2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Birkaç gün sonra hala gelmezse yaparım sanırım , dua et olur mu ol demesiyle olur Rabbimin ...

Bana yarın için çok dua edin kızlar ve hepımız ıcın gıdecek olanlar için yüzümüz gulerek gelelım ınsAllah
Hayırlı guzel haberler yazalım buraya

dualarımız sizinle kızlar rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın...yüzümüzü güldürsün inşallah

Biz yine uyandık bulantı ile öğürmekten kasıklarım ağrıyor bir üşüyor bir yanıyoruz kombinin derecesini acıyor sonra indiriyoruz

Gozun aydin cnm darisi basimiza

İnşallah ama çok korkutorum diğer gebeliğimde de herşey normaldi ama bi anlık stresle kalp atışı durduğu için çok geriliyorum Allahım esirgesin hepsini
Bi anlik stres derken ne yasadinda durdu cnm bende gun icinde bi cok kez korkuyorum sonrada evham yspiorm birsey oldumu diye. Bu aralar herseyde beni buluyor dun yolda bir kopek hav demezmi megersem kedi geciomus ödüm koptu.

Yalniz degilsin inan benimde dusuklerim ve dis gebeligim var hergun korku stres cok sukur onlardaki gibi belirti yok Ama acaba noluyor ya dis gebelikse ya soyleyse ucuz olsa eve ultrason alcam :)

Sehir Adana hastabe Baskent kese ve kalp 28 kasimda insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…