2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Valla eltime kurban olsun uyuz kayanana
Eltimle birbirimizi çok severiz

Güya dinden imandan bahseder sürekli ama insanların dış görünüşüne de laf söyler
Yine kilo almışsın derse daha senin kadar olmadım dicem 😀

Ya bir de o kadar yobaz ki katlanamıyorum onun bağnaz düşüncelerine
Sanki çiş yapmak çok ayıp bir şeymiş gibi kaynımın yanında ağzını kapatarak gizliden soruyor idrar durumları nasıl diye 😂
Boşuna dememişler ki bu memlekette asıl hacıdan hocadan korkcan diye 😆
Senin kaynanada tam korkulacak kesimden belli 🙂
Gel beraber gidelim ben yapayım sen değerlendir deseydin 😂😂

Çok haklısın canım
Biz ne kadar düşünüp plan yapsak da her şey olacağına varıyor aslında.

Dualarım seninle kuzum
Allah işlerinizi kolaylaştırsın inşallah
Gönlünü ferahlatsın sıkıntılarından kurtarsın 🙏🏻

Evet gelince iyi ki gelmiş diyeceğimden eminim canım
Şimdiden bir sürü şey hazırlamış, gelince onları yapıp buzluğa atarım dedi
Süt yapsın diye bir sürü yiyecek almış
Anneler başka düşünüyor gerçekten
Kaynanam yakındaydı da ne oldu
Bir kere bile sormadı

Uyuz kadın kilo almışsın değişik olmuşsun deyip güldü bir de 😤

Gerçekten çok isterdim aileme yakın olmayı ama tayinci olunca da böyle oluyor işte ikamet.

Bugün o kadar sancının üstüne mutfağı temizledim yağçözle 😬
Her seferinde kullanmicam desem de yine domestos kullandım sonra da kötü oldum 😬
Aferin bir de soyluyorsun:) garezin ne kendine. Yapma bi daha cnm. Gerci yarin ben de banyoyu derinlemesine Yapicam neyle yapsam diye dusunuyordum ama esime sozum vae kullanmiyorum domestos :))
Sırayı bozan çok oldu 😀
Bari biz sona kalanlar olarak sırayı takip edelim 😂😂

Ben, @Blankinfinity M muttervonmarienkaefer
Sanırım üçümüzün günleri aynı
Ben en çok bu üçlüyü merak ediyorum 😀
Valla ben de cok merak ediyorum :)) ben sanki biraz sonraya kalacakmisim gibi hissediyorum. Ama cok arayi acmam diye umit ediyorum 🙏🏻🥰

Efso bir soruyla karşınızdayım 😊
Doktora sormayı unuttum ama daha önce demişti.
Benim kan sulandırıcı iğnenin saati akşam 9da.
Doğumdan 1 gün önce bırakırsın demişti doktorumuz,epidurel sezeryan ihtimaline karşı.
Şimdi soru tamda şu ben bugün iğnemi yapayım mı yapmayayım mı 🤔
Bugün olmazsa doğum yarın olursa yarın olmaz cumaya olursa :confused:
Kafamda deli sorular sorular 🙄
Cümleten saygılar sevgiler hürmetler:KK3::KK200:
Cok uzmanlik gerektiren bir soru olmus 🥰
Ben pas geciyorum :))

Efso bir soruyla karşınızdayım 😊
Doktora sormayı unuttum ama daha önce demişti.
Benim kan sulandırıcı iğnenin saati akşam 9da.
Doğumdan 1 gün önce bırakırsın demişti doktorumuz,epidurel sezeryan ihtimaline karşı.
Şimdi soru tamda şu ben bugün iğnemi yapayım mı yapmayayım mı 🤔
Bugün olmazsa doğum yarın olursa yarın olmaz cumaya olursa :confused:
Kafamda deli sorular sorular 🙄
Cümleten saygılar sevgiler hürmetler:KK3::KK200:
Kuzu bunu yine doktora sor bence. Normal doğum olunca işte zamanını bilemiyorsun ki 🤔

Aferin bir de soyluyorsun:) garezin ne kendine. Yapma bi daha cnm. Gerci yarin ben de banyoyu derinlemesine Yapicam neyle yapsam diye dusunuyordum ama esime sozum vae kullanmiyorum domestos :))

