2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kuzummm guzel kalbinden opuyorummm rabbim sabirlar versin. Yine harika pozitif enerjinle geldin

Sen nasılsın balım durumlar nasıl gidiyor
Kuzum iyiyim. Guzel gidiyor cok sukur. Dogum oncesi iki gun de dogru duzgun uyuyamamistim. Dun sutum baya azdi. O yuzden de sariligi fazlalasmisti artik. Ama bgn biraz dinlendik gibi. Yavas yavas artacak gibi. Mama hazir tutuyoruz gerekirse mama vericez bakalim. Baya kilo kaybetti. Normalde doktor bi aylikken gormesi gerekiyormus ama yine bi haftaya kalmadan gein dedi. Yakin takip edelim dedi. Bakalim.

Ay kzuum. Var mi belirti fln peki?

Ahh canım benim böyle iken bile bizi düşünüyorsun. Allah razı olsun iyi dileklerin için.

canm benim surekli yazip hatirlatip seni uzmemek istiyodum ama madem yazdin soylim. Asil koca yurekli sensin. Pozitif ve tam bir ana dirayetindesin. Seni her anlamda tebrik ederim.Rabbim seni cok mutlu edecek hissediyorum. Sen soylenmesi herseyi soylemissin ustune bisey denmez. Herseyin farkindasin. Rabbim senin kalbine ferahlik evine nese ve huzur versin. Bunu cok ama cok istiyorum

M muttervonmarienkaefer Metehan iyi canım çok şükür taburcu oldu pazar günü. Dün de kontrolde herşey iyi çıktı kilo almış üstelik doktor gayet iyi dedi. Anne sütü alan bebeklerin haftada 150-200 gr alması beklenir eğer kilo alımı az çiş sayısı az ise yeterince beslenemediğini görürüz ve mama takviyesine o zaman başlarız dedi doktor.

evimize döndük dün çok şükür. meme ve mama devam. Doktor her ne kadar kaşıkla mama ver dese de ben biberonla veriyorum. Yine de meme mi çok güzel alıyor. MaşaAllah diyeyim.

Canım bak çoğumuz sarılıktan yattı neler çektik. Sütün yoksa mama ver. 4.günden sonra sarılık çok hızlı yükseliyor sen bizim yaşadıklarımızı yaşama. Mama ver sakın aç bırakma. Ben vermedim biraz eşim de inat etti sütün var gerek yok diye. Şimdi pişman keşke ilk gün verseydik diyor. Çok şükür bununla atlattık.

Bi de sütünü sapmaya çalış. Ben 2 gün sağdım kanallar açıldı.

Çok üzüldüm Allah sabır versin. Size şefaatçi olup cennette sizi bekleyecek. Ben de ilk bebeğimi kaybettim. Nasıl tarifsiz bir acı olduğunu biliyorum. Zorluğu veren Allah tesellisini de verecek inşallah
Başın sağolsun seninde arkadaşım.
Kuzum meme süt biriktiren organ değil emzirdikçe beyne sinyal gönderecek anında üretim yapacak, bol bol emzir makina varsa sağ. Bol bol su iç. Ben sağarken bile dilim damağıma yapışıyordu gerçi içmemek mümkün değil :) Her Emzirme/sağmaya başlamadan önce bir bardak su demişti bana ebe.. Sabır ve istikrarlı olmak gerek. Duruma görede mamayı ver canım ilerlemesin

kuzum benim ne güzel bir annesin, allah gönlüne göre versin bundan sonra...

Canim bizimkinin de emme refleksinin masallahi var o uyurken de ben pompa denedim ztn. Feci aciyor goguslerim hic dokunamiyorum cunku cok dinlenemedi. Ama cocuk da pompa da bosbos cekti dun resmen. Bgn biraz gelmeye basladi. Yok kzuum ben ztn asla diretmem mama kullanmam diye. Sagolsun esimde hemen gitti aldi mamayi vermeyelim demedi. Sadece arttiginin farkindayim o yuzden suan sadece beklemedeyim. Asm de eger yine eksik cikarsa kilosu bu sefer vericem ztn. O gun yarim saat bakim icin aldilar hastanede topuk kani fln almak icin oturdum size agladim ztn ben yarim saat oldu diye duramadim. Siz kuvezde o kdr nasil dayandniz diye valla aklima o geldi baya baya agladim. Hemsire de geldi dalga gecti oho annesi daha yarim saat ayri kaldiniz ileride kizi bulunca sizi unutucak bu deger mi hic fln dedi neye agladigimi bilmedigi icin..
o yuzden onu goze alamam veririm mama yani. Bir suru cocuk anne sutu oldugu halde mama ile buyumek zorunda. Saglik olsun da mamaymis sutmus takilmam yani..

