2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Akşam bulantıları peşimi bırakmıyor saat 10dan sonra yine kesilecek sabır 1 saat daha :KK53: Sağolsun zamanını da biliyor 2 saat sürüp çekip gidiyor :KK45:

internette hep 5 ve 6. haftalarda görülür yazıyo ama burda o haftalarda gören pek yok heralde araştırdıgım kadarıyla... Boş gebelik mi diye korktum ama dediğin gibi erken sanırım hayırlısı artık olacagın önüne geçemeyiz zaten ne yapsak boş
4+5te gitmiştim göremedim keseyi ama görenler vardı.. Mesela şuanda bazıları 6+1 gibi kalp atışı duyabildim derken bugün bana doktorum bebiş yeni yeni oluşuyor dedi 6+3tüm.. Kişiye göre çok değişkenlik gösteren bir konu bence bu. Kimseyle kıyaslama yapmamak en güzeli sat tarihi aynı olan kişiler arasında dahi fark olabiliyor o da döllenmeden kaynaklı :) Bebişi görene kadar o korkular bitmiyor zaten ya kimyasalsa diye başlıyor ya dış gebelikse ya boş gebelikse diye gidiyor... Dediğin gibi hayırlısı olsun herkes için inşallah.

Ya ben ultrason resmini almayı nasıl unuttum hayret ediyorum :halay:Gerçi bebek yeni oluşuyor gibi birşey demişti bende tam heyecandan göremedim birtek keseyi gördüm :) 8. Haftaya kadar mı geçerliydi bu teori

İnternette öyle yazıyor ama yabancı kaynaklara bi bakmak lazım

Akşam bulantıları peşimi bırakmıyor saat 10dan sonra yine kesilecek sabır 1 saat daha :KK53: Sağolsun zamanını da biliyor 2 saat sürüp çekip gidiyor :KK45:[/QUOTE
Hehheh seninki de iyiymiş saatli maatli

Ben de 5+0 iken bayramdan önce gittiğimde keseyi gördük. Bugün 6+3 olarak gittim kalp atışını dinledik. Doktorda şaşırdı bebeğin oluşmuş dedi ağladım resmen tekrar 3 hafta sonra çağırdı 17 eylüle randevu verdi birde tahlilleri verdi. Bana sonuçlarını bildir mutlaka dedi. Ben coraspin, folbiol, progestan ve glukofen kullaniyorum. Bugun oglen 1 2 damla pembe akinti oldu doktora sordum hiç kafana takma hamileliğinin keyfini çıkar gebelikte olur yapacak bişey yok dedi.

Şebnem hanım çok geçmiş olsun inşallah seninle beraber kalır.
Amin çok teşekkür ederim ama malesef baya adet kanaması gibi kan geliyor hala ve karnımda ağrıyor hani sanki adet olcakmışsında heran sökülcekmiş gibi öyle hissediyorum. Artık Allahtan hayırlısını diliyorum. Allah sağlıkla aldırsın bebeklemizi kucaklarımıza

Ben de 5+0 iken bayramdan önce gittiğimde keseyi gördük. Bugün 6+3 olarak gittim kalp atışını dinledik. Doktorda şaşırdı bebeğin oluşmuş dedi ağladım resmen tekrar 3 hafta sonra çağırdı 17 eylüle randevu verdi birde tahlilleri verdi. Bana sonuçlarını bildir mutlaka dedi. Ben coraspin, folbiol, progestan ve glukofen kullaniyorum. Bugun oglen 1 2 damla pembe akinti oldu doktora sordum hiç kafana takma hamileliğinin keyfini çıkar gebelikte olur yapacak bişey yok dedi.
Evet kızıma hamileyken bende de pembe bir akıntı olmuştu. Şimdi 28 aylık. Pembe ve kahverengi lekelenmeler korkulcak lekelenmeler değilmiş, taze kanama riskli olan. Bu kadarcıkla kalsın inş önemsiz bişeydir gelip geçer.

Amin çok teşekkür ederim ama malesef baya adet kanaması gibi kan geliyor hala ve karnımda ağrıyor hani sanki adet olcakmışsında heran sökülcekmiş gibi öyle hissediyorum. Artık Allahtan hayırlısını diliyorum. Allah sağlıkla aldırsın bebeklemizi kucaklarımıza
Canım düşünmemeye çalış diyeceğim ama imkansız allah sabır güç versin canım hayırlısı ise yavrun sımsıkı tutunsun sana inşallah

X