2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhaba hanımlar,
2014 mart doğumlu bir oğlum var ve hamileliğim boyunca buradan çok arkadaşım çok yoldaşım oldu :)
Şimdi ikinci bebeğime hamileyim.. Ve inşallah sağlıkla gelirse nisan ayında doğacak.
Forumu fırsat buldukça takip ediyorum. Hamileliğim oldukça zor geçiyor umarım sizin için öyle değildir.
Herkese sağlıklı bir hamilelik dilerim.

Merhaba hanımlar,
2014 mart doğumlu bir oğlum var ve hamileliğim boyunca buradan çok arkadaşım çok yoldaşım oldu :)
Şimdi ikinci bebeğime hamileyim.. Ve inşallah sağlıkla gelirse nisan ayında doğacak.
Forumu fırsat buldukça takip ediyorum. Hamileliğim oldukça zor geçiyor umarım sizin için öyle değildir.
Hoşgeldin, inşallah zor günleri en kısa zamanda atlatırsın :) sağlıklı sorunsuz bir hamilelik diliyorum ben de :KK68:

Merhaba hanımlar,
Allah yardimcin olsun benimde oglum 2016 li bende 2. Bebegime hamileyim aynen kusmali ve bulantili geciyor hamileligim

Merhaba hanımlar,
Hoşgeldin canım :)
İnşallah biran önce atlatırsın zor dönemleri :)
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin :dua:

Progestanı ne için kullanıyon canım kaçırdığım bişey mi oldu?
İçince yan etkisi çok fazla oluyomuş fitil olarak kullanıyorum bende
Kanamam oldu geçen perşembe doktor önlem amaçlı verdi. Birde pruluton iğne. Fitil demedi hap olarak dediği için mecbur böyle içiyorum ve mahvolurum. Baş ağrısı başladı bile yarım saate ben Pert:))

Kızlar galiba bugün folik asit ve kan sulandırıcı içmeyi unuttum. Emin de olamıyorum. Sabah evden telaşla çıktığım için. Unuttuysam bir şey olur mu? :110:

Oy kiyamam canim ya beklesinler cocuklar icin o uyuttuklri ilaclar cok agir bizimki de hemen tepki vermemisti. Isik refleksi yok demislerdi yani size muhtac kalabilir hic uyanmayabilir falan demislerdi ama haftasonu yaşını kutladık kuzumuzun. Rabbim şifasını versin. Duanızı, ümidinizi eksik etmeyin.
Ay inşallah canım ya keşke öyle olsa nasıl sevinirim anlatamam

Seni üzmek istemem ama sizin durum neydi kimdi kaç aylıktı

Selam kızlar
Dün bebeğimi kaybettim..
Sizlere sağlıklı hamilelikler diliyorum
İnşallah hayırlısı ile kucağınıza alırsınız bebeklerinizi
Kendinize iyi bakın
Allah sabır versin canım inşallah tez zamanda tekrar nasıp eder rabbim

Selam kızlar
Dün bebeğimi kaybettim..
Sizlere sağlıklı hamilelikler diliyorum
İnşallah hayırlısı ile kucağınıza alırsınız bebeklerinizi
Kendinize iyi bakın

Neden yaa :KK43: Böyle mesajlar okudukça çok üzülüyorum :KK43: Kaç haftalıktı canım, neden oldu? :KK43:

Merhabalar; geçen yıl ben aynı durumu yaşadım ıns sizin bebeğiniz canlanır. Ben kürtaj olmstum. Kalp atışları yavaştı 9 haftalik olmam gerekiyodu. Doktor 1 hafta bekleyelim dedi. Bekledik ve bu esnada kalbi durmus. Hep alttan baktılar karindan bebeği hiç göremediler alttan bakınca gördüler ve kalbi yavaş atıyo demişlerdi. Bebegim 10 haftalık olması gerekirken 5 hafta ile uyumlu yazıyodu kurtaj raporunda. Ama benim hafiften hep lekelemem oluyodu ve 1 haftada da artık kanama başlamıştı. Inş sizinki düzelir canlanır ve buyur.
Ben kendimi isin kotusune hazirladim artik eger bebek yasiyorsada bana bi hediye olur

X