2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Oh Ohh hanımlar ikiliyosunuz evlatları maşallah ben 28 yaşındayım ilk bebeğim ve ikiggündür aptal gibi siritip duruyorum mutluluktan nasıl bir mucizedir bu yaa masallahh

Nasıl güzel bişey varya bir büyüsün hareketlensin karnında sonra bi kucağına al.....ben de bir haftadır kızıma sarılıp duruyorum ikinci mucizem

Bende 6 haftalık hamileyim bugün keseyi gördük kısmetse haftaya kalp atıslarını duymak için çağırdı doktorum :) 23 yaşındayım ilk bebeğim

Bende coook yorgun ve halsizim icimden hic birsey yapmak gelmiyor adeta pilim bitmis sanki. Ama sukurki bulanti kusma yok ona sukrediyorum..

esmerm91 country tesekkurler kizlar beta 3500 cikmis. Gecen hafta pzt 650ydi doktorla az once telefonda görüştük diger testleri farkli hastanede yaptirmistim degerler degisik cikabilir crs gunu tekrar bakilacak beta degeri diyo ki 7000cikarsa ne ala cikmazsa Allah Kerîm :) ben sabirla bekliyorum artik hayirlisi dedim en bastan beri hayirlisini istiyorum

Hepimiz oyle canim benim hayirlisi sagliklisini istiyoruz. Evet ayni yerde olcmek en iyisi her makinenin referans araligi farkli cunku... deger suan cok iyi bence icini ferah tuttttt

Bende coook yorgun ve halsizim icimden hic birsey yapmak gelmiyor adeta pilim bitmis sanki. Ama sukurki bulanti kusma yok ona sukrediyorum..
Sen azda olsa benden şanslısın o zaman hem halsizlik hemkusma hem baş dönmesi hem sancı hepsi var bende bebeğim olduğunu hissettiriyor canı sağolsun kuzumum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…