Evet kuzum ben ztn normalde de su cok icerdim simdi artk ozellikle emzirirken iki uc bardak iciyorum. Duramiyorsun dedigin gibi. Ben cok yorgun dustum kuzum. Hic uyuyamadim inan persembeden bu yana bu gece haric toplasan 8 saat uyumadimx oyle olunca azaldi. Hastane de hic bos kalmadik. Gecenin 12sine kdr bile ziyaretcimiz oldu. Gece de cinar uyumadi. Oncesinde de ben heyecandan uyuyamamistim fln derken oyle oldu. Yoksa uyaranimizin masallahi var
Dedigin gibi akisina biraktim canim. Gerekirse vericem.

Geçmiş olsun kuzum umarım hemen atlatırsınız doktor dediyse başlamakta fayda var mamaya. Bizim eşimle kan uyuşmazlığımız var ileri derecede sarılık görülebiliyormuş bizim durumda. Bakalım ne bekleyecek bizi doğumda

Gördün mü kuzunu canım ?

Banada tekrar haftaya randevu verildi kuzum

Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün ❤
Gördüm canım çok şükür durumu gün gün iyiye gidiyor Allahın izniyle haftaya taburcuyuz inşallah asıl vuslatımız o gün olucak kızımla
Sabırsızlıkka sağ salim gelmesini bekliyoruz

Ben kontrolden çıktıktan sonra yazamadım.
Herşey şimdilik yolunda açılma 1cm kalmış.
@LoveAndMarriage gibi kilomuz 3.200 O yüzden doktor beklemek istiyor, haftaya tekrar randevu verildi.
Bebiş bende iyiyiz ❤
Çok şükür güzel haberlerle gelmişsin canım
Son günün olarak ne zamanı veriyor doktorun

A April wind Çok güçlü bir anne ve kadınsın. Çok taktir ettim seni. Çok olgunsun. Sakın içindeki o hayat enerjin pozitifliğini kaybetme. Rabbim sende o ışığı o gücü görmüş ki sana bir melek emanet etti. Şimdi o melek bir ömür boyu sana bakacak. Sen belki çoğumuzdan çok annelik yaptın. Annelik anne karnında başlar derler, sen ona hep inandın sevdin korudun. İlerde yine evlatların olacak ve Uras sayesinde çook güçlü ve sevgi dolu bir anneye sahip olacaklar. Tek dileğim bundan sonra yüzün hep gülsün hep iyi şeyler olsun hayatında. Rabbimin emanetine 9 ay boyunca çok iyi baktın. Bundan sonrakine bir ömür bakmak nasip olsun. Güzel kalpli arkadaşım

Dün alıntı yapmışım bugün gönderebildim

hayirlisi olsun da . Senin dogum normal mi olmuştu
Evet canım normal
Dile kolay tarif etmek çok zor gelir canım
Çok şükür Rabbim nasip etti
Cümle kuluna bu duygıyu nasip etsin inşallah

Çok şükür canım Durumunun düzelmesine sevindim. Vuslatımız çok güçlü. Hemen toparlanıp annesine babasına kavuşacak.

Teşekkür ederim kuzum, doktorumuz perşembe 25 nisan’a randevu verdi, 40+4 oluyoruz o zaman. Bana doktorum tıbbi olarak 41+6 ya kadar yolumuz var dedi. Ondan sonra suni sancı veririm dedim. Anlayacağın bizim burda prosedürler çok sıkı normal doğum olması için süre baya uzatılıyor hayırlısı olsun diyorum, sağlıkla gelsin de varsın annesini bekletsin oğlum

Melek gibi kalbi temiz arkadaşım. Bu zor bir sınavdı Allahın izni ile atlatacaksınız. Herşey Allah tan gerisi yalan.. Allahım meleğini o kadar sevmiş ki yanına aldı. Bi hikaye var çok severim o geldi aklıma. Bir baba oğlunu sabah namazına kaldırmak için yanına gider ama kıyamaz oğluna sabah sabah uyandırmaya bir olur iki olur yok. Sonra babaya bilge biri derki sen kimsin Allahtan üstün mü görüyorsun kendini Allah senden daha az mı merhametli daha az mı seviyor oğlunu der...
Sabret isyan etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…