2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
O zaman mesefa koyman sizin için daha iyi canım evliliğin için :KK5:
Aynen öyle kuzum mesafeden sonra kendimize geldik biz de :) hakkını yiyemem kesinlikle Allah razı olsun çağırsam gelir işimi de yapar alışverişimi de, ama huy işte insanları değiştiremiyorsun. İdare etmek gerekiyor sadece :)

Biz nişanlıyken eşim eve gittiğinde kv hemen dışarda ne yedin diye sorardı.
Yada eşim bize gelirdi akşam. Annesi hemen yemekte ne yapmışlar doydun mu diye sorardı.
Ay yazınca çok itici geldi o kadar gıcık değildi aslında:işsiz:
Hahahaha ayy ne güldüm :KK70: ben bozulurdum herhalde ya öyle arayıp sorsa :KK53:

Biz nişanlıyken eşim eve gittiğinde kv hemen dışarda ne yedin diye sorardı.
Yada eşim bize gelirdi akşam. Annesi hemen yemekte ne yapmışlar doydun mu diye sorardı.
Ay yazınca çok itici geldi o kadar gıcık değildi aslında:işsiz:
Yook artık o neymiş öyle çocuk mu eşin ne yedin karnın doydu mu diye sorulsun.
Bir kıskanç kv sezdim :KK14:

Evet çok fazla muhalif var çileden çıkarıyorlar insanı :deli:

Aaa kayınvalidenle mi görüşmüyosun:KK57:
Komple eşim tarafıyla görüşmüyorum çünkü biz olaylı evlendik. Babası beni istemedi. Eşimle 2 günlüğüne şehir dışına çıktık diye bir daha gelme eve dedi, bizde kendi çabamızla emeğimizle evlendik. Düğüne dahi gelmediler.:spor:

İlk başlarda banada garip geliyordu ama her allahın günü sorunca dedim heralde kadının yapısı bu :)
Görüşmüyoruz zaten rahatım şuan :deli:

Tek değilmişim sevindim:KK70:
Yok canım ne tek olması kambersiz düğün olur mu hiç :KK76:
Evet çok fazla muhalif var çileden çıkarıyorlar insanı :deli:

Aaa kayınvalidenle mi görüşmüyosun:KK57:
O yüzden okuyorum kendi kendime yorum yapıyorum kaçıyorum :rapci:

Yook artık o neymiş öyle çocuk mu eşin ne yedin karnın doydu mu diye sorulsun.
Bir kıskanç kv sezdim :KK14:
7 sene çocuğu olmamış kvnin. Gerçi bir tane görümcem var ama.. Sonrasında erkek olunca kıymetli olmuş sanırım:KK70:
Aşırı düşkündü anne oğul birbirine zatende. Allahtan eşim olanları gördü beni tek bırakmadı:KK75:

Komple eşim tarafıyla görüşmüyorum çünkü biz olaylı evlendik. Babası beni istemedi. Eşimle 2 günlüğüne şehir dışına çıktık diye bir daha gelme eve dedi, bizde kendi çabamızla emeğimizle evlendik. Düğüne dahi gelmediler.:spor:
Vay bee ne yapmışsınız sanki o kadar düğüne bile gelmeyecek. Boşver o zaman iyi olmuş. Eşin görüşüyor ama dimi ailesiyle ?

7 sene çocuğu olmamış kvnin. Gerçi bir tane görümcem var ama.. Sonrasında erkek olunca kıymetli olmuş sanırım:KK70:
Aşırı düşkündü anne oğul birbirine zatende. Allahtan eşim olanları gördü beni tek bırakmadı:KK75:
Çok doğru analizde bulunmuşum o zaman :deli:

Vay bee ne yapmışsınız sanki o kadar düğüne bile gelmeyecek. Boşver o zaman iyi olmuş. Eşin görüşüyor ama dimi ailesiyle ?
Bir süre görüşmedi kuzum çünkü biz evlendik ettik 1 ay sonra arayıp para istediler:KK53:
Of biz çok aksiyon yaşadık:KK53: İlkbaharda görüşmeye başladılar şuan görüşüyor eşim. Kp de kabullendi hatta pişmanmış öyle demiş. Birde torun muhabbeti olunca görümce aramaya başladı ne istersin, birşey aşerince söyle tamam mı diye taciz ediyor beni. :KK53:

Bir süre görüşmedi kuzum çünkü biz evlendik ettik 1 ay sonra arayıp para istediler:KK53:
Of biz çok aksiyon yaşadık:KK53: İlkbaharda görüşmeye başladılar şuan görüşüyor eşim. Kp de kabullendi hatta pişmanmış öyle demiş. Birde torun muhabbeti olunca görümce aramaya başladı ne istersin, birşey aşerince söyle tamam mı diye taciz ediyor beni. :KK53:
O zaman bebişe gelir onlar bak :KK53:
Ben çıkarmadım :ıslık::ıslık::confused:
Hep senin başının altından çıktı :rolleyes:

X