2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Maşallah canım sağlıkla kucağına alırsın inş

Kızlar bugun ilk defe devlet hastaneaine gittim cok kalabalıktı ama randevum vardı hemen aldılar beni. Ben oraya kan tahlili vermek için gitmiştim sonunda verdim kanımu. 500tl ödemekten kurtuldum özelde. Doktor ultasona baktı gene bebeğim 6mm olmuş. Cok muluyum kalbide atıyormuş. Sonucları perşembe alıcam. Biz haftaya salı kalp atışlarını dinlemeye medipole kendi hastaneme gideceğiz.

Maşallah maşallah,çok güzel bir haber.Böyle güzel haberler alınca içim kıpır kıpır oluyor.Bende cumaya gidicem devlet hastanesine.Bakalım beni ne bekliyor.

Kolay halletmene cok sevindim canim. En cok bdn demistim cunku devlette yaptir diye. Zorluk ceksen cok uzulurdum valla. Ben de aldim medipolden randevumu. Carsamba gidecegim derya hanima. İnsallah saglicakla goruruz bebisleri

Kolay halletmene cok sevindim canim. En cok bdn demistim cunku devlette yaptir diye. Zorluk ceksen cok uzulurdum valla. Ben de aldim medipolden randevumu. Carsamba gidecegim derya hanima. İnsallah saglicakla goruruz bebisleri
Canım sağol valla sen ikna ettin beni devlete git diye :) iyiki gitmişim kan sorasıda oturarak bekledik sıra numarası yanınca aldılar içeri. Cokta beklemedik yani. :) kanuni Sultan Süleyman hast gittik biz. İniallh kalp atışlarınıda duyarız :) sen de haftaya gidiceksin dimi yarın değil.

2015 nisan annesiydim, şimdi de 2017 nisan annesiyim.
İstemeden hamile kaldım. Kızım16 aylik. Aralarında2 yaş olacak kısmetse.

Cumartesi keseyi gorduk. 13unde kalp atışı için gidicez.

Herkesin bebisi hayırlı olsun. Kucagimiza almayi nasip etsin..
Yalniz ben coooookkk acıkıyorum. Emziriyorum hem. İlk hamilelikte ki gibi kahveden tiksindim. Ve ilk aşermem dün gerçekleşti

Evet canim haftaya.

Canım hemen randevubu al yoksa yer kalmıyor. Ben cumadan almıştım. Salı gününe alabildim ancak.

Canım ben de dün öğrendim ama herkes çok riskli olduğunu ve dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor mecbur dikkat edicez

Ben bilmiyodum kaç kere hamilelik geçirdim dikkat ederim yine bilmemiz iyi oldu ister istemez yine insan dikkat eder

Ben kahveyi çok seviyorum hayırlı olsun bu arada

Hosbuldum kizlar... cok heyecanliyim cok korkuyorum da doktora gitmeye... onceki hamileligimde bebegimin kalp atisi bile olmamisti ne heveslerle gittik.6 haftada gelisimi durmustu.. cok dua ettim hakkimda hayirlisi olsun diye.nisanda dogum yapmak da güzel olur baharda serin serin yaza da toparlaniriz insallah..kamuda calistigim icin yillik izinlerimi tasarruflu kullanmam lazim

Kızlar benim bugün çok midem bulanıyor, işteyim kimseye de daha bişey söylemedim mecbur bişey yokmuş gibi davrnmaya çalışıyorum ama çok zor, hareket edince bile fena oluyorum, bi de başım da dönüyor. Hadi mide bulantısını geçtim başımın dönmesi normal mi

benim bej rengi var akıntıp progestan kullanıyorum karnım gazlı ve arasa gaz sıkışmasına benzer ağrı girip çıkıyo.akşama dr u arayacağım ne dicek bakalaım.bugün normal adet tarihimdi
canım gaz ve karın ağrısı bende de sık sık oluyor doktorum çok şiddetli olmadıkça problem yok dedi

Kızlar ben perşembe gününe diyetisyenden randevu aldım. Normal yememe rağmen acayip şişiyorum ve kilo alıyorum anlamadım ben bu işi. Böyle giderse ben 30 kilo alırım yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…