Valla ben de cok merak ediyorum :)) ben sanki biraz sonraya kalacakmisim gibi hissediyorum. Ama cok arayi acmam diye umit ediyorum 🙏🏻🥰

Kuzu A101’de Viking temizlik ürünleri satılıyor
Onları kullan
Ben her çeşidini aldım ama yine de gittim domestos kullandım
Bir de tek kullansam neyse de üç deterjanı üst üste sıktım 🤮
Yıkadığın şey de ne diye sorsan bulaşık sepeti 😬
Kardeşim de dalga geçti, tuvalete bile o kadar deterjan dökülmez bulaşık sepetinin neyi vardı ki diyor 😂

Pazartesi hastaneden sonra iki saat uğradık
O kadarcık sürede bile beni sinir etmeyi başardı

Şişmişsin deyip durdu, çok yatma hareket et şişersin dedi
Kadın benim şişmeme takmış

Bir de diyor ki iyi iyi çirkinleşmemişsin 😬
Ben de dedim niye çirkinleşeyim, güzeldim daha da güzel oldum
Hala diyor ki yok yok Bebek çirkinleştirir
Ya şu milletin kilosuna laf edenlere sinir oluyorum😡 manken değiliz sonuçta kiminin kilosu fazla kiminin az önemli olan sağlıklı olmak, kendini mutlu hissettiğin kiloda olmak..

benim kvde de ben çok zayıfım diye daha hamile değilken sen çocuk doğuramazsın çok zayıfsın diyordu..hamile kalınca da bayağı bir inanmak istemedi😂😂 Allah herkesin kalbine göre versin🙏🏻

Esastanda çok uzmanlık gerektirdi :KK53:
Kuzu bunu yine doktora sor bence. Normal doğum olunca işte zamanını bilemiyorsun ki 🤔
Numarası yok canım almamıştım bu zamana kadar. 1-2 defa aradım o zamanda gündüz saatleriydi hastaneden aradım. Ne yapsam ki 🤔
Hiç bilemedim şimdi :işsiz:

Kuzu A101’de Viking temizlik ürünleri satılıyor
Onları kullan
Ben her çeşidini aldım ama yine de gittim domestos kullandım
Bir de tek kullansam neyse de üç deterjanı üst üste sıktım 🤮
Yıkadığın şey de ne diye sorsan bulaşık sepeti 😬
Kardeşim de dalga geçti, tuvalete bile o kadar deterjan dökülmez bulaşık sepetinin neyi vardı ki diyor 😂
Kız sen herifi batırırsın 😂😂😂

Ya şu milletin kilosuna laf edenlere sinir oluyorum😡 manken değiliz sonuçta kiminin kilosu fazla kiminin az önemli olan sağlıklı olmak, kendini mutlu hissettiğin kiloda olmak..

benim kvde de ben çok zayıfım diye daha hamile değilken sen çocuk doğuramazsın çok zayıfsın diyordu..hamile kalınca da bayağı bir inanmak istemedi😂😂 Allah herkesin kalbine göre versin🙏🏻

Ben evlendiğimde 45 kiloydum, bana da aynı şeyleri söyledi kaynanam 😀
Sen Zaten küçücüksün çocuk nerende büyüyecek demişti 😅

Şimdi de kilo almışsın değişik olmuşsun deyip karşıma geçip gülüyor uyuz kadın

Kız sen herifi batırırsın 😂😂😂

Zaten eşim benle hep dalga geçiyor
Ben deterjan almayı çok seviyorum
Yeni ne çıksa hemen alıyorum

O da alıştı artık markete gidince bak bu eksik bizim evde diyor 😂
Bir de diyor ki “aşkım kıtlık falan çıksa çok şükür deterjan stoğumuz tam” 😂😂

Ben evlendiğimde 45 kiloydum, bana da aynı şeyleri söyledi kaynanam 😀
Sen Zaten küçücüksün çocuk nerende büyüyecek demişti 😅

Şimdi de kilo almışsın değişik olmuşsun deyip karşıma geçip gülüyor uyuz kadın
😂😂😂
Aaa acaba doğumdan sonra aldığım kiloları veremicem bende senin gibi mi olucam de 😆😆😆

