2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Gözünaydın canım rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin :anne:
Benimde yarın kontrolüm var korkuyorum valla sizler yüzünden kontrole gidip elimde bebekle çıkmaktan alıştıra alıştıra olsun yine :deli:

Valla böyle bi anda olması belki daha iyi oldu benim için. kadınn git yarın gel sezeryan dese bu geceyi zor geçirirdim evde . Bi anda apar topar alınca ne olduğunu anlaymadan bi saat içinde oğlum elimdeydi. 👼🏻

Kızlar bebesim buhar odasina götürülüyor. Boguluyor dogru durust sutum midesinde kalmadı. Çok sancisi var. Bu arada gonderdigim videolarin hepsini sabirla ve 2 gunde oldu bide tempolu yürüyüş hiç oyle ağırdan olmuyor. Yalniz ben bile inanamiyorum evet aciliydi ama dogru karsilarsan kisa sürer onu anladım. Dua edin kizlar. Kaynanami cekecem bu gün. Offf mecburi insallah moralimi bozmaz bu simdilik mesajim hepinizi opuyom. Hayırlı doğumlar

Canım çok geçmiş olsun
Bebeğin nasıl şimdi haber var mı
Kaynanayı da takmamaya çalış kuzum
Hepsi bir çeşit

Kızlar Günaydın saat 4 de çişimi yapıyorum sanarak tuvalete kalktım ve suyumun geldiğini gördüm. Tutamıyorum ara ara geliyor. Hastaneye geldik açılma yok. Sancı da arada geliyor ama gene az 40larda. Dua edin inşallah bende sağlıkla doğurayım😍

Allah kolay getirsin canım 😊
Bakalım bebiş gelecek mi bugün 😍

Ben kendimi bi garip hissediyorum doğuracak gibi 🤔
Gerçi hiçbir belirti yok sadece his sanırım🤷‍♀️

Ben de birkaç gündür öyle hissediyorum
Eşime doğracak gibi hissediyorum dedim
Aşkım haklısın ben de öyle hissediyorum en geç on güne doğurursun dedi 😂😂
Her işi dalga adamın

Şok oldum eşim kalkmadı bile
Sen git dedi uyuyabilmek için
Allah cezasını versin🙄 Sabah sabah sinirlerimi gerdi.

Ahh bu erkekler
Uyku nedense her şeyden tatlı geliyor bunlara
Bişey söyleyince de hemen kavga moduna girerler

Sagol canim dusmeye basladi cok sukur

Çok şükür canım
Allah dermansız dert vermesin üzme kendini

Günaydın kızlar❤
Doktorla görüştük fototerapi iyi gelmiş iyi gördüm dedi dünle aynı saatte kan alınması gerekiyormuş inşallah bugün çıkarıcaz🙏🏻

Doğumu başlayan arkadaşlarım sağlıkla kucağınıza alın inşallah bir avazda kurtulun :KK200:

Çok şükür canım gözün aydın
Bugün yeniden evinizde olursunuz inşallah

Cuttingcorners Cuttingcorners Evet kuzu dün arkadaşına sordurttu(güya) var demiş tamam dedik anlaştık sabah gideriz diye.
Ama kalkmadı işte hödük.
Üstelik doktorda yokmuş. Sabahın köründe uykumu bölüp mide bulantısı çeke çeke kalktım hazırlandım ettim beyfendi 2 gündür işe de gitmiyor pazar günü çalıştığı için hani işe gidecek olsa vs anlarım belki.
Üstüne üstlük belediyeye binmek zorunda kaldım tıklım tıklım. Şuan dünyadan nefret ediyorum modundayım.

Canım çok geçmiş olsun
Bebeğin nasıl şimdi haber var mı
Kaynanayı da takmamaya çalış kuzum
Hepsi bir çeşit

Allah kolay getirsin canım 😊
Bakalım bebiş gelecek mi bugün 😍

Ben de birkaç gündür öyle hissediyorum
Eşime doğracak gibi hissediyorum dedim
Aşkım haklısın ben de öyle hissediyorum en geç on güne doğurursun dedi 😂😂
Her işi dalga adamın

Ahh bu erkekler
Uyku nedense her şeyden tatlı geliyor bunlara
Bişey söyleyince de hemen kavga moduna girerler

