2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Arkadaslar benim dr maceram stresli basladi. Doktor ultrasonla kese goremedi radyologa yolladi doppler cektirdi. Orda doktor 4mm lik kese gordu ama surekli kayboluyor cok minik ki 4 haftalik gorunuyor burda dedi. Kendi doktorum beta istedi tekrardan yarin degerlendirme yapacak gec dollenme olabilir dedi. Umarim hayirlisi neyse o olur.
Arkadaşım benimki de benzer durumdaydı. Doktor ilk gittiğim günden beri kürtaj dedi. Kese var ama şekli bozuk bu kesede embryo gelişmez dedi durdu. Şimdi başka bir doktora gidiyorum. İkinci doktorum geç döllenme denen bişey var. Sata göre yapılan hesaplama her zaman doğruyu göstermez dedi. Şuan ben altıncı haftanın içindeyim. Yolk sacı da gördük. Bu da embryonun varlığını gösteriyor. Dolayısıyla dert etme. Ben çok ağladım. Sen içini serin tut, doktorlar bi alem.

Kizlae ben simdiden 2. Bebistwn vazgectimm.bu bebisimi saglikla dogurayim baska da yapamam herhalde. Cok zorlaniyorum;((

Canlar dün hamile olduğumu öğrendim regl döngüm kisa olduğundan 4 gün gecikmeyle erken öğrendim hamileliğimi. Herşey yolunda ama tabi daha çok erken henüz kese bile oluşmamis ctesi göreceğiz Allahın izniyle..
benimde benzer durumda eminimki çok arkadaşım var hesaba göre martta gibi görünüyo doğum birlikte beklemeye ne dersiniz?

Arkadaslar benim dr maceram stresli basladi. Doktor ultrasonla kese goremedi radyologa yolladi doppler cektirdi. Orda doktor 4mm lik kese gordu ama surekli kayboluyor cok minik ki 4 haftalik gorunuyor burda dedi. Kendi doktorum beta istedi tekrardan yarin degerlendirme yapacak gec dollenme olabilir dedi. Umarim hayirlisi neyse o olur.
Canm gec döllenme olabilir ki muhtemelen benimkide gec döllenme bende yarın gidecegm nasip olursa doktora bakalm ben görebilecekmiyim keseyi.en son beta hcg kacti senin ? Son adet tarihin ne zmandi ?

bet@ bet@ bencede gec dollenme olabilir hic strese girme.. benimde hcg cogu kisiden az ciktigini gördüm burda ama onemli olan 2 kat artisi o yuzden hic takilmiyorum. Sonucun cikinca yaz bize

Yarini düşündükçe karnima agrilar giriyor arkadaslar.yarin sabahtan nasipse doktor randevum var hayırlısıyla su keseyi bir göreyim inşallah az biraz daha nefes alirim belki.keseyi gören arkadaslara bir sorum olacak kese görünürken bebekde görünüyor mu? Yoksa sadece keseyi mi görebiliyoruz ?

Canlar dün hamile olduğumu öğrendim regl döngüm kisa olduğundan 4 gün gecikmeyle erken öğrendim hamileliğimi. Herşey yolunda ama tabi daha çok erken henüz kese bile oluşmamis ctesi göreceğiz Allahın izniyle..
benimde benzer durumda eminimki çok arkadaşım var hesaba göre martta gibi görünüyo doğum birlikte beklemeye ne dersiniz?
merhaba canım aramızda sanırım 1 hafta var benimde mart başları olucak nasipse bakalım o zaman kadar bir aksilik olmazsa inşallah :) ben bursadayım sen neredesin? birlikte ilerleyelim sonuçta aynı etkileri yaşayacağız destek önemli bence :KK70:

Yarini düşündükçe karnima agrilar giriyor arkadaslar.yarin sabahtan nasipse doktor randevum var hayırlısıyla su keseyi bir göreyim inşallah az biraz daha nefes alirim belki.keseyi gören arkadaslara bir sorum olacak kese görünürken bebekde görünüyor mu? Yoksa sadece keseyi mi görebiliyoruz ?
Kac haftalık oldu senin takvimi yaptım valla heveslendim napim

X