2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Arkadaslar bnm kahverengi lekelenmem devam ediyor mide bulantimda normalde cok fazlaydi 2-3 gunudr gayet iyi yiyorum insallah kotu bir sey olmamistir midem bulansa daha mutlu olacam sanki bir anda kesilince korktum
Canim lekelenme herkeste oluyor. Onu dert etme. Bulantin da artik duzeliyor sevinmelisin. Akintin kanama seklinde olursa gidersin doktora.

Canim bu kadar kotu oluyorsan doktorun da icme demis rahat ol. Senin ruh sagligin daha onemli. Folic asiti hic icmeyen simdi de var. Ayrica onceden o da yokmus bak bizim kafalar zehir gibi:))
Az rahatlayinca yine icmeye devam et. Bir de bolca kabak roka fln ye ficten zengin sebzeler. Kabagi rendelecigken yogurt fok cok guzel oluyor her gun bi tane yemeye calishem icin rahat eder

Canm benim hoşgeldin tekrardan aramıza siz bebeğimi güçlü dediniz gerçekten çok güçlü çıktı

Hosbuldu canim sağ ol.. Ben sende neyi merak ediyorum Biliyor musun o bebek kime çekmiş acaba sana mi babasına mi 41 kere MasallahhhhAllah esirgeyip korusun yavrularimizi.

Hosbuldu kuzum sağ olAllah iyi halini daimi kılsın inşallah.Ben anlamadım kendimi şimdiye kadar yoktu şimdi 4 5 gündür böyleyim sonumuz hayrolsun inşallah.bebek aynı kardeşleri gibi Allah a emanet teyzesi çok şükür cuma günü kontrol gitmeyi düşünüyorum.Sen hangi gün gideceksin.

Bende mart annesiyim mide bulantim var hemde çok fazla acıkıyorum ama yiyemiyorum uyuyorum sürekli siz neleri yemeye özen gösteriyorsunuz nasıl besleniyorsunuz değerli anne adayları

Hayırlı uğurlu olsun. ALLAH ağrısız sızısız hem gebelik hem doğum nasip eylesin inşallah.

yarin doktora gidicem arkadaşlar..
affedersin ishal olmuşum.. gece karin agrisindan hiç rahat edemedim
çok kötüydüm bebegime bişey olmuş muu
çok fazla endişeleniyorum

Çok gecmis olsun.Allah acil sifalar versin .Ben 2 gun kadar yakalandim buna .patates lapa vs limon lu su denedim ise yaramadı bende .sonra eski usul limon tuzu 2 3 parça içindi sabahı çok şükür bisi kalmadı .tabi bunu tansiyon gibi rahatsızlık ve limon limonlu su yasak olan birine asla tavsiye etmem. Hani zaten eksi yiyip içiyorum diyen kardeşlerim için.

Canim Allah sana en kısa ve en hayırlı vakitte saglikli hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah .Çok gecmis olsun .bunun tesellisi yok Allah im sana sabrını verecektir evelallah.
Bende yasadim hemde 6 buçuk senelik bekleyisti mucize di ama 5 haftalik dusuk oldu parça kalmış kürtaj oldum .burda en önemli şey kürtaj olacak san olacağın yer temiz ve muntazam yapilmali ki içerde bisi kalmasın bidahaki gebelik için iyi ortam hazır olsun.
Ben kürtaj oldum korunma dedi doktor zaten 40 gun kalmazsin dedi.2 defa adet oldum nasılsa gebe kalamam diyordu ki çok şükür Allah a yeniden mucize benimle .
Doktorunun dediği önemli elbette ama erken dusuk den sonra korunmasında olur diyor bi çok doktor.Planların en güzelini yapan Allah inşallah senin içinde en güzel en müjdeli planları yapar canim hiç strese girme Herşey gönlünce olsun inşallah.

dusukden 2 ay sonra gebe kaldım ondan sanırım sorunlar yaşıyorum demissin kendine yuklenmissin ..hayır Kuzum ondan değil bende 2 kere adet gördükten sonra gebe kaldım yaşımda ileride ama kanama olmadı bunda bin şükür..kendine bu yönde yüklenme kisideki bünyeye gore değişiyor demekki.sen bu sekilde biraz mesekatli gecirceksin belki bu aylarda gebeligi ama ilerleyen aylarda cok daha kolay olcak insallah ...

