2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bende 5. haftama girdim dün keseyi gördük şükürler olsun 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı doktorumuz. :KK200:

Hayırlısı olsun cnm o günleride görelim inşllah sağlıkla darısı başımıza bat ne zamndı

Drdan ciktim kizlar kesemizi gördük minikte icindeydi adetle uyumlu dedi iki hafta sonra ya randevu verdi

Çok şükür cnm güzel haber verdin bize sevindim...yine bekleyeceğiz hep beraber

Hadi gözünüz aydın sırada pıt pıtlar :)buarada senin son adet tarihin ne zamandı canım
1 ekim sagol canim
Bnm
cok sevindm cnm darısı bize artk :)) rica etsem ultrason görüntünü paylaşırmısın cnm içinde bebek nsl görünüyo :))
canim vermedi bnde istemedim nokta gibi birseydi
Henuz erken dedi iki hafta bekliycez insAllah hersey yolunda gider

Kızlar bugün berbat bi gün geçiriyorum. Dua edin bize. annem de rahim kanserinden şüpheleniyorlardı ondan parça alacaklardı bugün terslik olmuş alamamışlar. Benim tsh değerim yüksekti (37 olmuş) doktora gittim. Değerin çok yüksek büyük ihtimalle düşük yaparsın dedi. İlaç verdi ama çok umutlu konuşmadı

Kızlar bugün berbat bi gün geçiriyorum. Dua edin bize. annem de rahim kanserinden şüpheleniyorlardı ondan parça alacaklardı bugün terslik olmuş alamamışlar. Benim tsh değerim yüksekti (37 olmuş) doktora gittim. Değerin çok yüksek büyük ihtimalle düşük yaparsın dedi. İlaç verdi ama çok umutlu konuşmadı
üzme cnm kendini onu birtek Allah bilir,umarım hersey yolunda gider de birşey olmaz bebeğine rabbim annene de acil şifalar versin inşallah..tsh değeri neymiş ben ilk defa duyuyorum

Geçmiş olsun allah yardımcınız olsun.. bnce ilacı kullanmadan önce başka bi dr a da git ilaç ne acba. Düşmesi içinmi düşmemesi içinmi...bnm dr bi ilaç söyledi onu kullanırsan doğal yolla dşecek iken düşmeyip kürtaj olmak zorunda kalınıyormuş...bnce moralini bozma baska dr görün

X