2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar bu aşılar hakkında hastaneden bize bilgi vermediler Vurdular mı bilmiyorum vurulmasa söylerlerdi dimi ?

Canım aşı kartı vermiş olmaları lazım yapılan aşıyı da işaretliyorlar. Yanında kim vardı hastanede? Sorsana bi. Doğum raporunun içine falan koymuşsundur belki ya da çantanın içinde

Ee ne olacak peki ? Başka bir hastaneye mi sorsan ihmal etme canım madem bu kadar önemli

Bugün sorabileceğimşz her yere soracaz canım
Bulamazsak ankaradan çocuk doktoru arkadaş gönderecek bize

Eşim aldı belgeleri kuzum sorcam ona şimdi

Coook zor Allah'ım benim ağrı esigim düşük ağlıyorum.

Buraya girip yazdığına göre henüz çok fena değil
Eleştirmek için söylemiyorum sakın yanlış anlama
Bir süre sonra sancılar öyle bir hale geliyor ki gözün bir şeyi görmüyor

Ben de ilk başlarda elimde telefon millete mesaj yazıp duruyordum ama sonra telefonumu kim aldı nereye koydu görmedim bile

Ben de sancı geldikçe ağlıyordum

canm dikislerin nasil oldu?sıkıntıların gecti mi biraz daha

Coook zor Allah'ım benim ağrı esigim düşük ağlıyorum.
Cnm Allah yardımcın olsun.bir avazda dogur inş. Ama ilkin sezeryan mis ona dikkat et fazlada zorlama bende ikinciyi normal.istedim sezryandan korktugum icin dr yanasmadi son anda sezeryana dönüyoruz dedi gerçi ben en kötüsünü yaşadım zaten normal doguramazmisim hakkında hayırlısı olsun

Canm sanci gelince yürümek daha mi iyi geliyor ? Hastanede yürütürler mi aciba

Kızlar sol memem e sizi giriyor dayanılacak gibi değil sanki iğneyi sokup çıkarıyorlar bugün 2 defa oldu emzirdikkten sonra oluyor ne yapacam ben ya ucu yara degil.ama ilk verdiğimde bebeğin ağzına çok acıyor sonra geçiyor ama sanki ucu kopacakmis gibi oluyordu birde bu çıktı başıma hergün bir dert le uyanmak gercekten bıktım yaaa

Kızlar bugün bir şey farkettim kızımın bıngıldağı seyiriyordu bu normal bir şey mi? Sizin bebeklerinizde de oluyor mu?

Canim genzine kcirmasa... mememde bile sut dolu olunca cok gidiyor genzine kaciyor cevirip sirtna vuryorm korkuyorum. Bi de uyurken agzina koysam emmiyir damlattigimi yutmuyor.

Merhaba çok uzun zamandır takip ediyorum burayı. Mayıs annesi olmayı beklerken 16 Nisan'da kızıma kavuştum. Nisan annesiyim yani siz bebeğinizi anlattıkça sanki benim kızımı okuyorum yazılarınızda. Sürekli uyuyor. Çok ağlamıyor aşırı acıkması lazım banyo yapmamız lazım ya da aşı vurulması lazım ağlaması için emzirmek deseniz zulüm sanki. Kendisi istemedikce asla meme tutmuyor uyanıkken bile böyle bu. Ama istediği zaman ki bu üç saatte bir ortalama uykulu bile olsa tutuyor memeyi . Ama sadece beş dk onda da memede süt birikmiş olduğu için bir süre sonra genzine kaçırıyor sütü ve sonrasında tekrar tutup devam etmek istemiyor orada bırakıyor emmeyi iki haftalık olduk iki üç kez meme düşkünü gördüm kızımı onun dışında hep ben zorluyorum. Sarılık olmasın diye şırıngayla verdim sürekli başlarda şimdi de ağzına sağıyorum o emmeyi bıraktıktan sonra ama yok istemedikçe yutmuyor küçük hanım. Burnunu sıkıp zorla yutturuyorum. Bunun bile işe yaramadığı zamanlar oluyor hatta. Ne yapcaz biz böyle

Hasteneden çıakrken hepatit yapıldı ama k vitamini yapıldı mı bilmiyorum ama göbeği kanayınca doktorumuza söyledim. Doktorumız poliklinikten acile gönderdi orda yaptılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…