2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Günaydın bayanlarr be ağrısı sabah uyanınca ben de de oluyo ama sonra geçiyo krapm mı ağrı mı anlamadım kemigim tam acıyo

Eklentiler

• image.png
    image.png
    201,8 KB · Görüntüleme: 62
Kızlarrrr hamilelik alanımı okuyun erkekse pipisi gözükürmüş ben bi koşu dr. A gidip gelsemmi bulurum bi bahane belimdi göğüs agrımdı :KK70:
Oglumu bende 11. Haftada öğrenmiştim doktorum arkadaşımdı belki o yuzden söyledi, heyecanlandirmak istemem ama senin doktorunda umarım soyler

evet karından usg valla bizimki sürpriz olacak :) kıza da benzeten var erkeğe de :) ortalarda bir yerde sanki. allah hayırlısını versin hepimize :)
USG ye gore herkes kız dedi ikili testte ki beta HCG ye gore de kız di :) ama hamile olduğumu duyan herkes senin oğlun olacak dedi :) ve nasipse erkek şuan :)

USG ye gore herkes kız dedi ikili testte ki beta HCG ye gore de kız di :) ama hamile olduğumu duyan herkes senin oğlun olacak dedi :) ve nasipse erkek şuan :)
Ay maşallah. Kaçıncı haftanda öğrendin cinsiyeti? Benim taraf oğlun olcak diyor eşimin tarafı kızın olcak diyor bekliyoruz :)

Ay maşallah. Kaçıncı haftanda öğrendin cinsiyeti? Benim taraf oğlun olcak diyor eşimin tarafı kızın olcak diyor bekliyoruz :)
14. Haftada öğrendim canım şuan da netleşti yanı tabiki yine Rabbim bilir ama Dr um kesin erkek diyebildi :) benim riskli oldugum için hiç cinsiyet merakım olmadı 13. Haftada acile gittim o Dr net değil ama erkek gibi dedi kendi Dr um da 14 te erkek dedi :) sağlıklı olsunlar inş hayırlı evlat olsun hepside

Canım ben nazardan dolayı değil de Allah korusun kötü giden bişey olur milletin lafı sözü bitmez. O psikolojiyle de ben kimseyle muhattap olmak istemem açıkçası. Bir de eşimle gezmeyi tatili çok seviyoruz her fırsatı değerlendiriyoruz. Zaten herkes amma geziyonuz bi evde oturun diyor bir de hamile olduğumu bilseler artık iyice söylenirler :işsiz:
Ayy ne sinir bozucu ya kime ne gezeceksin tabii. Bu dunyaya tv izlemeye mi geldiniz sadecee dimi ama :) bizim akrabalar biraz uzak ayni sehirde degiliz bayram disinda pek gorusmuyoruz neredeyse biraz onun rahatligi var sanirim

Kizlar bazi keselerin boyutlari cok buyuk gibi geldi. Sonra cozdum sanirim. Yakinlastirmis olabilirler sanirim
Mahsallah bebislerimize

Ayy benim de karnim aksam sisiyor. Hayir dogru durust bir sey dr yiyemiyorum niye boyle oluyor anlamadim. Hafif kabizlik da basladi. Cok rahatszlik verici

14. Haftada öğrendim canım şuan da netleşti yanı tabiki yine Rabbim bilir ama Dr um kesin erkek diyebildi :) benim riskli oldugum için hiç cinsiyet merakım olmadı 13. Haftada acile gittim o Dr net değil ama erkek gibi dedi kendi Dr um da 14 te erkek dedi :) sağlıklı olsunlar inş hayırlı evlat olsun hepside
Geçmiş olsun ya. Allah sağlık versin en önemlisi sağlıklı olmaları kız erkek farketmez.

Geçmiş olsun ya. Allah sağlık versin en önemlisi sağlıklı olmaları kız erkek farketmez.
Aynen öyle daha yeni ayaklandim hep yatistaydim bazıları anlamıyo bile benim de böyle zor geciyo ama bebisler sağlıklı olsun da gerisi önemli değil hayırlısıni versin Mevlam

meraba kızlar.dün çok iyi olduğumu söylemiştim ya dilimi eşek arısı soksaydı da söylemeseydim.ne zaman çok iyiyim hiç hasta olmadım gibilerinden konuşsam hemen hasta olurum zaten.üşütmüşüm heralde bütün gece uyuyamadım.midem bulandı istifra ettim ishal olmuşum bi taraftan.artık o kadar halsizleştim ki başım falan dönmeye başladı kaç kere yatağa kendimi zor attım :KK43: şimdi annemgildeyim hiçbişey yiyemiyorum :KK43:

merhaba kızlar benim bu ilk resim alttan usg ile 5+6 :)
ikinci resim 6+5 :) üçüncü resim de 8+6 :)

cinsiyet tahmnini neye göre yapıyorsunuz bi de ben bu sağ sol olayını pek anlamıyorum kağıda bakınca sağ sol olarak mı düşünüyorsunuz kağıdın solu sağı şeklinde yani :)=)

bugün de 10 haftalık olduk çok şükür :) kontrolümüz ekimin ilk haftası kısmetseeeeeeee

Eklentiler

• thumbnail_FullSizeRender.jpg
    thumbnail_FullSizeRender.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 59
  • thumbnail_IMG_4154.jpg
    thumbnail_IMG_4154.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 57
  • thumbnail_IMG_4411.jpg
    thumbnail_IMG_4411.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 60
X