2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba. Size bir şey danışacağım. Çok kararsız kaldım. Ben tüp bebekle hamile kaldım. Tedavimi yapan doktorun özel muayenesi vardı ona gidiyorduk. Çok sevimli babacan biri. Her anlamda aileyi düşünüyor. Ancak doğum için iki hastaneyle anlaşması var. İzmirde olanlar az çok bilir. Kent ve çınarlı. Kentte doğum 10bini buluyor maddi olarak çok geldi bana. Çınarlı ise pek içime sinmedi hastane havasını alamadım sanki tıp merkezi mi. Sizce doğumda doktor mu hastane mi önemli? Çok erken bunları düşünmek için ama başka bir doktora gideceksen şu zamanda başlayıp takibimi onun yapmasını isterim.

Camım gönderdim özelden ama becerebildim mi bilmiyorum

Canım sakin ol bence geçtiğimiz hafta sonu pazar günü benimde o gün hiç bulanmadı gr.o gün bir sürü şey yaptım hamurlar pişirdim mutfaktan çıkmadım çok iyiydim Bian tedirgin oldum gidecektim bende ama ertesi gün sabah gözümü öğüre öğüre açtım çok felaketti o günden beri hala aynıyım özellikle akşamları

benim icin Bursa ve Istanbul olabilir canim bu arada özel mesaj atamadim sana o yuzden burada yazdim

Doğumda hastane daha önemli diye düşünüyorum ben .. Sonuçta doktor doğumda olsa da işi gerçekleştiren ebeler oluyor

Benim de dünden beri geri geldi bulantilarim ve kusmalarim gerçi tamamen bitmemişti ama baya azalmıştı kusmalar 1haftadir yoktu nedense dünden beri geri geldi bütün moralim gitti kurtuldum sanıyordum
Ben dışarı bile çıkamıyorum artık.Ki uzun yol gidicem Nasıl olcak bilmiyorum Kasık Ağrı'n oluyor mu peki

Kalp atışı durduğu için kürtaj olduğumu yazdım,etiketlediniz tekrar yazdım. Tekrar etiketliyorsunuz. Nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama artık lütfen etiketlemeyin.

Kızlar yılbaşında şehir dışına gidebiliriz uçakla.daha öncede bindim uçağa ama her binmemde geriliyorum biraz korku oluyor yolculuk gaziAntep İstanbul arası 1.5 saat gebeliğime etkisi olurmu acaba kendimi kasarsam falan

Var cnm bn batım erkek cıkıyo fasulye gibi ztn alttan görüntü

oka basınca gidersisn canm görüntünün olduğu mesaja

Kalp atışı durduğu için kürtaj olduğumu yazdım,etiketlediniz tekrar yazdım. Tekrar etiketliyorsunuz. Nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama artık lütfen etiketlemeyin.
çok özür dilerim canm haklısın inan ki emin olamadım senin düşük yapıp yapmadığını özür dilerim

Kızlar lavaboya çıktım bir de ne göreyim taze kan geldi ödüm koptu hemen doktoru aradım yanına gittim çok şükür bebeğim iyi her şey yolunda kanama alanı da yok çok yürüdüm bugün ondan mi oldu acaba anlamadım ha bir de agdaya gittim orda çok ksildim agridan ondan mi bilmiyorum ama ömrümden ömür gitti daha sabah görmüştüm kuzumu aklım çıktı

Benim lekelenmem olduğu halde doktorum uçakla yolculuk yapabileceğimi söyledi .. Ama özellikle sordu alışkın mısın korkuyor musun diye . Doktoruna danışmalısın izin verir muhtemelen ama ürktüğün için sormakta fayfa var diye düşünüyorum

kızlar selam ben de geldim..bilenlere bir sorum var: gebelik takibini özel klinik doktoruna yaptıran çalışan anneler gerektiği takdirde doğum sonrası rapor alma durumunu nasıl hallediyor? özel mauyene doktorlarının verdiği raporları işyerleri kabul etmiyor.

oka basınca gidersisn canm görüntünün olduğu mesaja

çok özür dilerim canm haklısın inan ki emin olamadım senin düşük yapıp yapmadığını özür dilerim
Özür dilenecek bişey yok. Durum bu hale gelince etiketlenmemek adına yazdım. Geçen hafta yine etiketleyip soruldu yine aynı şeyi yazdım. Şimdi tekrar olunca biraz canım sıkıldı sadece. Unutmaya çalıştığım bişeyi tekrar tekrar hatırlamak zorunda kalıyorum. O yüzden rica ediyorum,etiketlenmek için.

Ben dışarı bile çıkamıyorum artık.Ki uzun yol gidicem Nasıl olcak bilmiyorum Kasık Ağrı'n oluyor mu peki
Evet bulantılar geldiğinden beri kasık agrilarim da geri geldi biraz huzursuz ediyor insanı kasık ağrıları , gitmesen olmaz mı uzak yola erteleyemez misin çok zor olacaktır bu halinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…