2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canlar ben de haberlerle geldim...
Yarın bal oğluşuma kavuşuyorum kısmetsee 💕 bgn muayenede 2 cm açıklık çıktı. Ama sancı 20 lerde. Suyum 6 ya düşmüş. Üst çatı kemiğimde de eğrilik varmış dolayısıyla bebek kanala giremiyormuş büyük ihtimal. Ve çabalarken de kordon dolanmış kuzumun boynuna :KK43: o yüzden yarın suni ile normal denenecek. Olmadı sezeryana dönecek. rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Şimdi eve geldim enerji toplayacakmışım 🤗

🤗🤗 ayyy heyecanlaniyorum sizi okudukca.

melike222 melike222 Gözün aydın canım çok şükür dünyaya gözlerini açtı Vuslat , bundan sonrası için endişe etme çabucak toparlayıp çıkacak inşallah. Neler hissettiğini çok iyi anlıyorum 16 gün küvezde Yusuf kaldı ama gel bana sor nefesim kesiliyordu , ama geçiyor bir bakmışsın kucağına verip taburcu etmişler :) yeterki canı sağolsun varsın birkaç gün geç gelsin evine

Doğumum bugün kızlar yatırıyorlar öğleden sonra alacaklarmış

Hayırlısı olsun kuzum sakın korkma için rahat olsun 🙏🏼🙏🏼 Dualarım seninle ❤️ Uras paşana kavuşacaksın 😍🤩 habersiz bırakma bizi

Canlar ben de haberlerle geldim...
Yarın bal oğluşuma kavuşuyorum kısmetsee 💕 bgn muayenede 2 cm açıklık çıktı. Ama sancı 20 lerde. Suyum 6 ya düşmüş. Üst çatı kemiğimde de eğrilik varmış dolayısıyla bebek kanala giremiyormuş büyük ihtimal. Ve çabalarken de kordon dolanmış kuzumun boynuna :KK43: o yüzden yarın suni ile normal denenecek. Olmadı sezeryana dönecek. rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Şimdi eve geldim enerji toplayacakmışım 🤗

Hayırlısı olsun canım sağlıkla kavuş bebişine❤️

Kuzum gözün aydın ❤ İnşallah çıkar bir an önce ve kavuşursunuz boncuk gözlünle 🙏

Hadi hayırlı haberlerle gel inşallah kuzum 🙏

Hayırlısı neyse o olsun canım 🙏 sende siliniyorsun listeden desene :KK53:
🤗🤗 ayyy heyecanlaniyorum sizi okudukca.
M muttervonmarienkaefer yarın kavusacaksin bebisine :) Rabbim sağlıkla hayırla gelmesini nasip etsin canım. Bugün bol bol uyu uzun bir süre uykuya hasret olacaksın :)
Kızlarr aşırı heycanlıyımm uyuyabilir miyim bilmiyorumm. Şimdi tekrar valizleri fln son kontrollerini yapıcam. Sonra bol bol dua edicem. Kordon çok canımı sıktı. Düşünmemeye çalışıyorum ama bakalım..

Kızlarr aşırı heycanlıyımm uyuyabilir miyim bilmiyorumm. Şimdi tekrar valizleri fln son kontrollerini yapıcam. Sonra bol bol dua edicem. Kordon çok canımı sıktı. Düşünmemeye çalışıyorum ama bakalım..
Kuzu kordon hakkında ne dedi çok mu sıkı dolanmış ?

Yok canim cok sıkı olsaydı heralde bgn alırdı diye tahmin ediyorum. Kalp atışı 120-145 araısndaydı. Ben ondan şüphelenip söyledim. Hareket hissetmezsen uzun süre bgn gelirsin dedi. Bakalımm :KK43:
Risk görse öyle yapardı kuzum için rahat olsun yarın kavuşacaksın inşallah Çınar’a 🙏❤️

Günlerimiz çok yakın seninle kuzum ❤ belki aynı anda doğurabiliriz 😂

Hayırlısıyla kavuşacaksın miniğine kuzum meral etme hiç birşey olmayacak. Kordonu kafana takma sakın çok mühim olsaydı bugün alırdı 🙏🏼❤️

Günlerimiz çok yakın seninle kuzum ❤ belki aynı anda doğurabiliriz 😂

Hayırlısıyla kavuşacaksın miniğine kuzum meral etme hiç birşey olmayacak. Kordonu kafana takma sakın çok mühim olsaydı bugün alırdı 🙏🏼
Olabilir kuzum vakit kalmadı zaten her an birimiz ben doğurdum diyebiliriz ❤️😅

Kızlar bişey soracam benim bebiş günlük, malum ilk günler 400 grama yakın kilo kaybetti, şimdi günlük kontrole gidiyoruz pazartesiden bu yana 75 gram almış kilo sizin bebişlerin kilo alımı nasıl bizde mı sıkıntı var

A April wind kuzum mesajını gördüm nasıl heyecanlandım ya
Neye göre bugün doğumuna karar verildi
İnşallah her şey yolunda gider ikiniz için de
Yol boyu dua ettim senin için 🙏🏻

M muttervonmarienkaefer canım yaa valla mesajlarınızı gördüm acayip heyecanlandım 😀
Yarın sen de hayırlısıyla kavuşuyorsun bebeğine.
Allah kolay getirsin kuzum

Biz de hastaneye geldik
Yolda sizi anlatıyordum eşime, üçümüzün günü aynı bakalım ilk kim Doğum yapacak diyordum ki arka arkaya sizin mesajları gördüm 😍
Valla heyecandan ağlayacaktım nerdeyse 🤗

Güzel haberlerinizi bekliyorum canlarım ♥️♥️

C
Canım ıns hayırlısı ile dogurursun.:KK66: iyi haberlerini bekliyrz. Suyum 6 mi demistin canım? Sancin var miydi peki?

X