmadim 11gun gecincede evde idrar testi yaptim c cizgisin yaninda kalin ikinci cizgi vardi ama t nin yaninda degildi simdi 24 gun oldu hala adet olmadim 4 lu hormon testi yapti degerlerim su sekilde prolaktin degerim 20,94
Fsh 2,84 sizce neden oldu bu 9 aylik bebegim var emziriyorum cevap verin lutfen
Canim kan testin negatifse korkmana gerek yok bence mevsimsel olabilir eger cok kafaya takiyorsan kadin doguma gorun istersen. Ama hamile olsan kanda mutlaka cikardi

Gittim canim gec dollenme olabilirmi doktor test istedi anlamadi 1 ay sonra yine gel dedi
Cok ilginc. Gec dollenme bile olsa cikmaz mi yaa sen bence gene evde yap pazartesi tekrar s.ocagindan tahlil ver olmazsa.Kanda dierk belli olur aile hekimin de anlar. Ama icimden hamile olmadigin geciyor. Allah hayirlisini versin

4 Yaşında Canım. Benim kız çok yemek seçer. Hatta ağzında saatlerce bekletirdi eskiden. Hiç vurmadım bu güne kadar ama bir defasında o kadar bunaldım ki Eline vurdum :KK43: abur cubur ben almam ama eşim alır maalesef :KK43: bazen takmıyrum ama bazen ister istemez kafama takıyorum. Kreşe başladı orda da çok yemiyor. Yemeyen yemiyor dicem ama yiğenim de bişey yemezdi, 3 yaşından sonra öyle bir yemeye başladı ki şimdi önünden yemek alıyoruz :))
Ne diyim Allah kolaylık versin tüm çocuğu yemeyen annelere.
Aminnn canım valla çeken bilir bide disarinin etkisi iyice bunaltiyor.kac defa ağladığımi bilirim.valla Allah'ın bildiğini kuldan saklayacak değilim bende vurdum yeter dedim artık sinir krizi geçirtti bana.ama sonuç yine aynı yemek yedirmesem.zayifliyor yedirsem ağlıyor iştah açıcı octamar filan aldım o baya iyi gelmişti sonra bıraktım onu çok olur diye ama tekrar basliycam aklında bulunsun seninde bide arı polenide açıyor iştahını mide bulantisindan biraz bosladim oğlumu ama bı kendime geliyim basliycam inşallah.

Son kez evde yapacagim zaten olmazsa tekrar kadin doguma gidecegim hic boyle olmazdi gecen ayda 8 gun gecikmisti simdi nerdeysr ikinci afetim gelecek

X