2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Aynen öyle kuzum 🙏🏼
Son değerlerim iyi çıkmamış ama demir hapı verdi günde 1 tane alacakmışım doğumdan sonra da 3 ay devam dedi. Ama ne zaman almam gerektiğini sormayı unuttum sabah mı akşam aç tok mu 🙄🙄 senin bir fikrin varmı kuzu ?
İlacın adı nedir canim?

İyi değilim kuzumm dönüyoruz meleğimle yarın defnedicez miniğimi
Çok üzüldüm :KK43: Allah sabır versin. Size şefaatçi olup cennette sizi bekleyecek. Ben de ilk bebeğimi kaybettim. Nasıl tarifsiz bir acı olduğunu biliyorum. Zorluğu veren Allah tesellisini de verecek inşallah

Ben de bir değişiklik yok canım bekliyoruz bakalım..
Elim varıp da bir şey yazamadım bugün
Çok çok üzgünüm...

Siz nasılsınız canım her şey yolunda mı
Valla benim de o kadar basima agri girdi ki o an cikmiyor :KK43:
Bu durumun ustune yolunda degil demek edepsizlik olur kuzum. Iyiyiz biz l herkese dua ediyoruz 🙏🏻

Nasıl olalım kuzum işte..
Bekliyoruz canım normal doğum görünüyor benimki şu an

Anladim kuzum. Nazli bebeler bunlar yapcak bisi yok💕
Saglikla gelsinler insallah

Valla benim de o kadar basima agri girdi ki o an cikmiyor :KK43:
Bu durumun ustune yolunda degil demek edepsizlik olur kuzum. Iyiyiz biz l herkese dua ediyoruz 🙏🏻

Anladim kuzum. Nazli bebeler bunlar yapcak bisi yok💕
Saglikla gelsinler insallah
İnşallah kuzum sağlıkla gelsinler 🙏❤️

A April wind Kuzum başınız sağolsun.
:KK43: ne desek boş.. bir teselli sözcüğü de bulamıyorum. :KK43:
Burada aylardır birlikteyiz; bazılarının yaşı senden büyük, bazılarının ikinci bebeği, bazılarımız daha deneyimli ve olgun ..
Bir çoğumuz ufak tefek şeylerden daraldık, kafaya taktık, hatta nazlandık.
Kendi kendimize şikayet edip durduk.
Ama sen bu kadar sıkıntılarına ve iç dünyana rağmen; hep pozitif ve güçlü kaldın. Sen gönlü güzel çok iyi bir annesin.
Allah'ım sana ve eşine yardım etsin, sabır versin.. 🙏

begonyas begonyas canım iyi geceler, nasılsın nasıl geçiyor günler?
Sana sorayım dedim,
bu bir ay sonunda bebeğe vurulan hepatit b aşısı koldan mı bacaktan mı oluyor? Ateş yapıyor mu?

canm tesekkurederim bekliyorum iste bende . Bugun sanci cikti. Bebek kanala.ilerlemis. Yarin da olabilir haftaya da bakalim
Ay hadi hayirli dogumlarin olur umarim cnm.. rabbim saglikla almayi nasip etsin insallah..

Tardyferon canım

Bekliyorum canım bakalım. Sen nasılsın? ❤
Ben de iyiyim kuzucum iste. Evdeyiz. Bir gunde taburcu edildik. Iki gundur de hastanelerdeyiz kontrollere gidip geliyoruz. Sarilik muhabbeti var yine nisan bebesi oldugumuzu gostermek icin. Yarin asm de ki topuk kanina gore de mama durumu belli olur artik. Biraz kilo kaybimiz fazla diye doktorumuz mama baslayabiliriz dedi. Sureci takip ediyoruz kuzucum.

Beklemeye devam canım. Çok ağırlaştım oturup kalkmam değişti resmen ama baska sıkıntı yok şükür
Oy o kotu olmus cnm. Insallah saglikla ilerler: dogumdan sonra da uzun sure oturup kalkmak zor oluyor gibi.. ama saglik olsun kuzucum napacaksin.. 💙 sen ztn tecrubelisin..

Ay hadi hayirli dogumlarin olur umarim cnm.. rabbim saglikla almayi nasip etsin insallah..

Ben de iyiyim kuzucum iste. Evdeyiz. Bir gunde taburcu edildik. Iki gundur de hastanelerdeyiz kontrollere gidip geliyoruz. Sarilik muhabbeti var yine nisan bebesi oldugumuzu gostermek icin. Yarin asm de ki topuk kanina gore de mama durumu belli olur artik. Biraz kilo kaybimiz fazla diye doktorumuz mama baslayabiliriz dedi. Sureci takip ediyoruz kuzucum.

Oy o kotu olmus cnm. Insallah saglikla ilerler: dogumdan sonra da uzun sure oturup kalkmak zor oluyor gibi.. ama saglik olsun kuzucum napacaksin.. 💙 sen ztn tecrubelisin..
tesekkuederim cnmcim 💕

Kızlar içinizi sıkmak istemedim
Sizlerde hassassınız birçoğunuz lohusasınız
Ben görevimi yerine getirdim, rabbim böyle uygun görmüş.
Dünya tatlısı bir oğlandı aynı kız çocuğu gibiydi o kadar güzeldi. Yüzü gözümün önünden gitmiyor ama bu acı zamanla azalacak. Bana şefaatçi olacak cennet kuşum.
Dualarınıza, iyi dileklerinize minnettarım hepiniz altın kalpli çokça yürekli kadınlarsınız. Allah evlatlarınızı size bağışlasın inşallah. Herşeyin başı sağlık. Gerisi hallolur ufak şeylere üzmeyin sizde kendinizi kesinlikle.
Hala doğuramayan arkadaşlara da son günlerin tadını çıkarın acele etmeyin demek istiyorum 💕

X