2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Benim doktorum tam haftasını gününü söylemiyor , haftasıyla uyumlu bir sorun yok dedi en son , ultrason kağıdında da yazmıyor :KK12: Dediğim gibi doktorum detaycı değil , iyi mi kötü mü bu bilemiyorum artık:KK51:
Hamilelik belirtilerin var mı yada devam ediyor mu canım , günlerimiz aynı ya ondan soruyorum :dondurma:
Benim kasık ağrılarım kalmadı gibi birşey arada çok hafif oluyor. Göğüs hassasiyetim de baya azaldı. Bulantılar arada gelip gidiyor. Kötü birşey düşünmek istemiyorum ama insan ister istemez endişeleniyor ne oluyor diye.. Birtek tükürük sorunum var , inşallah yakında geçer diye dua ediyorum hep , geçmezse doğuma kadar çekeceğim bu derdi mecbur:KK43:
Zaman ilerledikçe belirtiler azalıyor canım :KK66: bu arada bi ziyaret ediyim dedim şubat olarak :)

Kizlar bugun cok ayakta kaldim. Eve geldigimde camisirimda koyu pembe akinti gordum cok korktum.dr a geldim igne yapti ama cok korkuyrm .nolur dua edin...
Böyle bisey yasiyosan fazla ayakta kalma ve yuruyus yapma bana yuruyus hiç iyi gelmezdi bu haftalarda ve hala daha öyle yeni rahatliyorum ama o haftalarda yuruyus yaptığım da leke gelirdi zaten sonrada yasakladı dr um dikkat et

Ben de kararsizim akrabalara soyleyip soylememe konusunda. Yani nazar olur diyr korkuyorum tabii ama ailenin ilk torunu olcak herkeste heyecan. Bilemiyorum yani. Allah korusun olduktan sonra ilerleyen aylarda da sorun cikabiliyor. Rabbime siginip dua etcez artik
Canım ben nazardan dolayı değil de Allah korusun kötü giden bişey olur milletin lafı sözü bitmez. O psikolojiyle de ben kimseyle muhattap olmak istemem açıkçası. Bir de eşimle gezmeyi tatili çok seviyoruz her fırsatı değerlendiriyoruz. Zaten herkes amma geziyonuz bi evde oturun diyor bir de hamile olduğumu bilseler artık iyice söylenirler :işsiz:

Slm kızlar bu da benim bebişim Simarik83 yorumlar mısın

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 66
kızlar günaydın sabahları beli ağrıyan var mı aranızda ama sadece sabahları ağrıyor kalkınca hareket edince geçiyor internetten baktım 5 aydan önce ağrıması normal değil yazıyordu.sizinde karnınız çıktı mı bana herkes karnın çıkmış diyor birde yemek yeyince 4 aylık gibi oluyor karnım sizde durumlar nasıl kzılar :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı:

kızlar günaydın sabahları beli ağrıyan var mı aranızda ama sadece sabahları ağrıyor kalkınca hareket edince geçiyor internetten baktım 5 aydan önce ağrıması normal değil yazıyordu.sizinde karnınız çıktı mı bana herkes karnın çıkmış diyor birde yemek yeyince 4 aylık gibi oluyor karnım sizde durumlar nasıl kzılar :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı:
Bende de oluyor bel ağrısı hatta uykumdan uyandırıyor. Sağa sola dönüyorum ağrıdığı zaman sırt üstü yatamıyorum. Bir de uzun süre ayakta durunca ağrıyor. Bir sıkıntı yoktur korkma. İnternette herşey yazıyor her şeye inanma :))

sağol canım ilk bebek olunca insan nelerle karşılaşacağını bilemiyor.bebişler büyüyor vücutlarda farklı tepkiler verebiliyor demekki ben ilk başlarda çok hafif ağrı olunca böbreklerim ağrıyor zannetmiştim doktorda bol bo su iç demişti gidince bel ağrısınıda sorayım bakalım ne diyecek
Bende de oluyor bel ağrısı hatta uykumdan uyandırıyor. Sağa sola dönüyorum ağrıdığı zaman sırt üstü yatamıyorum. Bir de uzun süre ayakta durunca ağrıyor. Bir sıkıntı yoktur korkma. İnternette herşey yazıyor her şeye inanma :))

sağol canım ilk bebek olunca insan nelerle karşılaşacağını bilemiyor.bebişler büyüyor vücutlarda farklı tepkiler verebiliyor demekki ben ilk başlarda çok hafif ağrı olunca böbreklerim ağrıyor zannetmiştim doktorda bol bo su iç demişti gidince bel ağrısınıda sorayım bakalım ne diyecek
Ben de doktora sormadım yarın sorarım ama işte uyurken uzun süre aynı pozisyonda yatınca bir de ayakta uzun süre kaldığımda ağrıdığını farkettim hatta kuyruk sokumum kalçama kadar yayılıyo bazen. Geçen akşam ütü birikmişti onu yaparken uzun sürdü ve çok fena oldum.

Anammmm hosgeldin. Mahsallah bebisine.rabbim saglikli dogumlar nasip etsin
Ayy biz gun sayiyoruz ya buyusum diye seninki gibi 18 haftayi gormeye daha cok var amaaaaa
Hoş buldum canım :) görürsünüz merak etme bende ayniydim daha dün gibi test yapıp pozitif i gördüğüm gün :) ve sizin gibi kanamalar lekeler bulantilar hepsini yaşadım ve geçer mi ki bu zaman lar diyodum çok şükür nerdeyse yariladik darısı başınıza :)

Benim de karnım çıktı. Sabahları o kadar olmuyor ama akşama doğru dediğin gibi r aylık givi oluyor. Ama herkes çıkması normal diyor. Sert gibi birde karnım. Yani göbek gibi de durmuyor 3 ayi doldurunca gere gere gezeriz artık. Az kaldı

Hoş buldum canım :) görürsünüz merak etme bende ayniydim daha dün gibi test yapıp pozitif i gördüğüm gün :) ve sizin gibi kanamalar lekeler bulantilar hepsini yaşadım ve geçer mi ki bu zaman lar diyodum çok şükür nerdeyse yariladik darısı başınıza :)
Maşallah darısı basimiza.
Duyduğum kötü haberler beni çok etkiledi bu hafta biraz depresyonve korku dolu idim. İnşallah sağ salim 12 haftayı atlatıp hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız.

Gunaydin kizlar bendede bel agrisi var ve 2 gundur sag kasigim agriyo sag bacagima vuruyo arada dr.m dayanilmaz bi agri olursa gelirsin demisti o yuzden pek umursamamaya calisiyorum

Maşallah darısı basimiza.
Duyduğum kötü haberler beni çok etkiledi bu hafta biraz depresyonve korku dolu idim. İnşallah sağ salim 12 haftayı atlatıp hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız.
Bende oyleydim canım ve ben riskli bi gebelik geçiriyorum 8 . haftamdan bu yana progestan kullaniyodum yeni bıraktım kötü haberlerle etkileniyo insan evet ama ben hep Rabbim verdi yazısını da yazdı ne yapsam boş diyodum inş yicek ekmekleri vardır stresten uzak durun size iyi gelmeyen şeyleri artık cozersiniz onlardan uzak durun Rabbim hepinizi böyle sağlıklı devam ettirsin inş

X