Çok şükür canım
Allah dermansız dert vermesin üzme kendini

Çok şükür canım gözün aydın
Bugün yeniden evinizde olursunuz inşallah
İnsanın içine doğuyor mu ki acaba.
Bakalım doğurcaz mı😂

Bugün kontrolüm vardı sadece ama öğleden sonra oğluma kavuştum . Herşey çok ani oldu . 👼🏻 Hala şoktayız

Enaa masallahh 🧿 gozunu aydinn. Allah anali babali buyutsun insallah canim 💙

Kızlar iyi geceler atanamayanogretmen atanamayanogretmen dedi ya kaynanası kızımın anası diyormuş 😄 benim kaynanamla hiç bir problemim yok sever sayarız birbirimizi çok anaçtır düşkündürde bana el üstünde tutar sağolsun ama bu sıralar bebeğimden bahsederken şöyle cümleler kuruyor bebeğimin gelmesine az kaldı vs benim bebeğime bebeğim demesi bana çok batıyor çok hevesli kalbi kırılmasın diye bişey demiyorum ama ben bebeğimi paylaşamıcam sanırım kimse yaklaşsın istemem heralde sizde kötü gelin miyim 😉
Canim benim kv de hep oglumun annesi der. Ki o da beni cok aever normalde kizim kizim diye gezer. Kaynana misiniz diye sorana kizar. Ama torunu suan desem ki senin kutugune kaydedelim. Senin oglun gorunsun hic hayir demez yani.. o derece bir torun ozlemi var.hadi oglum oglum diyor hayalleri gormelisin. Dersin ki cocuk hic bizle yasamicak hep onla yasicak ve tum yetkileri onda olacak gibi konusuyor. Yok ben oyle egitmem. Benim oglum terbiyeli olur. Yok spora yazdiricam fln:)) ben de he diyip geciyorum :)) nasilsa benim oglum diyorum 🥰
Ama daha nisanliyken bile ay o emzirsin versin ben bakarim demisti aslinda yardimci olacagini kastetmek icin. Ama benim cok zoruma gitmisti ben neyim anne miyim sagilacak inek miyim onun gozunde diye. Annelik hassas bir mevzu.. atladiklari sey su. Onlar babaanne olmak icin can atiyor bizse anne olmak icin. Yani aslinda ne bu seni kotu yapar. Ne onu.. birak sevsinler tek de. Evlatlarimiz babaannelerini bilsin. O sevgiyle de buyusun. Orn ben bilmiyorum. Ve bu da cok uzucu..

kızlar kızlar ben geldim, bu sefer yalancı değil gerçek sancılarla.7 dakikada.bir giriyor 30_ 40 sn sürüyor, dayanılmaz değil, karnımın alt on tarafında, içinde gaz sıkışmış gibi, duşa giricem çok üşeniyorum ama.girmem lazım, bu gece hastaneye geçeriz gibi duruyor

