2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bugün berbat bi gün geçiriyorum. Dua edin bize. annem de rahim kanserinden şüpheleniyorlardı ondan parça alacaklardı bugün terslik olmuş alamamışlar. Benim tsh değerim yüksekti (37 olmuş) doktora gittim. Değerin çok yüksek büyük ihtimalle düşük yaparsın dedi. İlaç verdi ama çok umutlu konuşmadı
Geçmiş olsun canm tsh yüksekliği için ilaç kullanmıyormuydun nasıl o kadar yükseldi

Kızlar bugün berbat bi gün geçiriyorum. Dua edin bize. annem de rahim kanserinden şüpheleniyorlardı ondan parça alacaklardı bugün terslik olmuş alamamışlar. Benim tsh değerim yüksekti (37 olmuş) doktora gittim. Değerin çok yüksek büyük ihtimalle düşük yaparsın dedi. İlaç verdi ama çok umutlu konuşmadı
rabbim sifa versin uzme kendini baska dra git canim

üzme cnm kendini onu birtek Allah bilir,umarım hersey yolunda gider de birşey olmaz bebeğine rabbim annene de acil şifalar versin inşallah..tsh değeri neymiş ben ilk defa duyuyorum

Tsh değeri arkdaşımda da sorundu ama onun sarım düşüktü cocuğu olmuyordu beyindeki bi hormonu salgılıyordu hamile kalmak için yanlış hatırlamıyorsam

X