2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar dün aşırı kanamam oldu. Hemen hastaneye gittik çok şükür bebeğime birşey olmadı. Hatta kalp atışını da duydum. Çok şükür.. neden kanama oldu bilmiyorum. Yine olurmu onu da bilmiyorum.. Proluton depot vurdurdu doktorum. Zor yürüyorum. Bu iğneyi vurulan var mı kaç günde etkisi geçer acaba? Bilen var mı. Lütfen bana dua edin.

Geçmiş olsun ayağının altına yastık koy yat bol bol dinlen Dr gerekeni demiştir zaten inş birdaha olmaz

Dualarımız seninle canım sıkma canını doktoruna sormadın mı ?

Kızlar hala beyaz ve sarı akıntısı devam eden varmı benım hıc kesılmedı ve hala var bazen beyaz pütürlü bazen sarı gibi...Sizde durumlar ne akıntı varmı acaba?

Çok şükür kalp atışlarını duymussun canım üzme sıkma kendını bu bazı gebeliklerde olabılır önemli olan bebegın sağlıkla büyümeye devam etmesi Rabbim acil şifa versin bizede pıt pıt ları duymayı nasıp etsin inşallah

Merhaba hanımlar .. Yine ben ve yine sıkıntı .. Bugün sonuçlarım için hastaneye gittim . Belki alttan bakıp keseyi görürüm heyecanı da var içimde tabii .. Birde ne olsa iyi .. Son adetine göre değerin düşük sağlıklı bir gebelik olacağını sanmıyorum birşey olmazsa 15 gün sonra yine gel dedi . Bende alttan ultrason ile görme şansımız yok mu kese oluşmuştur belki kontrol ettirmek isterim dedim . Ne kesesi falan gibi bişeyler mırıldandı 15 gün sonra gel bakalım dedi . Bende tam kapıdan çıkıyordum el ayak zangır zangır titriyor döndüm benim ilk gebeliğim olacak size günde 80 hasta geliyor olabilir kimseye bu şekilde konuşmayın insanları yıkıma itiyorsunuz herşeyin bir söyleniş şekli olur kontrol etmediğiniz için de söylediklerinizi de geçerli görmüyorum dedim . Yanındaki hemşire yada ebe kimdiyse artık çıkar şunu derdim başımdan aşkın falan dedi kadın kalktı canım sakin ol diye geldi yanıma . Kişisel sorunlarınızı hastalara asla yansıtamazsınız devlet hastanesi diye keyfii nazlarınıza kimse tahammül etmek zorunda değil başhekime çıkıyorum şuan dedim bi sakin ol illa baktırmak istiyosan geç bakalım falan dedi bende kapıyı çekip çıktım .. Yıprandığım kendimi yediğim kanıma kar kaldı Eşim sınırda onun gerginliği doktorun artistliği hormonlarda iyice boğdu beni .. Dün 5+3 tüm 1913 tü betahcg. Fikirlerinize ihtiyacım var

Allah herkesin gönlüne göre versin. Bende temmuz Annesi olacağım Allah izin verirse . Dün keseyi gördük bizde. doktorum direkt alttan bakarsak daha garanti olduğunu ve bir sorun varsa kesin tespit edileceğini. 2 hafta sonra kalp atışlarını duymayı planlıyoruzz

Canım öncelikle sakin ol ve olumsuz düşünceleri kafandan at. Bazı doktorlar hasta yoğunluğundan mıdır yoksa egolarından mı bilemem hastalarına karşı aşırı duyarsız olabiliyorlar sanırım. Başka doktora ya da hastaneye gitmeni tavsiye ederim.umarım herşey yolundadır.

sanirim en minik anne benim burda :)

Gecmis olsun yat dinlen cmm
Kızlar hala beyaz ve sarı akıntısı devam eden varmı benım hıc kesılmedı ve hala var bazen beyaz pütürlü bazen sarı gibi...Sizde durumlar ne akıntı varmı acaba?
Evet normal canim
baskasina git canim bi daha oraya gitme esinde bebeginde sende Rabbime emanetsiniz

Merhaba. Seninle aynı günlerdeyiz. Bende bir hafta önce kanama geçirdim. proluton yaptılar hemen. Haftada bir yapılıyor. Ama benim ertesi gün daha çok kanamam oldu. Ege tüp bebek gittik yatış yaptık. 5 gün Hergün progesteron igne oluyorum.bu gun de yine bir proluton bur progesteron iğne oldum. Ev istirahati yapıyorum. Kanama az azda olsa devam ediyor. Doktor birşey olmaz haftaya tekrar gel iğnelere devam dedi. Simdi cok afedersin kalçalarimin ağrısından kendimi hasta gibi hissediyorum. Ama ne yapalım sabredicez. Sizede geçmiş olsun.

Canım gerçekten bazı doktorlar moral bozuyorlar üzülme bebeğini düşün.Mesela dr benim karından hiç göremedi o yüzden alttan gördüm kesemi hep.Seninde orada vardır hiç merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…