2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Deneyim canim insallah ilerlemez ya
merhaba bende sürekli grip olurum. ve bende sizler gibi nisan annesi olacağım inşalla. size grip, boğaz ağrısıyla ilgili tavsiyem yatmadan önce bir veya iki diş sarmısağı çiniyerek su yardımıyla yutun ve yatın. biraz terletecektir ve sabaha hiç bişeyiniz kalmaz

merhaba bende sürekli grip olurum. ve bende sizler gibi nisan annesi olacağım inşalla. size grip, boğaz ağrısıyla ilgili tavsiyem yatmadan önce bir veya iki diş sarmısağı çiniyerek su yardımıyla yutun ve yatın. biraz terletecektir ve sabaha hiç bişeyiniz kalmaz
Dogal antibiyotik tabii. Sagol canim deneyecegim
Hosgeldin bu arada insallah bebislerimizi aliriz saglikla kucagimiza

9 haftalık hamileyim yiyorum ama midemin bayginligi geçmiyo hic biseye gözüm.almiyo yürüyüş yapmak istiyorum yapamıyorum benim gibi olan varmı çok yorgun hissediyorum kendimi midem kendine gelemiyor yiyorum yiyorum bomboş sanki
Benim ki benzer sanırım . Midem sürekli kazınıyor . Bulantım geçti gibi . Ama yine de herşeyi yiyemiyorum . Bazen et düşündükçe tiksiniyorum . :/

Bende ağrı bıçak saplanması gibi değil sürekli saatler süren bir ağrı.safra kesesi diyor internette belirtilere sırta vuran mide ağrısı için.çok korktum.inşallah değildir
Değildir canım hamilelikten dolayı kas ağrılarımız vardır. Ama yine de doktorunu da bir sor istersen..

Bal limon deneyim canim universitedeyken yapiyorduk. Ama eski doktorum bitki caylarinin hepsinden uzak dur demisti bana. Dusuk riski yapiyormus bazilari hepsinden uzak dur garanti olsun demisti
Bitki cayı değil canım. Ihlamur yasak değil. Bende hasta olduğumda ıhlamur içmeye korktum ama doktor iç dedi. Kendi dedi hatta. :)

X