2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bence sadece teoriden ibarettir .Cinsiyeti neyin belirledigi zaten ortada erkekten gelen kromozomlar xx gelirse kiz olur xy gelirse erkek bu kadar basit .Zaten cinsiyet teorilerini de anlamiyorum zaten iki secenek var ya erkek olcak ya kiz şans %50 tutma orani yuksek

Benim o zaman erkek :)

Benim hamilelik takvimim neden yanlis ya 8.haftadayim gecen haftaya kadar dogru gösteriyordu

Ben bugün aloevera bitkisinden kesip içindeki jeli sürmeye başladım buradaki mesajlardan sonra üşenmemeliyim diye düşündüm.Akşamda hindistan cevizi yağı süreceğim bunlar bitkisel şeyler olduğu için sorun olmaz diye düşünüyorum.

Bnde 6-7aylık olunca alışverişe cıkmak istiyorm ama bnm dolap hazır bn özel yaptırdım boydan boya büyüyene kdr kullanabilecek şekilde çalışma masası ve kitaplıkda var..

Bnmde bi dolap hazır :) ama benm evim seyyar şeylere pek imkan vermiyor cm cm ölçüp yerleştirerek aldığım için kendi odasında olacak beşiği..şu şekilde istiyorum ilerde düz yatak olucak ve şifoniyer

Eklentiler

• Screenshot_20171215-173054.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar bebek arabasını nasıl bakıyorsunuz ikinci bebeklerini bekleyenler daha önce hangi marka aldınız ? Neye göre aldınız ? Birde memnun kaldınız mı ?
İnglesina markasını kullanıyorum. Verdiğin paraya sonuna kadar değiyor. 3 bebek daha büyütürüm herhalde bu pusetle :) hem bebek için çok konforlu, hem tek elle katlayabiliyorsunuz hem de kullanımı çok rahat. Bence bebek arabalarının Mercedes’i

Bende anasınıfı öğretmeniyim ben değil de sağolsun idarecilerim söylemiş velilerime bugün banada bir velim hocam hayırlı olsun varmı bulantiniz falan demeye başladı kimden duydunuz diyince kadin söyledi tabi ben şok oldum hayırlısı artık

Evet canım park yatak hep duydum ona bakıyım dedim
Park yatak gerçekten çok kullanışlı ilk oğluma aldım ünisex ikinci kız olursa diye ama ikinci de erkek oldu farketmedi diğerinin doğmasına 5 ay varken abisine oda yaptık bazalı yatak dolap vs ikinci oğlum 4,5 yaşına kadar kullandı park yatağı kimi zaman toplayıp memlekete götürdük odadan odaya kullandım çok lüks bişey değildi ama çok işimi gördü iki oğlumda kullandı büyük oğlan 8 yaşında beşik hala sapasağlam yıprandı tabi ama hala sağlam hoş kullanmayı düşünmüyorum artık bi arkadaşım tayinci giderken bırakacak büyüyen beşiğini düz beyaz belis marka cibinliği yatağı yan koruma bezleri hepsini verecek inşallah bi aksilik olmazsa tabi bebek arabamız var chicco lite way baston kırmızı renk oda sapasağlam çok şükür battaniyeler falan var bir kaç tane tabiki eksik çok ama büyük şeyler tamam gibi

Bende Tüylenme yapmamisti

Benim de baktırdım 96 olmuş şeker.Doktoru dinlemedim çünkü.Şimdi başladım diyete tekrar
aman birakma cnm diyeti ben kan pihtilasmasi icin igne kullaniorum bide ustune insulin verrm 9 ay delik deşik olurum die korkuorum ama insan dayanamio bazen cnm cok cekio olcmek icin cihaz raporu yazdr evde kontrl ediorum ben

Benimkinin kafasından aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…