2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Beni anlatmışın. Hayır çişle kakayı neden aynı anda yapmazlar illa iki kez uğraştıracaklar. Gökçe’nin de iki lafından biri açıktım ve sıkıldım. Hayır aç değil biliyorum. Örneğin çorba ısıtayım yada evdeki yemeği söylüyüm istemez. Mozaik pasta. Bisküvi gibi şeyler ister:)

Ek gıdaya geçilince püreler konuşulur bu sefer hangisi iyi hangisi kötü. Gerçi siz hepsini kötürlersiniz yine aşırı seviyorum hepinizi ya
İyi haberim var kavanoz mamalar güvenli diye hatırlıyorum
Bu arada tişikkir ederimm

İyi haberim var kavanoz mamalar güvenli diye hatırlıyorum
Bu arada tişikkir ederimm

Türkiyede yok ama burda Babybio diye bir marka var, bebek püreleri sebze meyve vs hazır kavanozlar aşırı doğal ve ev püresinden bile daha güvenli. Çünkü evde hazırladığın püre hemen bakteri kapabilirmiş pişirme şekliyle, soğutma, saklama, ısıtma vs..
Ben 1 yaşına kadar o kavanoz pürelerini alacağım ama Babybio markası. Pahalı biraz ama en azından içim rahat veririm

Bizede oldu Bi ara doktor cok güldürmeyin dedi geçti.arada oluyor sicakladigi zaman.ona dikkat et canim
Kizlar promalt anne sutu arttirici kullananiniz var mi ? Ben dun e bebekten deneme amacli iki tane aldim arttirirsa devam edecegim bilginiz var mi bu konuda ?
Ben aldim arada iciyorum bence farkediyor

Annemde söyledi buhara oturdum banamisin demiyor
Arada banada oluyor canim hindistan cevizi yagi sur cok rahatlatiyor
Dikişler cok zorluyor hatta keske sezaryan olsaydim demistim ama 20 günden sonra cok rahatladim o ağrılarıda unuttum seninde gecer yakinda

sUOTEe="isimdeyimgucumdeyim, post: 60006588, member: 615470"]
Bende Umay hasta die 1 haftadır banyo yaptırmıyordum. Az evel kaka yapınca banyo yaptırdım. Çocuk kendine geldi :) eli yüzü açıldı.
[/QUOTE]
Bende yıkıyorum teni açılıyor hemen

kızlar aktif emziriyorsan kirktan hemen sonra adet olmaz dedi bazen çekilme kanaması olabiliyormuş, basur yok bence ama.agrin varsa sıcak suya batikon döküp otur dedi bi haftaya geçmezse o zaman genel cerraha gidersin dedi, temmuzda spiral taktircam, iki doğuma rağmen rahim ağzında hiç zarar yok dedi, benden haberler bunlar

Ben 3 mile açtım ama nasip 1 mile mış
Kız uyudu diye bi hevesle koştum açtım oğlanla yaparız o da eşlik eder dedim ama olmadı yav ayağıma dolandı kucak diye tutturdu boya yapalım diye zorladı 1 mile oldu sonra da nisantoş uyandı allahımmm zalımın bebeleri

Aynı benim yeğenim
Acıktım diyor çorba var yemek var ama çikolatalı ekmek istiyor
Sıkılıyor sıkıldıkça ne yapacağını şaşırıyor

Üşüttüm mü Ne oldu anlamadım midem bulanıyor gibi ya. İçim bi hoş

Geçmiş olsun kuzum

Oyy kıyamam yeğenin de sizde mi kalıyor canım?
Ben aslında 5 mile yapıyordum ama o 45 dk 45 dakkada komşular polis çağırırlar heralde keza ipek çığlıklarıyla apartmanı inletti

Güldürmeyin ne demek kız anlamadım zaten bu aylarda nerde gülecek bu bebeler

Ayy biz de öyle..su dayandıramıyorum size dedi eşiö
Kaç kez dedim ki damacana alalım. Pahalı diyor. Üstelik apartmanımız 4 katlı asansör yok ve biz 3. Kattayız. Balkon 5 lt lik şişelerle doluyor neyse ki sütçüye veriyorum. Artık 10 lt almaya başladı. Ama ben sadece içme suyunu hazır su kullanıyorum diğerleri için çeşme suyunu kaynatıp temizliyorum.
MaşaAllah ne güzel. Annem daha bir gece bile kalkıp bakmadı. Böyle annelere hayranım...annen gidince bi kaç gün zor gelir belki ama alışırsın canım. Eşin de yardımcı zaten halledersiniz
Eşinden destek alırsın canım tek başına zor
Belkide yaa. Eşimde sabahları gelince küçük odanın camını açıp yatıyor. Uykuda oluyorum belki de öyle üşüttüm
En kötü zaman sabah serin oluyor vücut sıcak dikkat et üşütme geçiş mevsimindeyiz zaten
Bu bebeler böyle. Kzıım da geçen yıla kadar önce çiş 5 dk sonra kaka...kkzım niye aynı anda yadüşünüyorumO zaman yoktu diyor :) 2 çocuklu hayat böyle işte hem güzel hem yorucu
Ek gıdaya geçilince püreler konuşulur bu sefer hangisi iyi hangisi kötü. Gerçi siz hepsini kötürlersiniz yine aşırı seviyorum hepinizi ya
İnsta da biri var mutfakta bebek var kullanıcı adı.kadının adı kadriye. Tavsiye ederim çok güzel tarifleri var ben oradan faydalanmayı düşünüyorum
Güzelmiş içerik olarak ama burada yok işte. Ben de almıştım özellikle seyahatlerde kavanoz püre kullanışlı oluyordu ama tabii meyvenin tazesini vermek daha iyi ama vher zaman olmuyor.
Gözün aydın canım benim de yarın 40 kontrolüm bakalım ne durumdayım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…