2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Bacım bırak kalan kalsın yaa. Zaten üç çocukla yeterince yoruluyoruz. Temizlikte olduğu kadar artık... Yavaş yavaş toparlarsın :KK66:
Zaten yeni taşındın heryer temizdir :) Valla abartısız diyorum ben çoğu zaman duşa bile koşarak girip çıkıyorum kaldıki temizlik. Deli gibi temizlik yapasım var benimde ama hayallerde yani bebeler ağlamadaan ağzımda sakızım dilimde bi şarkıı . Allaahıım hayallerime bakın kızlaaar :) jtaime020626 jtaime020626
Valla yapsam bir türlü yapmazsan bir türlü. Ya inan eve misafir gelse diyecekler bu kadın temizlik yapmıyor mu. Ayy biz kadınların çilesi ne zaman bitecek. ?

kizlar ben temizligi duzeni cok seviyorum hamileyken son gunumden once bile temizlik yaptim cok sukur hareket edebiliyodum simdi bebekle uykudan uyandrmk icin cok efor sarfedince arada ev isi yapmak cok iyi geliyo bana ama venim yanimda annem veya kvdem kalıyo yani onlar bebegin gazini cikarirken falan ufak tefek ev isi yapıyorum sonra kendime kiziyrum bebeginle ilgilensene diye adaptasyon mu yasiyorum ki cokta takilmak istemiyorum ama normal demi yasadigim

Helal olsun valla ben yemek zor yapıyorum
Valla canım. Allah hepimize kolaylık versin. 3 çocuklu gerçekten çok zor. Mecbur olunca insan herşeyi yapıyor. Valla kendime ayıracak vaktim yok. Biraz buyuselerdi rahatlasayfim gerçekten. Beni ufaklık değilde iki oğlum çok yoruyor. Dur diyorum bir kulaktan giriyor diğerinden çıkıyor.. işimiz çok zor..

kizlar ben temizligi duzeni cok seviyorum hamileyken son gunumden once bile temizlik yaptim cok sukur hareket edebiliyodum simdi bebekle uykudan uyandrmk icin cok efor sarfedince arada ev isi yapmak cok iyi geliyo bana ama venim yanimda annem veya kvdem kalıyo yani onlar bebegin gazini cikarirken falan ufak tefek ev isi yapıyorum sonra kendime kiziyrum bebeginle ilgilensene diye adaptasyon mu yasiyorum ki cokta takilmak istemiyorum ama normal demi yasadigim
Al benden de o kadar . Çocuklarıma zaman kalmıyor. İlgilenemiyorum diye içim icim içimi yiyor..

Valla canım. Allah hepimize kolaylık versin. 3 çocuklu gerçekten çok zor. Mecbur olunca insan herşeyi yapıyor. Valla kendime ayıracak vaktim yok. Biraz buyuselerdi rahatlasayfim gerçekten. Beni ufaklık değilde iki oğlum çok yoruyor. Dur diyorum bir kulaktan giriyor diğerinden çıkıyor.. işimiz çok zor..
Aynen benim benim de büyüğü o kadar zorlastiki bebekten sonra yapma dediğim herşeyi yapıyor

Canim ben yorgun sombi gibiyim gece 3 4 kez uyanio hemen uyumuo ve suan uyuyor ama sag sola dönuo kafasi sanki nefes almio gibi girk girk edio aglioo nefesmi alamio yoksa gaz agrisimi tuhaf seylr sesler cikio
Ona bakiom geceleri sor uyuyomm
Ev isi demis biri ne ev isi tuvalete gidemiommm bir cocuk ama yanluzimya yemek esim öle hersey istiio aman iyi olsunda bebis ne dim
Canım Allah kolaylıkLr versin. Gazdan dolayıdır o sesler. Bizimki de garip garip sesler çıkarıyor. İlk zaman korktum da annem normal deyince rahatladım. Sen dr içini rahat tut. Senin de dinlenmen lazım.
Canım 40 kim çıktı çıkacak. Annem var ama kadın anca kendi evini zar zor temizliyor. Yoramam ben onu. Kendim yapacam mecbur. Zaten 30 DKK yol var aramızda kimsede getirmiyor annemi. O yüzden ben varım tek. Kafayı yicem artık. Çocuklara durun demekten.
Canım valla gelen giden ne derse desin, kimse senin ne yaşadığını bilemez. Kendini yıpratma. Bebişinle çocuklarınla ilgilen. Çocuklar oldğu için zaten normalden fazla dağınır, gelen de bunu bilip gelsin. Daha kırkın çıkmamş

Canım Allah kolaylıkLr versin. Gazdan dolayıdır o sesler. Bizimki de garip garip sesler çıkarıyor. İlk zaman korktum da annem normal deyince rahatladım. Sen dr içini rahat tut. Senin de dinlenmen lazım.

Canım valla gelen giden ne derse desin, kimse senin ne yaşadığını bilemez. Kendini yıpratma. Bebişinle çocuklarınla ilgilen. Çocuklar oldğu için zaten normalden fazla dağınır, gelen de bunu bilip gelsin. Daha kırkın çıkmamş
Ya ins cnm iste tercube yokya
Buyutmekte sor diom 4 5 yasinda ikinci ins Allah verirse

Kızlar bebek doğduğundan beri tekrarlayan boyun tutulmalarim var.emzirirken de rahat pozisyondayım.lohusaliktan terliyorum desem öyle bir durumda yok terim soğumuyor üstünde.doktor da bekleri önermedi.yaglarla ovuyoruz geçici çözüm ama zorluyor beni.

Canim bebek kac gunluk. Allah uzak etsin ama benim kizim 2 aylikken mukuslu kaka yapti ben biseyler olduğunu anladim o bezi goturdum tahlile. Doktora dedim getrdim die yarim saat icinde tahlil yaptilar. Rota cikti malesef. Ama erken mudahale ettik diye kolay atlattik. Yani bi kakada mukus varsa illaki ondan suphelenmek gerekk.
O obenmdunym ay şuan çok endiselendim kızlar ya uyuyamam artık bu gece:KK43:
canım sen nasıl anladın gariplik olduğunu başka ne bekirtiler vardı rota için 20 güne Rota aşısı yapcax zaten yaa inşaallah öyle değildir.seninki ne siklikla yapiyodu kakasini kaç saatte bir çok mu huysuzdu uyuyabiliyo muydu inş mesajı gorrsn hemen çok telaş yaptım

Doğru söylüyorsun ama benim içim rahat etmiyor. Temizliği seven biri olarak. Temiz olmayınca oturmak bile istemiyorum.

O obenmdunym ay şuan çok endiselendim kızlar ya uyuyamam artık bu gece:KK43:
canım sen nasıl anladın gariplik olduğunu başka ne bekirtiler vardı rota için 20 güne Rota aşısı yapcax zaten yaa inşaallah öyle değildir.seninki ne siklikla yapiyodu kakasini kaç saatte bir çok mu huysuzdu uyuyabiliyo muydu inş mesajı gorrsn hemen çok telaş yaptım
telaş yapma canim her mukuslu kakada rota olcak diye bisey yok. bizimkinde huzursuzluk vardi surekli agliyordu mukuslu kakayida gorunce goturdum.

X