Zaten eşim benle hep dalga geçiyor
Ben deterjan almayı çok seviyorum
Yeni ne çıksa hemen alıyorum

O da alıştı artık markete gidince bak bu eksik bizim evde diyor 😂
Bir de diyor ki “aşkım kıtlık falan çıksa çok şükür deterjan stoğumuz tam” 😂😂
Sen alışverişe bizim markete gelseneee 😂😂😂
Bizede senin gibi müşteri lazım :KK70:

Cankiriklarim Cankiriklarim ben aynı muayene gibi, bir ücretli bir ücretsiz olarak ödedim nstyi 92 TL sigorta indirimli olarak...

melike222 melike222 sağlıkla kolaylıkla tamamla canım inşallah sürecini ve soruna gelince bende pas geçme hakkımı kullanıyorum :)))
Amin canım inşallah inşallah :dua::anne:
Çok müthiş bir soru sormuşum 😆

Kizlar bugün kontrolüm vardi.Tam 37 haftayiz. Kizin rahati yerinde sanci yada baska bir sey yok. Ben bunalimdayim .Neden girdim nasil oldu bilmiyorum. Böyle bunalma ve daralma geliyor. Gun içinde vurup kafayi yatıyorum. temizlik bitti cantalar hazir. Bu hafta sonu sinavlarimi da atlatirsam isim gücüm kalmayacak gibi. iyice agirlastim kaburgalarim ve gerilen derilerim agriyor cok rahatsizlik veriyor .O da beni cok bunaltti.
Insallah cok da beklemeyiz diyorum 38 den sonra. Ne bileyim ya böyle enteresan bir ruh halindeyim işte🙄

Bebek sonuçta kuzu dış dünyaya her şekilde hazırlanıyorlar demekki :) keşke ağlamasalar tabi :110:

Orası öyle tabi kuzum hazırlanıyorlar insanın ne kadar içi gitsede doğanın kanunu bu 🙏🏼🙏🏼❤️

Sabah nişanım geldi diye yazınca inanki aklıma sen geldin 😊 bir kaç gündür akşamları giriyor bu kız ben doğurunca görür heralde dedim 😆 ama doğurmadan yetiştin 😍😂

Amin kuzum inşallah inşallah Rabbim cümlemizi sağ salim az acıyla kavuştursun inşallah :dua::KK200::anne:

yetiştim yetiştim canım 😅 ama çok sevindim 1cm açılman varmış doğum yakındır inşallah kuzum 😍🙏🏼 Ben 1cm açılmayla 2 haftadır duruyorum :KK70:

Doktorum çıldırdı sana niye hala gün vermiyorlar diye 😂
39dan sonra beklemenin manası yok dedi🤭
Durumlar iyi kuzular sorun yok bizde şükür.
Başı kanala tam girmemiş.
Bizden haberler böyle nst de kasılmasız zamana denk geldiğinden kitap gibi çıkmış ilk defa 😂

Güzel haberlerle gelmişsin kuzum 🙏🏼
Umarım hayırlısı olur hakkınızda. Evet keşke tarih verselerdaha iyi olur sizin için ❤️ Ben seni anlıyorum bende böyle bir durumda normal doğumdan ziyade sezaryen tercih ederdim.

Kizlar bugün kontrolüm vardi.Tam 37 haftayiz. Kizin rahati yerinde sanci yada baska bir sey yok. Ben bunalimdayim .Neden girdim nasil oldu bilmiyorum. Böyle bunalma ve daralma geliyor. Gun içinde vurup kafayi yatıyorum. temizlik bitti cantalar hazir. Bu hafta sonu sinavlarimi da atlatirsam isim gücüm kalmayacak gibi. iyice agirlastim kaburgalarim ve gerilen derilerim agriyor cok rahatsizlik veriyor .O da beni cok bunaltti.
Insallah cok da beklemeyiz diyorum 38 den sonra. Ne bileyim ya böyle enteresan bir ruh halindeyim işte🙄

Kontrollün güzel geçmesine sevindim canım 🙏🏼🙏🏼

Bende bu aralar değişik bir ruh halindeyim bir ağlıyorum bir gülüyorum 😓

X