2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
H Heart of Gold
Bize de aynı şeyi söyledi doktor canım, sakral gamzenin içinde kıl olur, ve çukur içinde delik gözlemlenir dedi. Bizimki sadece çukur şeklinde, o dediklerinin hiçbiri yok çok şükür... ama yine de kalça filmi sırasında bakilsin dedi doktor.. kafana takma birsey cikmaz insallah

Canım bizde hastaneden çıkarken kilo kaybı olunca mama takviyesi önermişti çocuk doktoru sonra da sarılık oldu her saniye emziriyorum diyebilirim sonra da mama en güzel emzirmeyle uyarıldığını düşinüyorum memenin keza makina göğüslerimi mahvetti sütüm de biraz arttı çok şükür ama mamayı kesmedim şuanki sütlerimiz çok çok değerli ilk aşı yerine geçiyormuş beyazlayana kadar o yüzden 1 damla bile alsa kardır diyorum

A April wind kuzum sen bu acıyı yaşarken bir de bizi mi düşünüyorsun? Hep beraber yaşadık bu süreci inan senin acın da bizim acımız oldu çok üzgünüm kuzum allahım size sabır güç kuvvet versin Sağlıklı evlatlar nasip etsin uras sizi cennet kapılarında karşılayacak

H Heart of Gold canım geçmiş olsun, her ikinize de yazmak istedim. Biz derste işlemiştik aklımda kalanları yazayım, doktorlarınız daha iyi bilir tabi.
Sakral Gamze genetik bir durum. Eğer ayrıca omurilik gelişiminde ve bel boşluğunda bir sorun yoksa; tedavi gerektirmeyen zaten ağrısı sızısı olmayan bir deformasyon. Çukur içinde ya da etrafında tüyler olabilir, etrafında morluk ve renk değişimi olabilir. Sadece tek başına çukur (Gamze) gibi de olabilir. Ama endişe yaratacak bir durum değil. Şimdi usg, röntgende belli olur zaten. Gerekirse 6.aydan sonra mr çekimi de yapılıyor.

Yüreği güzel arkadaşım benim
Sen genç yaşınla hepimizden daha güçlüsün
İçimizi sıkmak ne demek, sen buraya girip yazdıkça ben mutlu oluyorum.
Şimdiye kadar acı tatlı her şeyimizi paylaştık, tabiki bunu da hep birlikte paylaşarak aşıcaz inşallah.

Bunu seni avutmak için söylemiyorum, rabbim size bir imtihan sundu ve siz bu imtihanı sabırla verdiniz.
Uras sizi seçti, ne mutlu size

Ne demek sizi sıkmak istemezdim olur mu oyle sey.senin yasadiklarinin yaninda neki.biz uzulduk cok uzulduk ama senin ne yasadigini tahmin bile edemem.eminim cok guzel bir bebekti Allah onu agrilardan kurtardi.tekrar basin sagolsun

Günaydın kızlar

Bir şey sormak istiyorum, dün gece lavaboda çok hafif kahverengi leke geldi peçeteye ve devamı da gelmedi. Ama nişanın daha yoğun olacağını düşündüm tırnak ucu kadardı bu. Dün alttan muayene oldum ondan kaynaklanmış olabilir mi acaba ? Endişelenecek bir durum yoktur değil mi

Buyuk ihtimal dunku kontrelden dolayi gelmistir canim oluyormus cunku

Canım benden iki haftadır kahverengi leke geliyor dr um, leke sonrası ağrı sancı olmadığı için bu nişan değildir bebek baskı yaptığı orayı zorladığı için geliyordur dedi.

Buradan takip ettiğime göre çatı muayenesinden sonra da kimisinden leke gelmiş.

Tabi herkeste farklı şeylere işaret olabilir dr a danışmakta fayda var canım. Ben ilk gördüğümde nişan mı yoksa diye panikleyip ertesi gün dr a görünmüştüm hemen

Kuzum nişan için biraz daha sümüksü bişey diyorlar benimki hafif bi lekeydi çok minik. Nişan da olsa şu an normal doğum bekliyoruz zaten geçen muayeneden sonra doktora leke falan gelir mi şimdiden soruym evde panik olurum sonra dedim çok zorlamadım geleceğini sanmıyorum ama gelirse de panik yapma demişti. Dün biraz daha zorladı sanırım. Ona güvenerek şimdi aramak istemedim devamı gelirse arayıp sorarım diyorum

Canım sürekli emzirme. Bi kaç saat ara verki. Göğüslerin süt dolmasına izin ver. Hemşire uyardı hastaneden çıkarken.

Endişelenme canım. Muayeneden kaynaklıdır gerisi gelmediyse problem olmaz

Kızlar tam göbek delik etrafı şuan deli gibi batıyor gaz sancısı gibi anlamadım bu şimdi

Canım çok çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin sana ve bebeğine. Neden rahim alındı?
Plesanta previa vardı ameliyat esnasında çok. Kanama olmuş o yüzden rahmi almak zorunda kalmis

Şuan inanamıyorum ya...hüngür hüngür agliyorum.bu haberi duymak çok üzdü beni beklemiyordum.Uras pasamizdan.

A April wind cnm bitanem kuzum basınız sagolsun.Rabbim çok sevmiski aldı yanına sizin sefaatciniz olacak biliyorum çok zor ama inş atlatacaksiniz sen çok güçlüsun.inan yasin çok gens olmasına rağmen herseyin üstesinden gelecek bir kişilige sahipsin..Rabbim sabır versin.çok Üzgünüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…