2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Aynı benim kaynanam birsürü erkek torunu var kadının gözü doymuyor erkek de erkek bir kızım var çok şükür kız oldu diye resmen sevindim:)) 4 tane de kaybım var bazen sinirlenip bebeği bulduk da erkeği kaldı diyorum.

Ay seninkisi daha da fenaymis cnm. Ben de ilkinde saglikla kizi bulursam kurbani bir fazla kesecegimm herhaldeee:KK66:) bizimki de tup bebek cnm 5 sene snrs bir de tek cocuktan ilk torun. Allaha sukur dese sevincem

Ay seninkisi daha da fenaymis cnm. Ben de ilkinde saglikla kizi bulursam kurbani bir fazla kesecegimm herhaldeee:KK66:) bizimki de tup bebek cnm 5 sene snrs bir de tek cocuktan ilk torun. Allaha sukur dese sevincem
bunlar ne kafasını yaşıyor gerçekten:110:Rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin inşallah.inşallah Sağlıcakla kucağına alırsın darısı bana inşallah:)

Cnm ben hemşireyim 3 sene tüp bebekte çalıştım gerçekten bu kadar korkma çok aşırı düşük olsa hemen gelin derler bir ikinciside bebişin yerleşmez ve beta Hcg yükselmezdi sen hemen doktorunun önerdiği iğne hap fitil her ne ise onu kullanmaya başla
Yaaa öyle miii canm iste ilk cocuk olacak nasipse o kadar bilgisizm ki bu konuda.
Beta dün degil ondan önceki aksam 516 cikmisti bugün tekrar yapildi 1300 lerde felan cikms o zaman bu acidan da stres yapmiyorum sıkıntı olsa beta yükselmezdi dedigin icin.igne mi kullandm fitilide yarin baslayacagm kullanmaya.ya birde daha keseyi felan görmedik o açıdan da cok stres yaptm aglamaktan midem bulandi bugün artik o derece sinirlerim bozuldu :KK43:

Herkesinki değişik herhalde benimkilerde kız olsun diye tutturdular hayırlısı sağlıklısı diyen yok

Yok panik yapma cnm arkadaşların dediği gibi çok basit bir tedavisi var progestan iğne ilaç ve fitil kullanıyorsun o kadar.:KK66: sadece kaç çıktı diye merak ettim sen sorun etme
Anladm canm ignemi kullandm bakalm sira fitilde.doktor hem iğne hem fitil verince durum cok cok kötü heralde diye düşünmüştüm icimi ferahlattiniz hepiniz Allah razı olsun

benim son adet tarihim 30.05.2016 doktor kalp atışını duymak için 15.07 .2016 tarihine gün verdi sizce duyarmıyım ? benim gibi olupta duyan varmı ? yardımmm

Bende keseyi göremedim diye dış gebelik demişti doktorlar dün gördüm daha hiç canını sıkma progestanı bende kullanıyorum

Yaaa öyle miii canm iste ilk cocuk olacak nasipse o kadar bilgisizm ki bu konuda.
Beta dün degil ondan önceki aksam 516 cikmisti bugün tekrar yapildi 1300 lerde felan cikms o zaman bu acidan da stres yapmiyorum sıkıntı olsa beta yükselmezdi dedigin icin.igne mi kullandm fitilide yarin baslayacagm kullanmaya.ya birde daha keseyi felan görmedik o açıdan da cok stres yaptm aglamaktan midem bulandi bugün artik o derece sinirlerim bozuldu :KK43:
Ama sen stresten zarar vericeksin Cnm ALLAHIN izniyle salı günü görücen bebeğini üzülme bu kadar al koçişini kafa dağıtın biraz

Kizlar progesteronun mide bulantisi yaptigibi dusunuyorum. Ya da arttirdigini... aldiktan snra midem daha da fenalasiyir. Benzer durum yasayan var mi?

Aynenn cinsiyet fark etmez saglikla kucagimiza alalim sen de saglikli kal deseler bi kez daha sevecegiz ama boyle gicik gitmeyw bsliyorum. Ben belki 1 milyon kez duydum:KK66:)))
Bu arada takviminde bebeğinin bugün cinsiyet oluşumunun ilk evresi oluştuğu yazıyor:KK48:

Kizlar progesteronun mide bulantisi yaptigibi dusunuyorum. Ya da arttirdigini... aldiktan snra midem daha da fenalasiyir. Benzer durum yasayan var mi?
Çok feci baş Dönmesi yapmıştı bende.dr çok rahatsız olursan alttan yerleştir Demişti bana.hem hap hem fitil olarak kullanılıyor yuvarlak beyaz yumuşak bir ilaçtı

Çok feci baş Dönmesi yapmıştı bende.dr çok rahatsız olursan alttan yerleştir Demişti bana.hem hap hem fitil olarak kullanılıyor yuvarlak beyaz yumuşak bir ilaçtı

Benimkisi de fitil gunde bir tane psikolojik de olabilir benimkisi ama sıktıktan bir iki saat snra artiyor.
Kizlar bu arda Doktorum ilk uc ay ilac
almani istemiyorum dedi. Zencefil cayi yapiyorum smdi. Bu durumda olan varsa bilgisi olsun

Aaa evettt sen deyince fark ettim. Hemen duayaa basliyorummm.:KK66:)
Kendisi karnini esime hamileyken kizsa da oglan yap diyerek seven biri. Anne askm arada kaynamamis iyi ki diyorumm:KK66:)

Dua işey yaramaz canım oluşurken cinsiyetleri belli zaten....o organ oluşumu için verilen bi bilgi....cinsiyet geni babadan gelir x kromozom bi sperm döllediyse kız y kromozom bi sperm döllediyse erkek olur....o yüzden size değil oğullarına sardırsın kaynanslar

X