Oyyy hadi hayirlisi canimm.. hayirli haberlerle insallah 🙏🏻

Devamli yuruyus ve egzersiz aşırı kasik agrilarimi zorladı. Saat 3 te esimi aradim bir doktora gorunelim dedim. Tabi acim hafif atistirdim. Çıktık. Hastaneye direk nst ve muayne dedi. Yarim saatten fazla nst de kaldim sancilarim 50 den 170kadar cikiyordu. Muayne etti 3 cm aciklik dedi ve yatiş. Tabi ben eve gitmek istedigimi soyledim. Yol uzeri. Doner yaptirdik meshur hatay doneri saat 4.30dan sonra basladi sancim muayneden sonra daha da artti. Neyse yemek yer yemez tatli yaptim hemde sancilara karsilik verdim. Etrafi topladim. Hemde sancilar geliyor. Birazda dışarı cikmak istedim. Sancilarisa yuruyerek. Tam sanci geldiginde tuvalete oturur gibi oturdum ve derin nefesler alarak tuvaletimi yapar gibi ikindim. Tabi zordu hem dualar ederek hemde aglayarak böyle40 dakkka ancak surdu. 20.20 de ciktik yukari ben direk. Cok sicak suyu açtım 50 derece ve pilates topumu aldim ve dus aldim ordada en az 20 dakika gercekten sicak su şahane. Odama geldim giyindim ve sancilarim dahada siklasti. 5 dakkadan 4 dakikaya indi ozaman sure tuttum. Ve inklanirken suyum geldi. Aninda pedimi iç çamaşırı degistirdim. Ve tabi dahada siklasti kapida kaldim. Sanci hafifleyince direk odama gidio rahat ince giyio istume birsey alıp yaptigim dogal meyve suyunu da birkac saat once çıkarmıştım buzluktan. Onu ve tatlimizi çataldi aldik ciktik tabi.merdivenden aşağıya indim tam kapi girisinde yine sanci. Allahim. Tuttum ve arabaya kadar esim eslik etti. Arabada 4 sanci arayla siklasti 2 dakikadan az ve hastaneye vardık. Acilden direk dogumhaneye. 3 cu kapiya ciktik. Tabi dogumhaneden iceri girer girmez sanci tuttu yere oturdum yine ve tuttum direk masaya cikarken bu nasil dogacak gibisinden. Neyse size tatli yaptim deyincede yardimci oldular. Ve daha ilgilendiler. Aciklik tam dedi serum takti. Ama sancim 1 dakkadan aza indi gerek bile yok dedim ve masada 10 15 dakika sürdü ve paşam ugur bocegim dogdu ve ben bir rahatlama ve aglama vede şükür hemsireler tamam bitti niye agliyorsun şükür ediyorum dua ediyorum. Ve bebegimizin kilosu 3.300 gramdi boyunu daha bilmiyorum. Ogrenirim. Ve dikişler orsa uyusturucu kullandi ama ama bende biraz bağrma var ebe dediki vala normal bağır çünkü gercekten acidi zordu çünkü içten dir. 15 dakka oda sürdü. Ve çıktık odama geldik. Bebegimi kaynanamin kucagina verdiler.onlarda gelmişler. Odama geldim. Kayinpederim ve kaynanam kiz kardesim. Zaten hep benimle heran. Tabi büyük oglumda bizimle ve ikiside8 nisan dogumlu. Biri 2014 saat 18.30 buda. 8nisan 2019 saat 22.00 de çok şükür. Esim pastayi buraya getirdi. Dogum gününü kutladık. Serumlardi şuydu buydu derken meyve uyumu iciyorum. Ceviz gercekten yaniniza atistiracaginiz seyleri alin. Ben hatta buzluga koydum pogaca kurabiye ve tatliyida yapinca yaninizdakiker ve yardimci olanlara ikram oluyor. Güzel bir ani oluyor. Tavsiyem gercekten sancilarin kisa surmesini stiyorsaniz tam gelecekken derin nefes alın ve karninizdan ittirin ve kakaniz geliyormus gibi ikinin aninda acilmayi hissedersiniz yaptınız yapin yapmadiniz saatlerce sanci çekersiniz evet zor ama onemli olan ikinma. Ve tutun oflamayin yapabildiginiz kadar dualarinda etkisiyle de tabi apayri bir mucize. Dogum sandalyesindede ayni ikinma ve ebede artık yardimci oluyolar hatta aferin. Guzel ikiniyorsun dediler.sorulariniz detayli varsa tekrar sorun. Gece girebilirim. Ama sabah kaynanam yanima gelecek telefonu alamasam bilin laf atar bu durumda telefonu eline almış tamamdır iyisin. Kizlar annelerin kiymetini bilin lutfen yanlış anlamayin gercekten neyapsak haklarini odeyemeyiz. Hakkinizi helal din inanin hepinize dua ettim. Bide son bir tavsiyem gercekten yürüyün agrisa bie tam 1 saat tutun ve tempolu yürüyün gorun o bebek bebekler nasil . kanala giriyor linklerini atiyorum tum dinlediklerimi ve yaptıklarımı sanci aninda bile izleyio hatirladdim ya nunlari yapar kurtul yada agrida agzini açar doguramazsin diyerek kendimi motive ve hazirliyordum. Bahane yok oturarak dogumu beklemek mantiksiz. 2 hafta yurudugumu sandim ama afike 3 gunde yaptim. Rabbim çalışan kuluna veriyor dedikleri bu olsa gerek. Onu çok iyi anladim. Kizlar çok yazdim ve suan terliyorum. Yazim yanlisi olmussa hakkinizi helal edin

Canimmm gozun aydin 🥰 ay allah gonlune gore verdi kiz. 8 nisan diyip duruyordun...
rabbim saglikli omurler versin insallah 💙

