2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim kızın gelmeye niyeti yok mu acaba
Annemin de gelmiş olmasının rahatlığıyla bugün yerleri sildim elimle. Yarın da halıları fırçalamayı düşünüyorum

Annem en fazla 15 Mayıs’a kadar kalabilir
Bir an önce Bebek doğsun istiyorum o yüzden
Bir de suni sancı almaktan çok korkuyorum

Ne kadar uğraşsam da o geleceği zamanı bilir diyorum sonra da
Hakkımızda hayırlısı bakalım

Çok geçmiş olsun. Daha önce sezeryan olmuş muydun?
Sağol cnm bir Sezeryanim var birde kürtaj im nasip te varmış 5.sezeryan olup previa olmayan da var Allahın takdiri hala üzülüyorum ama lohusa lik psikolojisi galiba belki zor olacak ama inş atlatirim.

Bel ağrım var rahim kemiğim ağrıyor cnm benim bide sezeryanya dikişlerim ağrımaya başladı.kontrolum var cumartesi bakalım ne diyecek doktorum.

Kızlar çok şükür islerimin,%80bitti camlar silindi,perdeler yıkandı,kapılar silindi,mutfak dolaplari,dolap ustleri silindi,balkonlar yıkandı,carsaflarimi yıkadım,tuvalet banyo fayanslar silindi,tozlar alındı,bebeğin beşiğini yıkadım nevresimlerini yıkadım,halılar yıkamaya gitti,duvarlar silindi,bı yataklarim kaldı kanepelerim silinecek,vestiyerin içi kaldı.yoruldum valla şimdi dinleniyorum.su az isimide halledeyim kuzum öyle gelir inşallah.

Senin de günün dolmak üzereymiş canım nisanın başı ve sonundakiler doğdu Nisan ortası bebeleri nazlı çıktı

Dr un şu güne kadar gelmezse suni sancı veririz gibi bir şey dedi mi canım. Benim bugün kontrolüm vardı ama unuttum sormayı, cumaya kaldı artıkBu suni sancı için 40+’ların da geçmesini mi bekliyorlar acaba

41+0 olduğunda hala doğmazsa yatışını yaparız dedi canım
Yatış dediği de suni sancıdır herhalde
Devlet hastaneleri kolay kolay sezeryan yapmıyorlar r

Baya yormuşsun kendini canım
Dikkat et dinlen bol bol

Ben bugün sadece evi sildim banyoyu temizledim, acayip yoruldum

Valla en iyisii şimdi 3 kadından 2 sezeryan suni sanciylada olsa dogur cnm sağlıklı sıhhatli inşallah.

Ben de normal olsun istiyorum canım
Doğumdan sonra annem çok kalamayacak, başka bakacak kimsem de yok o yüzden hemen toparlanmam gerek

Ama inşallah kendi sancımla olur, suni sancıdan çok korkuyorum
Kime desem ayy çatlarsın mahvolursun suni çok kötü diyorlar

Cnm erkek milleti değilmi yaptığı çok yanlış hazirda dursun para birde soylememis.Haklisin valla bende konuşmuyorum eşimle 2 gundur CK kızginim hemde o kadarki konuşmayi düşünmüyorum zaten Özür de dilemez.hem.lohusa yım o kadar zor bir ameliayt geçirdim rahmim alındı bebeğim 10 gün küvezde kaldi hala şoku atlatamadım rüyalarıma giriyor acaba başka doktora git şeydim rahmim alinirmı ydi felan bilmiyorum çok kötüyüm oglumda gece uyumuyor bird e kızım var onunla hiç olgilenemiyorum sezeryan gibi değilim hala ağrılarım var dikisler im çok acior beyefendi evi süpurmeye kalktı bende dedim ki dün kız kardeşim süpürdü evde bir şey yok temiz evi niye supuruyorsum dedim bu evmi temiz biri geldiğinde kalk evi süpur dersin dedi coraplarinida yatak odasında ddi bağırdı bende hamileyken yattim biliyorsunuz bir kere evi süpur dedim ağladım durdum birde annemin yanında bana bağırdı benim yasadiklarim a bakın adamın düşündüğün e

Cnm ateşi cikmadan ilaç verme bağışıklık kazanmasın birde normal.ateşi düşürürsun Allah korusun odahada kötü kizimda bende öyle yaptım. Dr çok. Kizmisti kızım ateslendiginde 38.5 olmadan ateş düşürücü vermiyorum bilginiz olsun

41+0 olduğunda hala doğmazsa yatışını yaparız dedi canım
Yatış dediği de suni sancıdır herhalde
Devlet hastaneleri kolay kolay sezeryan yapmıyorlar r
Anladım canım en azından bir tarih var ortada.
Ben de suni sancıdan korkuyorum ama almak zorunda kalırsak diye yine de kötü şeyler düşünmek istemiyorum belki de bizi dedikleri kadar zorlamaz

Sezeryan olan arkadaşlarım sizde de ayakta fazla kalınca karın ağrısı oluyomu şuan benim karın ağrım var sanki sızım sızlıyo

Korkma cnm herkesin doğum hikayesi farklı inan o çekecegin suni sancı sezeryan doğumdan binkat daha iyidir.

Kızlar birsey soracam sezeryan dikisim i gobegim kapatıyor ve hava almıyor ne yapmam lazım ilk sezeyanim da. Böyle değildi şimdi çok gobegim va ondanmi hava almadığı icinde çok kötü gözüküyor.

Kızlar birsey soracam sezeryan dikisim i gobegim kapatıyor ve hava almıyor ne yapmam lazım ilk sezeyanim da. Böyle değildi şimdi çok gobegim va ondanmi hava almadığı icinde çok kötü gözüküyor.
Cnm bana hastaneden bi kağıt verdiler orda yazıyo, ayrıca hastaneden duş almıştım doktorda söyledi, günde 4_5 kez Açıp havalandıracaksın 5 dk filan açık duracak, artı her duştan sonra saç kurutma makinası ile kurutacaksın, benim göbeğim de kat olmuş o yüzden daha dikkat etmen lazımmış dr muayene ederken öyle söyledi,

Kuzum bi turbent ile göbeğini yukarı doğru kaldır çok skmadan bağla hava alsinki daha çabuk kurusun dikişlerin.

Yok kuzum kafamı ağrıtmadın ne demek. Şimdi daha iyi anlıyorum sanırım eşin istedi kalmanı annenlerde. Yani evet gerçekten depresyon gibi birşey yaşıyor sanırım. Eve döndüğünde al karşına açık açıl herşeyi sor konuş anca öyle düzelir. Hakkınızda hayırlısı olsun sıkma tatlı canını bebişinle ilgilen bu günler elbet geçecek

Gerçekten insan ağırlaşıyor kuzum ama doktorlara güvenip bekliyoruz işte

Seni anlıyorum kuzum ben en son yüzünü 22 haftalıkken görmüştüm. Evet iyice ağırlaştıl uyku haram ağrılarım çok fazla. Sanırım rekor kıracağız çok geç doğuranlar olarak

Amin kuzumm
Pazar günü 40 oluyoruz mesela perşembe çağırıyorlar 40+4 olacağız. Şu an perşembeye kadar randevu yok bir dahaki haftanın. Doktorlara güvenmek dışında yapacağım birşey yok. Hayırlısı olsun diyorum sağlıkla gelsin de ne zaman gelirse gelsin artık

Maşallah canım o kadar işe gelir inşallah o bebiş . Hayırlısı olsun bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…