2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Arkadaşlar kayıp yaşayan herkese çok geçmiş olsun. Ben de çok korkuyorum... Allah her şeyin hayırlısını versin.

Bu arada mide bulantım geçmedi. Bütün gün hiç durmadan bulanıyor. Su bile içmekte zorlanıyorum. İş yerinde de verimim düştü hiç bişey yapamıyorum

Canim az az ve sık sık yemeğe çalış. Mide bulantısı başladıktan sonra açlık çok daha kötü hale getiriyor.

deli_mavi_59 deli_mavi_59 ikili tarama testine ne zaman gideceksin canım. ben doktorumla konuştum bayramdan sonra 12 haftalık oluyor zaten o zaman gitcem inşallah.

Ayın 21 ine randevu verdi canım , 12+1 olacağım tam o gün kısmet olursa , tam zamanı herhalde ikili testin..
Cinsiyet tahmininde de bulunurum dedi :KK71: Ay çok heyecanlı
Ama biliyorum söylemicek çatlatıcak beni meraktan doktorum , olsun sağlıklı desin yeter bana başka birşey istemiyorum :dua:

Kızlar selam hepinize
Hergün uğrayamıyorum buraya geldiğimde de bir sürü şey yazmış oluyorsunuz yetişemiyorum valla :KK48: herkes iyidir inşallah ,birazdan doktor kontrolüm var umarım ben de güzel haberler alırım

Ayın 21 ine randevu verdi canım , 12+1 olacağım tam o gün kısmet olursa , tam zamanı herhalde ikili testin..
Cinsiyet tahmininde de bulunurum dedi :KK71: Ay çok heyecanlı
Ama biliyorum söylemicek çatlatıcak beni meraktan doktorum , olsun sağlıklı desin yeter bana başka birşey istemiyorum :dua:
Ay ne güzel cinsiyetleri öğreneceğimiz Zaman'larda geldi demek :21: inşallah her şey gönlünce olur tatlım

Canım aynısı benim de başıma geldi geçen sene. Beta hcg iki günde bir ölçülüyordu ve iki katına katlamıyordu maalesef. Bebek gelişemiyor sağlıksız diyordu doktor ama alamıyordu da çünkü kalbi atıyordu , cinayete girer alamam kalp atışı durmadan diyordu. En nihayetinde de durmuştu zaten. Ama senin durumun biraz daha farklı geldi bana. Beta 34 binlerde. Geç döllenme olamaz mıymış ? Kalp atışı var değil mi ? Kalbi durmadan doktor bunu alamaz ki. Benim betam 7000 leri ancak görmüştü , seninki baya baya yüksek. Bebeğe hiç şans vermiyor mu doktor ?

Canım aynısı benim de başıma geldi geçen sene. Beta hcg iki günde bir ölçülüyordu ve iki katına katlamıyordu maalesef. Bebek gelişemiyor sağlıksız diyordu doktor ama alamıyordu da çünkü kalbi atıyordu , cinayete girer alamam kalp atışı durmadan diyordu. En nihayetinde de durmuştu zaten. Ama senin durumun biraz daha farklı geldi bana. Beta 34 binlerde. Geç döllenme olamaz mıymış ? Kalp atışı var değil mi ? Kalbi durmadan doktor bunu alamaz ki. Benim betam 7000 leri ancak görmüştü , seninki baya baya yüksek. Bebeğe hiç şans vermiyor mu doktor ?
Canim bebeğe şans veriyor söyle her hafta uzatıyor hafta tekrar bakalım diyo böyle bu şekilde beklemek beni daha çok uzuyo kalp atışı yok malesef bi hafta daha zaman tanıdı bakalım bayram dönüşü tekrar ultrason ve kan ölçümü yapılacak hakkımda hayırlısı arkadaşım

Canim bebeğe şans veriyor söyle her hafta uzatıyor hafta tekrar bakalım diyo böyle bu şekilde beklemek beni daha çok uzuyo kalp atışı yok malesef bi hafta daha zaman tanıdı bakalım bayram dönüşü tekrar ultrason ve kan ölçümü yapılacak hakkımda hayırlısı arkadaşım

Üzülmemeye çalış desem de biliyorum üzücü yıpratıcı bir durum , Allah'a sığınıp hayırlısını dilemekten başka birşey gelmiyor elimizden.. İnşAllah bir mucize olur ve bebeğin hepimizi sevindirir burada canımm , dua edicem senin için..

Ya arkadaşlar afedersiniz birşey danışmak istiyorum sizlere. Biz şimdi ilişki yaşarsak tatmin olamayacak mıyız , rahatlama durumu yanii , hani diğer adı o....m , açıkça da söyleyemiyorum ki :oops::oops:
Benim yeni yeni isteğim yerine gelmeye başladı ama hala yaklaşamıyorum eşime , korkuyorum ya birşey olursa diye :KK22:
9 ay böyle sürüp gidecek mi ya of işin içinden çıkamıyorumm :kızgın::kızgın:

Ya arkadaşlar afedersiniz birşey danışmak istiyorum sizlere. Biz şimdi ilişki yaşarsak tatmin olamayacak mıyız , rahatlama durumu yanii , hani diğer adı o....m , açıkça da söyleyemiyorum ki :oops::oops:
Benim yeni yeni isteğim yerine gelmeye başladı ama hala yaklaşamıyorum eşime , korkuyorum ya birşey olursa diye :KK22:
canım sıkılacak bı durum yok endıselenmen gayet normal ama eslerımızde önemlı tabı.... onların ıhtıyaclarınıda karsılamamız gerekıyo allah muhafaza boyle zamanlarda esler arasında kopukluklar oluyo ve beyler baska hatunlara yonele bılıyolar.... oyuzden kendımızı tehlıkeye atmadan bu durumu halletmemız gerekıyo bunların degısık pozısyonlarını okumustum ınternetten kendıne en yakın olanı bulup denemelısın bence ıkınızınde mutlu olacagına 100%100 emınım tatlım opuyorum senı

deli_mavi_59 deli_mavi_59 sanmıyorum kuzum metpamidi eczacılar bile hemen veriyor en hafif olanı zofran zofer kanser tedavisinde ilaçlar yüzünden kusma yaşayanlara veriyorlarmış daha çok o yüzden çekindim ben asıl , ilk gebeliğimde de ben gaviskon içiyordum hafta da Bi şişe bitiyordu çok iyi geliyordu mide yanmasına

geçmiş olsun canım değerin arttığına göre yinede umut var inşallah duyarsın :dua:

canım 9 ay değilde ilk 3 ay tehlikeli geliyo bana.ben 4-5 haftalıkken bi kez tatmin olmuştum ertesi gün belki ondan belki üşütmemden yediğim bişeyin dokunmasından falan çok faxla ağrım olmuştu acile gitmiştim buraya da yazmıştım hatta.kasılmalardan dolayı bebeğin etkilenebilceğini düşünüyorum.o günden bu yana da bi daha cesaret edemedim eşimde uyarıyo sürekli.3. ayı sabırsızlıkla bekliyorum :KK14:

X