Doktora daha götürmedik Canım. Belli ama sarılık olduğu, sağlık ocağında da dediler. Eşimin işi çoktu Bugun gidemedik yarına da randevu bulamadık :/ ya yarın sabah erkenden gidicez yada Çarşamba. Ama çok yüksek değildir die düşünüyordum. Sende çok üzülme. Yenidoğan bebeklerin %60 ında,erken doğanların ise %80 inde olurmuş.
Canimm cok gecmis olsun :KK43: dedigin gibi cogunda oluyor artik. Gececektir insallah🤗

Kızlar anca girebildim başıma neler geldi 🙄
Ocağı bozdum nasıl yaptıysam temizlerken suyu fazla mı kullandım ne yaptıysam su kaçmış alttan kablo yanmaya başlamış oda bütün evin sigortasını attırdı tabi sebebini bulana kadar bütün evi kontrol ettik en son ocaktan pat diye ses geldi 🙄 eşim ocağın kablosunu çekti sigortalar geri geldi ama Ocak pert iptal oldu yani 🥺 eşimde bana kızdı haliyle ona canım sıkıldı ama adam haksız değil çok tehlikeli birşey yaptım 😢😢
Neyse sonra öpüşüp sarıldık 🤓🤪 ama boşuna masraf çıktı ya 😤
Ah kuzum bosver ocagii.cok daha kotu de olabilirdi. Cok buyuk gecmis olsun :KK43: evet bosa masraf olmus ama cana gelecegine mala gelsin kuzum.

Dündü kontrolum ama gidenedim bebekte sarilik cikti cok yuksek hastanedeyiz.moralimm cok bozuk.
Canim cogunda oluyor sarilik uzulme nolur. Gececektir tedaviyle..

Günaydın kızlar💕
Kızım sağolsun uyandırdı beni.
Gerçi hastaneye gitmek için erken kalkacaktım zaten tabi hedefim 5,30 değildi ama olsundu😂
Kizim uyandirdi diyince bi an kedi aklima gelmedi ne oluyor dedimmm 🙄😂 aklima melike222 melike222 nin deli sorulari geldi 😂

Kızlar Günaydın saat 4 de çişimi yapıyorum sanarak tuvalete kalktım ve suyumun geldiğini gördüm. Tutamıyorum ara ara geliyor. Hastaneye geldik açılma yok. Sancı da arada geliyor ama gene az 40larda. Dua edin inşallah bende sağlıkla doğurayım😍
Ay hadi hayirli haberlerle insalllahhh bi avazda canim 🥰

Arkadaşlar günaydın Doğum yapanların gözü aydın ben bugün Doğum iznine giriyorum 37 ye kadar çalışabilir almıştım bugün izin başlangıcı olarak raporda yazıyor tekrar rapor almama gerek var mı?
Bildigim kadariyla yine de alman gerekiyor calisamaz canim.

Şok oldum eşim kalkmadı bile
Sen git dedi uyuyabilmek için
Allah cezasını versin🙄 Sabah sabah sinirlerimi gerdi.
Kiz deme oyle algilayamamistir.. yakinsa bir de ondan da sey yapmistir. Gecen bizim ki de patrona soyleyememis morali bozuktu diye sbh soylerim dedi. Dedim gerek yok iyiyim kendim giderim. Olabiliyor bazen. Takilma kuzum.

Biliyorum canım. Bugun götürücem doktora bakalım değeri kaç. Gözleri sarı, yüzündeki sarılık sanki dünden beri azalmaya başladı.
Canim benim gecer insallah 🙏🏻 Beslendikce geciyor diyorlar ztn..

Kızlar günaydın
Nişanım geldi :KK57::rolleyes::rolleyes:
Bakalım Bulut Beycik ne zaman gelicek :rolleyes:
Enaaa hadi hayirli dogumlarr kuzummm ... bi avazda insallahhh 🙏🏻

Günaydın kızlar❤
Doktorla görüştük fototerapi iyi gelmiş iyi gördüm dedi dünle aynı saatte kan alınması gerekiyormuş inşallah bugün çıkarıcaz🙏🏻

Doğumu başlayan arkadaşlarım sağlıkla kucağınıza alın inşallah bir avazda kurtulun :KK200:
Kuzum oh iyi yapmissiniz. Tedbiri elden birakmamak gerek . Ipek kuzusu da toparladiysa ne guzell. Kavusacaksiniz bugun yine 😍

