2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Selam kızlar benimde sat 8 temmuz cumartesi kan testi yaptım 175 çıktı. Doktora görünmedim daha erken diye. Haftaya görünmeyi düşünüyorum. Doğum tarihi de 1 nisan gibi olabilir. İlki sezaryendi çünkü. Tüm hamişlere hayırlı olsun inşallah ☺️

selam kızlar kahverengi akıntısı olan var mı ? benim 10 gündür oluyor. progestan kullanıyorum ama geçmedi.. Doktorumda takma kafana kan gelirse gel diyor

selam kızlar kahverengi akıntısı olan var mı ? benim 10 gündür oluyor. progestan kullanıyorum ama geçmedi.. Doktorumda takma kafana kan gelirse gel diyor
Bende de oldu dün ama bugün nokta şeklinde geldi bir dahada gelmedi bende alıyorum progestan dünden beri aktif kanaman yok korkma dedi banada doktor

Doktorunu dinle stres yapma canim. Kahverengi lekelenme sik karsilasilan bir durum. Allah korusun kan gelmedigi surece sorunolmazmis. Stres yapma kendine. Stres en kotusu hamilelikte

benim bej rengi var akıntıp progestan kullanıyorum karnım gazlı ve arasa gaz sıkışmasına benzer ağrı girip çıkıyo.akşama dr u arayacağım ne dicek bakalaım.bugün normal adet tarihimdi

Selam tatli anneler:anneadayı: bende kismetse nisan annesi olacagim.15 ocakta düşük yapmistim nasip oldu hamile kaldim insallah bu sefer kucagima alirim:emir_bebek: 5 temmuz sat gecen hafta testte ogrendim kan vermedim daha beklemedeyiz. Haftaya ilk randevumu almayi düşünüyorum erken mi olur.daha önce hemen heveslenip doktora gittik herkese de söyledik sonu iyi bitmedi nasip değilmiş. :110: Yorumlari okudum öğretmen degilim kabul ederseniz. :KK15:Hepimize saglikli hamilelik diliyorum

Selam tatli anneler:anneadayı: bende kismetse nisan annesi olacagim.15 ocakta düşük yapmistim nasip oldu hamile kaldim insallah bu sefer kucagima alirim:emir_bebek: 5 temmuz sat gecen hafta testte ogrendim kan vermedim daha beklemedeyiz. Haftaya ilk randevumu almayi düşünüyorum erken mi olur.daha önce hemen heveslenip doktora gittik herkese de söyledik sonu iyi bitmedi nasip değilmiş. :110: Yorumlari okudum öğretmen degilim kabul ederseniz. :KK15:Hepimize saglikli hamilelik diliyorum
Hoşgeldinnn inş bu defa sağlıkla kucağına alırsın canım

İnşaallah. Gerektiği gibi artıyorsa tabi. Çok korkuyorum yine dış gebelikten. Göğüslerdeki hassaslık falan da kaybolunca beta artmıyor diye evham yapıyorum :KK43: rüyamda kanamam başlamıştı ne kadar kafaya taktıysam
Hamile kalmadan önce herkes kafaya takmazsan hemen olur derdi inanmazdım nasıl takmicam diye, ocakta korunmayı bıraktk temmuz a kadar her ay hamilemiyim diye belirti arıyordm, temmuz da ümidi kesmiştim hiç bir belirtim de yoktu ama hamile kaldm. Şimdi de kendimi dinlememeye karar verdim ilk gebeligim çok acemiyim ama naparsan yap Allah ne yazdıysa o olacak, kafam rahat en azından hamile kalabiliyomuşum :anneadayı:

Hayırlı olsun öncelikle,İnşallah kucağına alırsın bebişini.Benimde sat 5 temmuz.Senle aynıyız.Bende kan ve vitamin eksikliği var.Bir an önce gerekli takviyelere başlamam lazım.Biraz bu nedenlerle biraz da meraktan bu cumaya randevu aldım kısmetse.

Arada yazdığım mesajlarda fark ediliyor zaten ama ikilemimi yazıp sizden fikir rica edicem

Daha önceden dış gebelik tecrübem var. O yüzden çok korkuyorum. Fakat iki olumsuz tecrübemde de beta hiç düzenli artmamıştı. Bunda gayet düzenli gitti. 4 test yaptırdım.

Şimdi bu korkumdan dolayı bir an evvel doktora gidip keseyi görmek istiyorum. Fakat bir yandan da ne kadar beklesem o kadar iyi gibi geliyor. Eğer doktora gidersem ve erken olduğu için vs keseyi göremezse benim dış gebelik korkum hortlar. Ve beklemek bana ölüm olur. Şu anda umutlanmak daha kolay

Siz olsanız napardınız?
Ben olsam beklerdim. Kese görünmezse ya da içi boş filan derse doktor sonra ki zaman geçmez bu yüzden bende bekliyorum:işsiz:

Arada yazdığım mesajlarda fark ediliyor zaten ama ikilemimi yazıp sizden fikir rica edicem

Daha önceden dış gebelik tecrübem var. O yüzden çok korkuyorum. Fakat iki olumsuz tecrübemde de beta hiç düzenli artmamıştı. Bunda gayet düzenli gitti. 4 test yaptırdım.

Şimdi bu korkumdan dolayı bir an evvel doktora gidip keseyi görmek istiyorum. Fakat bir yandan da ne kadar beklesem o kadar iyi gibi geliyor. Eğer doktora gidersem ve erken olduğu için vs keseyi göremezse benim dış gebelik korkum hortlar. Ve beklemek bana ölüm olur. Şu anda umutlanmak daha kolay

Siz olsanız napardınız?
Canım seninle günlerimiz aynı içini ferah tut ben kese için cumartesi gidicem görücez inşallah hepimiz minik keseleri olumlu düşünelim olumlu olsun :KK45:

Ben biliyordum Veteriner Hekimim o yüzden ben çok önceden yaptırmıştım rubella ve toxoplasma testimi. Toxoplasma bağışıklığım var benim daha önce kapmışım. Zaten tahmin ediyordum çok fazla toxoplasmalı kedi tedavi etmiştim. O yüzden benim sıkıntım yok bu konuda ama negatif çıkan arkadaşlar dikkat etsinler. Yeşillikleri sirkeli suda bekletin güzelce yıkayın sonra yiyin.
Teşekkürler canım

Kızlar bugun ilk defe devlet hastaneaine gittim cok kalabalıktı ama randevum vardı hemen aldılar beni. Ben oraya kan tahlili vermek için gitmiştim sonunda verdim kanımu. 500tl ödemekten kurtuldum özelde. Doktor ultasona baktı gene bebeğim 6mm olmuş. Cok muluyum kalbide atıyormuş. Sonucları perşembe alıcam. Biz haftaya salı kalp atışlarını dinlemeye medipole kendi hastaneme gideceğiz.

X