2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar kasiklarim feci,sanki adet olcam da kivrandiriyo gibi. Var mi sizde de boyle sorunlar ?
Canım bende de var o ağrılardan aşırı değil ama hissediyorum sürekli. 2 gün öncesine kadar hiç ağrımıyodu ben de ona endişeleniyodum niye ağrımıyo diye tekrar başladı çok normalmiş ağrıması rahim büyüyo ve rahmin etrafındaki bağlar geriliyor o yüzden ağrılarımız oluyor :)

Tesekkurler cevaplariniz icin arkadaslar ben fazla pimpirik yaptim galiba evde yalnz kalınca cok dinliyorum kendimi :KK43:
Pazartesiye kaldi 1 gün,sonra is guc derken sonuclar da guzel cikarsa heralde daha takılmam yani insallah :KK66:

Gunaydin kizlar. Sabah yine tuvaletten sonra acik kahve geldi seffaf akintinin icinde. Artik takmamaya calisiyorum kirmizi olmadikca onemli degil diyorlar. Yarin dr.a gidiyorum bir gunum var. O kadar meraktayim ki anlatamam.

Gunaydin kizlar. Sabah yine tuvaletten sonra acik kahve geldi seffaf akintinin icinde. Artik takmamaya calisiyorum kirmizi olmadikca onemli degil diyorlar. Yarin dr.a gidiyorum bir gunum var. O kadar meraktayim ki anlatamam.
Günaydın hayırlı sabahlar. Yarın topik yıkılacak desene. Hepimiz doktora gidiyoruz :deli::dua:

Günaydın kızlar. Bu sabah sporumu yaptım. Aksam da biraz yürüyus ve squat eklerim. şimdi tv karşısında uzanıyorum. Kahvaltı yi hazırlayıp eşimi uyandırıcam birazdan.
Bende yarın doktora gideceğim. 11 . 20 de randevum var. Sabah işe gidip oradan gideceğim. Düşük riski var diye rapor almam lazım ya kızlar dua edin alabileyim de beni saçma sapan görevlere göndermesinler. Aslında hamile kalan bayan memurlara veriliyor genelde. İnş bana da verir. O doktor vermezse ötekine gideceğim. Offf. Şu raporu alaydim iyiydi.
İnşallah.
Bide cinsiyet konusunda her arkadaşım bişey söylüyor. Tabiki hayırlısı olsun sağlıklı olsun ama. Bizim ilişki adetin baslangicindan tam 10 gün sonra oldu. O ay tek ilişki. İnsan merak ediyor işte :)
Kizlarrrr boyle bir topige yazdigima inanamiyorum bu asamaya geldigim icin.Allah binlerce sukur , son adet tarihi 7haziran ben de mart ayi anne adayiyim Allah nasip ederse herkese hayirli olsun:anneadayı::dua:
Hayırlı olsun canim hos geldin.

Bende gidicem yarın canım. Bence çok önemsemë . Arkadaşım hafif kanamayi bile onemsemiyordu
Günaydın hayırlı sabahlar. Yarın topik yıkılacak desene. Hepimiz doktora gidiyoruz :deli::dua:
Aynen :) yarın inşallah hepimiz doktordayIz :KK66:))

Günaydın kızlar. Bu sabah sporumu yaptım. Aksam da biraz yürüyus ve squat eklerim. şimdi tv karşısında uzanıyorum. Kahvaltı yi hazırlayıp eşimi uyandırıcam birazdan.
Bende yarın doktora gideceğim. 11 . 20 de randevum var. Sabah işe gidip oradan gideceğim. Düşük riski var diye rapor almam lazım ya kızlar dua edin alabileyim de beni saçma sapan görevlere göndermesinler. Aslında hamile kalan bayan memurlara veriliyor genelde. İnş bana da verir. O doktor vermezse ötekine gideceğim. Offf. Şu raporu alaydim iyiydi.
İnşallah.
Bide cinsiyet konusunda her arkadaşım bişey söylüyor. Tabiki hayırlısı olsun sağlıklı olsun ama. Bizim ilişki adetin baslangicindan tam 10 gün sonra oldu. O ay tek ilişki. İnsan merak ediyor işte :)

Hayırlı olsun canim hos geldin.

Bende gidicem yarın canım. Bence çok önemsemë . Arkadaşım hafif kanamayi bile onemsemiyordu

Aynen :) yarın inşallah hepimiz doktordayIz :KK66:))
İnşallah canım herşey gönlünce olsun. Benimki özel sektör . Daha patronunun haberi yok

Bende ilk zamanlar adet olmam gereken zamanlar daha cok olurdu ama simdi de arada tutuyor. Ara ara grip kivrandiriyor bi andada geciyor

Canim kanama, siddetli agri gibi durumlardan herhangi birinde doktora gidin yaziyordu. Sen bi dr.unu ara ya da git canim
Kizlar cok tesekkurler cevaplariniz icin. Cok şükür oyle dayanilmicak agrilar olmadi ama rahatsiz etti dun epey beni. Aslinda rahatsiz eden daha cok belirsizlik. Yarin allahin izniyle iyi haberler alirsak bunlar cok normal diyip takmamayi ogrenecez :) Bu sabah cok daha iyi uyandim bakalım bu gun daha kolay gecer insallah :KK54:

X