Cuttingcorners Cuttingcorners Evet kuzu dün arkadaşına sordurttu(güya) var demiş tamam dedik anlaştık sabah gideriz diye.
Ama kalkmadı işte hödük.
Üstelik doktorda yokmuş. Sabahın köründe uykumu bölüp mide bulantısı çeke çeke kalktım hazırlandım ettim beyfendi 2 gündür işe de gitmiyor pazar günü çalıştığı için hani işe gidecek olsa vs anlarım belki.
Üstüne üstlük belediyeye binmek zorunda kaldım tıklım tıklım. Şuan dünyadan nefret ediyorum modundayım.
Himm kuzum evet cidden hodukluk etmis o zaman senn bey. Miden mi bulaniyor kuzum senin :confused:

Enaa masallahh 🧿 gozunu aydinn. Allah anali babali buyutsun insallah canim 💙

Canim benim kv de hep oglumun annesi der. Ki o da beni cok aever normalde kizim kizim diye gezer. Kaynana misiniz diye sorana kizar. Ama torunu suan desem ki senin kutugune kaydedelim. Senin oglun gorunsun hic hayir demez yani.. o derece bir torun ozlemi var.hadi oglum oglum diyor hayalleri gormelisin. Dersin ki cocuk hic bizle yasamicak hep onla yasicak ve tum yetkileri onda olacak gibi konusuyor. Yok ben oyle egitmem. Benim oglum terbiyeli olur. Yok spora yazdiricam fln:)) ben de he diyip geciyorum :)) nasilsa benim oglum diyorum 🥰
Ama daha nisanliyken bile ay o emzirsin versin ben bakarim demisti aslinda yardimci olacagini kastetmek icin. Ama benim cok zoruma gitmisti ben neyim anne miyim sagilacak inek miyim onun gozunde diye. Annelik hassas bir mevzu.. atladiklari sey su. Onlar babaanne olmak icin can atiyor bizse anne olmak icin. Yani aslinda ne bu seni kotu yapar. Ne onu.. birak sevsinler tek de. Evlatlarimiz babaannelerini bilsin. O sevgiyle de buyusun. Orn ben bilmiyorum. Ve bu da cok uzucu..

Oyyy hadi hayirlisi canimm.. hayirli haberlerle insallah 🙏🏻

Canimmm gozun aydin 🥰 ay allah gonlune gore verdi kiz. 8 nisan diyip duruyordun...
rabbim saglikli omurler versin insallah 💙

Canimm cok gecmis olsun :KK43: dedigin gibi cogunda oluyor artik. Gececektir insallah🤗

Ah kuzum bosver ocagii.cok daha kotu de olabilirdi. Cok buyuk gecmis olsun :KK43: evet bosa masraf olmus ama cana gelecegine mala gelsin kuzum.

Canim cogunda oluyor sarilik uzulme nolur. Gececektir tedaviyle..

Kizim uyandirdi diyince bi an kedi aklima gelmedi ne oluyor dedimmm 🙄😂 aklima melike222 melike222 nin deli sorulari geldi 😂

Ay hadi hayirli haberlerle insalllahhh bi avazda canim 🥰

Bildigim kadariyla yine de alman gerekiyor calisamaz canim.

Kiz deme oyle algilayamamistir.. yakinsa bir de ondan da sey yapmistir. Gecen bizim ki de patrona soyleyememis morali bozuktu diye sbh soylerim dedi. Dedim gerek yok iyiyim kendim giderim. Olabiliyor bazen. Takilma kuzum.

Canim benim gecer insallah 🙏🏻 Beslendikce geciyor diyorlar ztn..

Enaaa hadi hayirli dogumlarr kuzummm ... bi avazda insallahhh 🙏🏻
Eheh 😂 evet öyle yazmışım gibi olmuş kedi kızımdan bahsediyordum😂
Koca kişisi mevzusuna hiç gelmiyim işine gelmediğinden kalkmadı, başka şey olsa koşa koşa gidiyor. Hastanede yakın değil belediye otobüsüyle yarım saat sürüyor.🤨
Bir de şey evet midem bulanıyor 🤢

Günaydın kızlar 🌞🌞
Yeni doğumlar oluyor heyecan dorukta yine 😀

İmzada son 9 gün yazısını görünce tuhaf oldum ya 😬

Bu saat oldu benim kocam da hala uyuyor maşallah
Zannedersin kendi hamile geceleri uykusuz kalan da kendi 😂

