2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Baktığı açıklık değildir rahim ağzını ölçmüştür.
Çatı ve açıklık muayenesi bu şekilde yapılmak zorunda.
2 parmak arası mesafe ile cm hesabı yapıyorlar.
İlk Doğumun sezeryandı sanırım, bu da öyle olacaksa vajinal muayene yapmaya gerek görmemiştir.
Cahillik iste evet ilknde bayandi parmakla bakmisti. Sezaryn olucam obur geldiginde alttan bakildigni hatirlat bakmayalim dedi hemsre cok fena hazirliksz yakalandim zaten varise bakiyim diye bakti bile adam ben yerin dibne girdm tabii :KK23:

Canım ben de en geç 2 saatte emzirmeye calisiorm ama öyle doktorların dediği gibi 15 20 dk tutmuyor memeyi, bazen 5 dk, bazen 10 dk emip uyuyor ya da bırakıyor. Az emince diğer memeyi de veriorm onu da yine 5 6 dk ancak tutuyor, bu normal mi? Siz basarabilior musunuz 15 20 dk emzirmeyi
Canim benimki savasiyor memeyle tutuncada uyuyor uzun sure emmiyor.doymuyordur az tutuyorsa bence sagipta ver canim

Başka türlü anlayamazlar ama arası çok az oldu sanki ben ona şaşırdım 😀😀
Yani kaç dk da bir gelip bakıyorlar esas onu merak ettim 😀

Normalde nstde ki sonuçlara göre canım sancılar haala aynı düzeyde devam ediyorsa saat başı bakıyorlar eğer sancılar sıklaşıp yaklaşmaya başlıyorsa daha az’a düşürüyorlar 30dk da bir bakıyorlar

Canim benimki savasiyor memeyle tutuncada uyuyor uzun sure emmiyor.doymuyordur az tutuyorsa bence sagipta ver canim
Canım anlamadım valahi, gün-de 7 8 bez değiştiriyoruz, kaka da çok yapior, hal böyle olunca doyuyor diye dusunuorm ben de ama tabii ki bilemiyorm yine de

Normalde nstde ki sonuçlara göre canım sancılar haala aynı düzeyde devam ediyorsa saat başı bakıyorlar eğer sancılar sıklaşıp yaklaşmaya başlıyorsa daha az’a düşürüyorlar 30dk da bir bakıyorlar

İşte ben bunu merak ediyordum canım 😂

Kizlar bi sorum olacak özellikle sezaryn olacaklar korse kullanmayi dusunuyor musunuz? Daha once konusulmustur belki ama fikirleriniz ve tavsiyelerinizi paylasabilir misiniz?

Aslında kan şekerini yükselttiği için bebeğin acıkma hissini geciktiriyor verilmemesi lazım ama tabi herkesin kendi tercihi.
veee LoveAndMarriage LoveAndMarriage bize de emzirme egitiminde kesinlikle sekeeli su vermeyin demislerdi. Ben de sekerli sey vermemeyi planliyorum ama o an caresiz hissederse insan her seyi yapabiliyor. O yuzden buyukte konusmak istemiyorum 🙄😂

Aynı performansı bekliyoruz 😀

Ben de geçen eşime sordum acaba sancı odasında telefon yasak mı diye
O da benle dalga geçti, ne yapacaksın naklen yayın mı yapmayı düşünüyorsun dedi :KK70:

Ben de kızlarla mesajlaşırım zaman geçer dedim 😀
Ay onu ben de dusundum kuzu valla. Bir de simdi sanci odasina esimi almayacaklar. Ben kv yi falan da istemeyebilirim yanimda. O yuzden ins tel yasak degildir de en azindan kizlarla yazisirim fln diye dusunduydum. 😂

melike222 melike222 kuzum hadi bakalim saatler kaldi insallahh.. bu arada takdir ettim azmini 🥰👌 ins biz de boyle an ve an paylasabiliriz 🥰 cok heycanliiii :rolleyes:

Bugün benim içimde bi sıkıntı var ya
Bıkkın uyandım hala devam ediyor o duygu hali
Birşey olacakmış gibi mi desem ne bileyim bi değişik hissediyorum😑

Bugün benim içimde bi sıkıntı var ya
Bıkkın uyandım hala devam ediyor o duygu hali
Birşey olacakmış gibi mi desem ne bileyim bi değişik hissediyorum😑
Sabah ben de oyleydim. Nefeslerim cok duzensizdi.. keyifsizdim. Hatta Cinar da cok sakindi. Kendimi biraz ise verdim bgn. sonra dus aldim yuruyuse ciktik geldik biraz kendime geldim.. hava da baya yagmurlu fln burada. Belki sizin orada da oyleyse o yapmis olabilir kuzum. Hayra ciksin ins 🙏🏻

X