2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Gecmis olsun canim. Mutlaka ayagimiza corap falan giymemiz lazim bi sekilde usuyoruz. Kivvetli yiyemedigimiz icin de hemen hasta oluyoruz. Annende guzelce dinlen o iyi bakar sana eminim
Insallah kisa zamanda iyilesirsin canim.

İshal ilk haftalarda olabiliyo bende yasamistim

Tam emin olmamakla birlikte kız gibi diyorum :))

Karından ultrason kağıdını koy karşına bebek sağdaysa kız soldaysa erkek
Vajinal usg ise yine kağıdı koy karşına bu sefer bebek soldaysa kız sağdaysa erkek yani karından usg nin tam tersi oluyor.

Hasta olan arkadaslara gecmis olsun biran once iyilesin insallah.hassas donemlerimiz kesinlikle 2 kat daha fazla dikkat etmeliyiz c vitamini almaliyiz.
Bende sabah kontrole gittim kanama alanim hala var ama bebegim buyumus kipirdiyordu 10 haftalik olduk ama 9+1 gorundu devletin asirlik ultrason aletinde.aletler eskiydi ama doktor gercekten cok iyiydi ozelde gormedigim ilgiyi gordum.progestana devam bayramdan sonraya randevu aldim tekrar gidicem bakalim

Gözün aydın :) Dinlen bol bol sende yorma kendini

Canım bende devlete gittigimde 2gun geri ozelde 2ileri cıkıyo arada 4 gün oynuyo makinaya bağlı olarak

Gecmis olsun canim. Mutlaka ayagimiza corap falan giymemiz lazim bi sekilde usuyoruz. Kivvetli yiyemedigimiz icin de hemen hasta oluyoruz. Annende guzelce dinlen o iyi bakar sana eminim
Insallah kisa zamanda iyilesirsin canim.

evet geçen gece çorap giymemiştim o yüzden oldu galiba.bünyemiz mi xayıflıyo nedense hemende kapıyoruz.teşekkür ederim canım çok kötüyüm gerçekten dua edin bana

İshal ilk haftalarda olabiliyo bende yasamistim

daha önceden bende yaşamıştım ama bu seferki üşüttüğüm için sanırım

Bende çok hastacık oldum yaa
Bir yandan nezle bir yandan boğaz acısı .
Nasıl iyileşicem ben şimdi
Benimki soğuk yiyip içmekten oldu

Çok geçmiş olsun kızlar dikkat edin kendinize

ahahah tmm cnm :) sağolllll

Biz bugün doktora gittik ve kalp atışlarını duydum miniğimin :) sat a göre 6+6 doktor da 6+5 dedi
0.82 cm olmuş miniğim bir sürü kanımı aldılar bide tahliller için

Bizim cinsiyetimiz ne acaba
Maşallah cnm allah sağlıklı sıhhatli doğmasini nasip etsin. Eğer usg görüntüsu karindan ise erkek gibi duruyor.

Benim de bel ağrım var kızlar. Normalde bel fıtığım da var ama durduk yere agrimazdi şimdi her gün ağrıyor. Bir de bugun kalça kemigim de ağrımaya başladı hafif bir mide bulantısı da var sürekli. Yok yok kendime iyi geçiyor hamileligim demicem bir daha hiç.

Kızlar kitap okumaya başladınız mı? Tavsiyeleri olanlar varsa alalım :))

Benim de karnım gün içinde düz, geceleri 5 aylık gibi oluyor.İlk hamileliğimin üzerinden yaklaşık 10 yıl geçince onda nasıldım hiç hatırlamıyorum.Neyseki bazı arkadaşlar da aynı durumda olduğunu yazmış.Endişelenmeye başlamıştım biraz rahatladım.

Son düzenleme:
Slm kizlar.bgn bizde kalp atisini duyduk cok sukur.haftasiyla uyumlu minisim.bir daha 2li test icin 1 ay sonra gidicez zaman nasil gececek bilmiyorum.kanama alani cok az bisey kakmis.bayramin son gunu tatile gidicez.7 saatlik yol.1.5 saatte bir durup yuruyun dedi.birde varis corabi varsa giy dedi yolda.esim dizinden ameliyat olmustu var evde giyicem bakalim.listeye benide eklyin.daha once yazmistim gozden kacmis galiba.yas 35 izmirdeyim 5 yasinda 1 kizim var bu 2. sat 23 temmuz tdt.29 nisan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…