Lohusa gibi şimdi kahvaltıyı hazırlarım nazlarım bir de tam olur 😂

😂😂 aman allahımm
Bende bu gece rüyamda atanamayanogretmen atanamayanogretmen i gördüm sen yazınca aklıma geldi, ama hatırlamıyorum tam nasıl gördüğümü 😂 yalnız değilsin😀😀

Hayırdır inşallah ya nasıl gördün hatırlamazsan çatlarım 😀😀

Ben bu gece hep sıkıntılı rüyalar gördüm 🙄

Günaydın kızlar 🌞🌞
Yeni doğumlar oluyor heyecan dorukta yine 😀

İmzada son 9 gün yazısını görünce tuhaf oldum ya 😬

Bu saat oldu benim kocam da hala uyuyor maşallah
Zannedersin kendi hamile geceleri uykusuz kalan da kendi 😂

Lohusa gibi şimdi kahvaltıyı hazırlarım nazlarım bir de tam olur 😂
Anam bacım bugün erkek düşmanıyım sinirlerimi senin heriften çıkarmayayım eheueh😂😂
Hayırdır inşallah ya nasıl gördün hatırlamazsan çatlarım 😀😀

Ben bu gece hep sıkıntılı rüyalar gördüm 🙄
Sadece seni gördüğümü hatırlıyorum kuzu🤷‍♀
Dur bakayım az düşüneyim belki hatırlarım 🤔

Anam bacım bugün erkek düşmanıyım sinirlerimi senin heriften çıkarmayayım eheueh😂😂

Sadece seni gördüğümü hatırlıyorum kuzu🤷‍♀️
Dur bakayım az düşüneyim belki hatırlarım 🤔

Bu saate kadar nasıl uyuyabiliyor anlamıyorum ya 😬

Bu aralar ben de bazen gıcık oluyorum bazen seviyorum 😂😂

Kızlar anca girebildim başıma neler geldi 🙄
Ocağı bozdum nasıl yaptıysam temizlerken suyu fazla mı kullandım ne yaptıysam su kaçmış alttan kablo yanmaya başlamış oda bütün evin sigortasını attırdı tabi sebebini bulana kadar bütün evi kontrol ettik en son ocaktan pat diye ses geldi 🙄 eşim ocağın kablosunu çekti sigortalar geri geldi ama Ocak pert iptal oldu yani 🥺 eşimde bana kızdı haliyle ona canım sıkıldı ama adam haksız değil çok tehlikeli birşey yaptım 😢😢
Neyse sonra öpüşüp sarıldık 🤓🤪 ama boşuna masraf çıktı ya 😤
Geçmiş olsun canım Allah beterinden korusun 🙏
Dündü kontrolum ama gidenedim bebekte sarilik cikti cok yuksek hastanedeyiz.moralimm cok bozuk.
Geçmiş olsun canım değer düşmeye başlamış sanırım inşallah geçer hemen
Kızlar bebesim buhar odasina götürülüyor. Boguluyor dogru durust sutum midesinde kalmadı. Çok sancisi var. Bu arada gonderdigim videolarin hepsini sabirla ve 2 gunde oldu bide tempolu yürüyüş hiç oyle ağırdan olmuyor. Yalniz ben bile inanamiyorum evet aciliydi ama dogru karsilarsan kisa sürer onu anladım. Dua edin kizlar. Kaynanami cekecem bu gün. Offf mecburi insallah moralimi bozmaz bu simdilik mesajim hepinizi opuyom. Hayırlı doğumlar
Geçmiş olsun kuzum bebişine
Hadi sağlıkla gelsin bebiş 🙏😊

Bu saate kadar nasıl uyuyabiliyor anlamıyorum ya 😬

Bu aralar ben de bazen gıcık oluyorum bazen seviyorum 😂😂
Benimde uykum aşırı ağırdı ve çok uyurdum ergenliğimde ve öncesinde
Büyüdükçe o büyüsü kayboldu🙄
Birşey Çıt etse uyanıyorum aşırı hafif uyku uyuyorum bunu neden yazdım, ben böyleyken eşim tam tersi senin herifin hesabı.
Top atsan duymaz 🙄 Bu benim çok sinirimi bozuyor ve kıskanıyorum artık.

X