2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Yok canim vaginal jel. Son 6 tane kaldi. Sende ilac var mi?
bende cok var ya kan pihtilasmasi icin kullandigim ilaclarim var benim
folbiol coraspin hibor3500 bide progestan kullaniyorum vajinadan bikere degil benim 4 kere daha onceki dusuklerimden dolayi ama gecen doktora gottigimse baska doktora gitmistim kese en derinlerde dedi rahim agzinda degil dedi cok sevindim diger gebeligimde rahim agzindaydi kanama yasamistim

anım

Sonradan düzelttim ama görmediysen 5+5 değil 4+5 ken doktora gittim. Şimdi 5. Haftayı sayıyorum ya kafam karıstı. Beta hcg 2 bini gecmişti.

Coook sukure canim.insallah ikizleri kucaginaa alacaksinn sagliklaa. Nasil guzell olurlarr onlar var ya... masallah masallah.ben de iki tane koydurmadigima pisma oldum snradan ama hayirlisi tekmis dedim. Dualarim seninlee

Kizlarim birbirinizin kese boyutuna takilmayin sat ayni olsada dollenme ne zaman oldugu bilinmez ve gelisimide tipa tip ayni olmaz yani moralinizi bozmayin benim sata göre bugun 5+3 haftaya cmtesiye aldim randevu acaba gec mi aldim iyice buyumus olur dedim ama carsambaya falan kaydirabilirim belki... aklima kotu birsey getirmemeye calisiyorum akintim ve adet agrim haric sıkıntım yok cok şükür... en son 2sinde 317 cikti hcg ondanda yukselsin istedim biraz ama bakalim :)

Bence çok iyi yapmışsın ben de salı günü yola çıkacağım için bi kez daha görmek istedim Dr um yoksa en erken haftaya pztesi giderim sıkıntı olmazsa iyice büyümüş olur bebek kalp atışı hepsini bir arada görürüm....kızımda öyle yapmıştım hiç de stres olmamıştı

Evet simdi birde maaile gideceğiz tutup kese gorunmuyo dese moral bozuklugu ve stres olacak yok yere... keseyi ve benegi gorelimde yerli yerinde kalp atisi birdahakine olsada olur ama o gun olsa bal olur :)

Ama sen stresten zarar vericeksin Cnm ALLAHIN izniyle salı günü görücen bebeğini üzülme bu kadar al koçişini kafa dağıtın biraz
Herkes ayni seyi diyo stresten bsy olacak Allah korusun diye neyse tatlm cok tsk ederm hersey için inan içimi rahatlattin Allah razi olsn

Benimkisi de fitil gunde bir tane psikolojik de olabilir benimkisi ama sıktıktan bir iki saat snra artiyor.
Kizlar bu arda Doktorum ilk uc ay ilac
almani istemiyorum dedi. Zencefil cayi yapiyorum smdi. Bu durumda olan varsa bilgisi olsun
Canm doktorun ne icin verdi sen de mi deger düşük cikti ?

Evet simdi birde maaile gideceğiz tutup kese gorunmuyo dese moral bozuklugu ve stres olacak yok yere... keseyi ve benegi gorelimde yerli yerinde kalp atisi birdahakine olsada olur ama o gun olsa bal olur :)

Hayırlısı ama o gün bebiki ve kalp atışlarını görmeniz kuvvetle muhtemel

Benim sat 6 hazirandı dün gördüm kesesini 9.5 mm dedi doktorum kalp atışı için on gün sonra gel dedi sizinkilerde görünür gidince

anım

Sonradan düzelttim ama görmediysen 5+5 değil 4+5 ken doktora gittim. Şimdi 5. Haftayı sayıyorum ya kafam karıstı. Beta hcg 2 bini gecmişti.

evet canım gördüm. benim betayı hcg'yi gittiğim üç doktor da ölçmedi. nedenini sordum, kese görüldükten sonra gerek yok dedi bilemedim herkes de bu değerden bahsediyor.
hayırlısı bakalım.. çok merak ediyorum çarşamba günü doktorun ne diyeceğini.

Arkadasım o kese görünene kadar bi ölçüm birimi. Rahme yerleşme ile salgılanmaya baslıyor, henüz kese görünmezken gebelik hakkında fikir verıyor. O arttıkca kese de büyüdüğü için keseyi ölçebilirken onun hiç bi anlamı yok diye biliyorum. Kese görünene kadar tek veri bu deger olunca merak ediliyor:)) ben mesela 3bck haftada öğrendim, keseyi bekleyene kadar catladım:))

Kızlar akıntısı olmayan var mı ? Benim çok az akıntım var aceba bi sorunmu var diye endişeleniyorum

Kizlar kasiklarim feci,sanki adet olcam da kivrandiriyo gibi. Var mi sizde de boyle sorunlar ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…