2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
benim de kanadı 2 gün öce iki gün. kan gelmedi ama kan kurusu geldi elime
Sen kanama durduktan sonra farketmişsin ben tam kanama zamanı yakaladım demek ki. Burnum akmaya başladı peçeteyle silerken bi baktım kan bulaşmış öyle farkettim. Neyse olabilirmiş zaten hamilelikte arada sırada

Sen kanama durduktan sonra farketmişsin ben tam kanama zamanı yakaladım demek ki. Burnum akmaya başladı peçeteyle silerken bi baktım kan bulaşmış öyle farkettim. Neyse olabilirmiş zaten hamilelikte arada sırada
evet canım heralde benim gece kanadı kurudu burnumda. bende pek önemsemedim zaten. :)

Ayneennn katılıyorum üzücü haberler benim de psikolojimi alt üst etti bi de Ocak da kürtaj olmuştum onun da etkisiyle sürekli bebeğim yaşıyor mu neden göğüs dolgunluğu kasık ağrıları azaldı filan diye sürekli bişiler bulup takıyorum. 19 eylülde kontrolüm var ama içimi rahatlatmak için yarın bi Dr a gideyim göreyim diyorum.

Canım seni korkutmak istemem ama benimde anormal şekilde beta hcg yükseliyordu ve sonucta kalbi durdu patalojide mol gebelik çıktı inşallah öyle değildir (
Mol gebelikte de kalp atımı olmuyor diyorlar. Biz yine de patolojiye kromozom için yolladık . Mol gebelikse çıkar o Zaman değil mi? Peki senin de ilk hamileliğin miydi? Şimdiki gebeliğinde betan nasıldı ?

evet canım calışmaya devam. kendimi cok iyi hissediyorum. zaten haftaya komple tatildeyiz ne güzel.
hadi inşallah tükürük olayın bir an önce gecer. kendine göre bir seyler dene farklı seyler mesela şunu yersem belki bulantım gecer diye. zaten az kaldı şu 15 gun sonra bulantıların komple gecer bence.

Vallahi onları da denedim
Patates biraz iyi geliyor ama yedikten 15 dakika sonra bulantı yine başlıyor, çıkarıyorum
çok gecmiş olsun ya ben çıkarma olayı hiç yaşamadım ama bulanır gibi olduğunda ilk haftalar salatalık patates limon mandelina elma yedim. ama cok az yiyordum. iştahıjm yoktu o zamanlar. şimdi iştahım yerinde. mide bulantısı zaten hiç olmadı. çorba da iyi gelir aslında çorba yada yoğurtta deneyebilirsin

Çok sağol canım.
Onları da denedim. Zaten çorba biraz kalıyor midemde. Akşam yatmadan azıcık içiyorum.

En sıkıntılı olan su içememek, ağzım kuruyor ama mideme çok dokunuyor.

Ben geçen sana tam bugün 8 Eylül'de kürtaj olmuştum , kabus gibi bir gündü , kürtajda hiçbir acı hissetmemiştim ama manevi olarak çökmüştüm , bebeğimle vedalaşmak o kadar zordu ki.. Günlerce kimseyle konuşmamıştım sanki bunun suçlusu herkesmiş gibi oysa biliyordum Allah'tan olduğunu.. Sonra toparlandım ve kaldığım yerden hayata daha sıkı tutundum Allah o gücü kuvveti veriyor insana. Ekim ayında evimi değiştirdim , şimdiki oturduğum evime taşındım , çünkü o evde iki kez düşük yapmıştım yaşayamıyordum orada. Her köşesinde acı hatıralarım vardı.
Şimdi yeni evimdeyim ve yeniden hamileyim , inşAllah bu sefer kucağıma alabilirim yavrumu , Allah hepimizin bebeklerini korusun , onlara sağlık versin inşAllah

kızlar acıl yardımızına ıhtıyacım var benım gebelıgım pek umutlu degıl son adet tarıhıme gore 8+5 gorunuyorum ama ultrasonda 6+1 bebek pekte saglıklı degıl dedı doktor ama her hafta kan degerım olculuyor gecen hafta 26000 bınken bı hafta sonra 34 000 bın olmuş bu durum sonucunda doktyorda pek bırsey yapamıyo bebek gelısmıyo ama deger yukselıyo boyle bı sorun yasanarkadasım varsa cevresınde bıle ne olur yardım etsın yoksa kurtaj olcam degerın yukselmesı ıyıye ısaretmı bebegın gelısmemesı neden neler yersem bebegıme fayda eder lutfen acıl yardım ne olur hepınızı bebıslerınızle bırlıkte opuyorum

deli_mavi_59 Benim bulantılar hala geçmedi ilk zamanlara göre azaldı sanki. İlaç içmeyim kendimi bir deneyim dedim yok yapamadım Zofrana devam

Benim de öyle canım ilk zamanlara göre azaldı ama hala var ara ara oluyor öyle gün boyu sürmüyor..
Ben midem bulanınca hemen yemeğe yada meyveye saldırıyorum geçiyor
Sade maden suyu da deneyebilirsin canım çok iyi geliyor , öyle yudum yudum içicen afedersin geğirdikçe mide bulantısı kalmıyor..

İyiyim canımmm sen nasılsın , nasıl gidiyor , pek takılmıyorsun buraya , inşAllah herşey yolundadır
Günü kurtarma derdindeyim canım genelde. Hayırlısıyla bi geçseydi şu günler.artık şunu düşünebiliyorum sabret sabret sonunda Nurtopu gibi bir evladın olacak sana anne diyecek :) bunu düşündükçe katlanmaya çalışıyorum.

Evini değiştirmekle en doğru kararı vermişsin tatlım. Allah bebişini ve seni korusun.

Bunun yemeyle içmeyle bi alakası olduğunu sanmıyorum. İlk 3 ay zaten bizim depolarımızdan besleniyor bebek bizim yediğimizle değil. Belki geç döllenmedir. Bekle bakalım inşallah düzelir gelişimi. Hatta sen başka bir doktora daha gitsen ya.

Canım aynısı benim de başıma geldi geçen sene. Beta hcg iki günde bir ölçülüyordu ve iki katına katlamıyordu maalesef. Bebek gelişemiyor sağlıksız diyordu doktor ama alamıyordu da çünkü kalbi atıyordu , cinayete girer alamam kalp atışı durmadan diyordu. En nihayetinde de durmuştu zaten. Ama senin durumun biraz daha farklı geldi bana. Beta 34 binlerde. Geç döllenme olamaz mıymış ? Kalp atışı var değil mi ? Kalbi durmadan doktor bunu alamaz ki. Benim betam 7000 leri ancak görmüştü , seninki baya baya yüksek. Bebeğe hiç şans vermiyor mu doktor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…