2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kac haftalık oldu senin takvimi yaptım valla heveslendim napim
Yani son adet tarihime göre hesap yapinca 7 haftalik oluyor ama mümkün değil bence öyle birsey çünkü bende pko var kimbilir yumurtam ne zaman olustu ne zaman catladi.yani tahmin etmek zor ben 20.gün bile yumurtamin catladigini biliyorum tahmin ettigim 2 gün var iliski olan yani eger o günlerden birinde tuttuysa o günden baslayarak hesapladigimda 4 haftalık felan olmus oluyor ama yinede bilemiyorum tabi

Merhaba arkadaşlar. Beta hcg 2669 çıktı benim. Ovulasyon testi yapmıştım 18 haziranda pozitif çıkmıştı. Yani hemen tuttuysa bugün 3 haftalık hamileyim.
Aralarda kasıklarıma bi sancı saplanıyo bi de göğüslerim ağrıyo. Normal midir? Hamileyim di mi? çok heyecanlıyım daha doktora bile gidemedim.

Kızlar benim batım 7 temmuz olacaktı şimdi ben kaç haftalığım doktorum daha kese görünmeden birşey demiyor haftaya perşembe tekrar gideceğim.Ne güzel sizin doktorlarınız size herşeyinizi söylemiş

Bu arada iatanbuldayım yaş 30

Benimde sancım olmuştu canım ama yumurtlama zamanından hesaplmıyor doktor son adet tarihinden benimki öyle oldu evde test yapsana canım günün geçmiş

kuzum benim daha cok yeni benimde kese görünmedi erken öğrendiğimiz için böyle hiç stres yapma

Canm senin değerine gore 4 buçuk haftalık flan hamilesin

Hayırlı olsun bu arada benimki senden bir gün önce ben cuma günü kesesini gördüm

kuzum benim daha cok yeni benimde kese görünmedi erken öğrendiğimiz için böyle hiç stres yapma
Ewet bizimkini öğreneli bayaaa oldu:) şimdi de zaman geçmiyor .Bu dönemde tutunamama olayı çok olduğu içinde doktorlar çok ümitli konuşmuyor Mercimeği görene kadar bekliyecez bakalım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…