2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım labne tarifini verir misin?

Allah kolaylık versin sana nasıl isterse öyle yedircen

Canım labne tarifini verir misin?
Banada neslim33 verdi tarifi.anlatayım.yarim litrelik gunluk şise sütü kaynatıp 45 dereceye kadar soğuttum.bende derece var ordan bakıyorum.ama parmağın d7-8 sn dayanabileceği kadar sıcaklığa ulaşinca 1 yemek kaşıği süzme peynır ben mis marka almıştim beğendim.bir iki kaşık sütle ayrı bir yerde karıştırıp sütün içine döküp karıştırıyorsun.6 -7saat sarıp bekletiyorsun.ben yoğurt makinamda beklettim.sonra 12 saat dolapta dinlendirdikten sonra bir tülbentin içine koyup bağladım.mutfak dolabına astım altınada süzgeç koydum.2saat süzüldü hatta elimlede sıktım biraz.çikan peynir altı suyuda kullaniliyormuş.

Teşekkür ederim

Maşallah kuzuya ya nazar değer söyleme böyle :)

geçe 4 saat bile uyuşa şükür yani max 3 bizim iki iki iki buçuk arası mıkırdanır süt içer devam eder ben on buçuğu geçirmemeye çalışıyorum ana onbir gibi ancak derin uykuya dalıyor sabah 8-9 gibi uyanıyor

zezeozge kucakta durduğu için hareket etmiyor hareket etmeyince enerji harcamıyor gelişimi içinde iyi olmuyor ne yazık ki ben doğduğumdan beri hep hastalıkla uğraşıyorum çocuk napsın bilmiyorum
Canım biliyorum ilk günden beri uğraşıyorsun Allah şifa versin inşallah hani bir arını koyda dr. Ona göre ilaç vereceksin işte ama yok Allah sanada sabır versin yanında biri olsa yardımcı olurdu bizimki de kucak manyağı kollarım omuzlarım sızlıyor yeminle

cok tesekkur ederim bilgilerin icin o kadar genc kiz nufusu da gelecek olmasina ragmen kaynanam senin oglunun mevlutu sen servislerle misafirlrle ilgileneceksin diyo bende hayir ben misafirleri karsilayip yanlarinda cocugumla oturuyorum o sekil de oluyo diyorum ama anlamiyor. hizmeti herseyi ben yapiyormusum. nasil adetse. su kultur cakismasindan nefret ediyorum. hicbir adetleri gelenekleri yok kendi islerine nasil geliyorsa oyle adetimiz boyle diyor. neyms cocugu o tutarmis ben hizmet etmekle mesgul olacakmisim kizi da otursun asalak ya

Bence senin kaynananın kolayına geliyor sende pasif kaldığın için bu onun işine geliyor bizimkiler Karadenizli öyle birşey yok yani

Baya tüm testleri yaptık bişiyi yok sadeve ek gıdayı vucudu eritemiyo gaz yapıyo bağırsak sorunu yapıyor onada çözüm yok

Bence senin kaynananın kolayına geliyor sende pasif kaldığın için bu onun işine geliyor bizimkiler Karadenizli öyle birşey yok yani

rizeli ama hep isine geldigi gibi orf adetleri.kocam icin susuyorum hep. bana yalakaya kadar bile dedi.hakkimi ararken sesini yukseltme diye bairiyo hemen .

Maşallah subhanallah yavrulara yaaa. Nazar değmesin inşallah:) darısı da bize diyelim o zaman :)

O nasıl bir adet öyle yaa. Çok merak ettim nereliler acabaaa. Sen al bebeğini kalkma pek. Emzirme bahanesiylede arada odaya kaç. İşler hallolur zatenn :)

Kizlar bir sorunumuz var. Kizim emekler pozisyondayken kendini yere surtuyor ileri geri. Ben ne yaptigini basta anlayamadim.Cok sik yapmaya baslayinca bugun dr.a sordum. Mastürbasyon yaptigini soyledi. Ben inanamadim internetten arastirdim. Daha cok kucuk ne yapacagimi sasirdim.ilgisini baska yone cekin dio ama o surekli yapiyor. Bu isler ne kadar zor. Babasi zaten cok rahatsiz. Ben bisey olmaz diyorum ama bi yandanda takiyorum kafama.Boyle bisey yasayan var mi?

Baya tüm testleri yaptık bişiyi yok sadeve ek gıdayı vucudu eritemiyo gaz yapıyo bağırsak sorunu yapıyor onada çözüm yok
Belli bir süresi var mı ne zaman kadar böyle devam edecek sonuçta yavaş yavaş adapte olması lazım bebeğin dr birşey dedimi yazık bebeğime
rizeli ama hep isine geldigi gibi orf adetleri.kocam icin susuyorum hep. bana yalakaya kadar bile dedi.hakkimi ararken sesini yukseltme diye bairiyo hemen .
bence sende çık takma hkendi bebeğine bak sonuçta annesi sensin

Doktorun gördümü ki hareketini.mastürbasyon olabilir bebek çocuk hepsi yapabiliyor ama tarif ettiğin hareketi kızımda yapıyor.bence emeklemeye hazırlanma çalışmaları onlar.önce 4 ayak üstüne geliyor dizlerini hareket ettiremiyor kendini ileri geri atıyor kızım..10-15 güne kadar emekler gibime geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…