Allah evladını sana ve sevenlerine saglikli tosun gibi olmuş şekilde bağışlasın inşallah.kalp atışı varsa bebek geride nde gelse yetişir o kardeşlerine evelallah Allah ında izniyle sıkma canını arastir canim bu haftalarda toparlanmak için ne gibi besinleri yuklenmelisin su bol bol tuket inşallah şifa olsun yeyip ictigin.

Arkadaslar bnm kahverengi lekelenmem devam ediyor mide bulantimda normalde cok fazlaydi 2-3 gunudr gayet iyi yiyorum insallah kotu bir sey olmamistir midem bulansa daha mutlu olacam sanki bir anda kesilince korktum

Canim geçmiş olsunmide bulantisini lütfen sorun etme cunki bilmiyorum diyer hanimlardada oldumu ama bende birgün yemek değil su bile icirmicek gibi oluyo konuşmada dahil bir gunde hiç bisi yok affedersin camiş gibi yiyiyorum.
Yani bende senin gibiyim bi öyle bi böyle.acaba bizimkiler cinsiyet secimi mi yapamıyorlar bacım

Sana kızıyorum samimi yazıyorum bunu istersen bana kız istersen kus .
Folik asit kullanmayan kac hanım var su topicde bi sor canim başkan bisi denicem bebek senin bebegin kararda senin kararın ben sadece yanlış buldum tercihini o yuzden yazdım bununla ilgili .

Kızın diye yazmadımm ben bunu , zevkten de içmiyorum demedim , isterseniz yazdığımı tekrar tekrar okuyun.
Kararla da alakası yok bunun , midem almıyor , ben istemez miyim içmek !
Bir daha da belirtmem bunu kimseye , zaten hassasım , zor günler geçiriyorum üsluba bak ya!

Kızıyorum canim icmedigi için kendime de kızıyorum bazen bende zararlı şeyler yediğim için .kötü bisi demedim alınma ama bana kızıp rahatlicaksanda soru yok zehir olsa içmeyi dene gece yapmadan ic bari öyle dene zaten 3 ay sonrasi bi ise yaramiyor

Merhaba arkadaslar..Adm ozlem 21 yasındaym 2.5 yasında bi kızım var..kızımı tedavi yoluyla dogm yaptm o günden beri hiç korunmadk ama 1 ay adetm gecikti ve saglık ocagında bugn yaptrdgm idrar testi sonucu hamile oldugumu ogrendm..Rabbime sükürler olsn ve son adet tarihine gore martta yavrumu kucagıma alacagm ins...Ilk hamileligimde de 2013 aralık annelerindeydm burayı seviyorum hmen aranıza katılılp sevincimi paylaşmak istedim...Yarn ilk kontrole gidicez ins hersey yolundadr dualarınızı bekliyorum..saskın ve mutluym ins Rabbim hepimizin yavrusunu sag salim kucagımıza almayı nasip etsn

Hoşgeldin canım, hayırlı olsun yarın güzel haberlerle gel inşallah

Allah hayırlı uğurlu sağlıklı sıhhatli evlat nasip eylesin inşallah ..tedavi siz olmuş ne mutlu sana çok şükür ilaç yada başka bi takviye aldinmi .kizinda varmis Allah bağışlasın biraz zor olur ama y avrunu nasip eden Allah zorluklardada yardımını esirgemeyecektir inşallah.
Hosgeldin sefalar getirdin .

Yok hiçbirsey kullanmadk test yaparken de ümidim yoktu beklemiodk ama Rabbim kısmet etti..Ins hayırlısıyla kucagıma alırm tesekküler bu arada

Kendim düşürdüm canım burda okuduklarım kadar zorlanmadım ama 2 büyük parça ve parçalar düşürdüm sanırım agrı eşiğim yüksek bu beni dayanıklı yapıyor. Tabiki daha 3 gün oldu rahmimde birşey kalıp kalmadıgını bilmiyorum kontrole gideceğim. Sen hemen ardından adet görmeden mi kaldın

Yok hiçbirsey kullanmadk test yaparken de ümidim yoktu beklemiodk ama Rabbim kısmet etti..Ins hayırlısıyla kucagıma alırm tesekküler bu arada

Allah isteyen bekleyen elini açıp dua eden herkese nasip eylesin inşallah.

Yok canım ilaç takviye derken sağlık ocağı bisi verdi mi kullan gebelikde bunları diye onu sormak istedim yanlış anlattım .

Allah isteyen bekleyen elini açıp dua eden herkese nasip eylesin inşallah.

Yok canım ilaç takviye derken sağlık ocağı bisi verdi mi kullan gebelikde bunları diye onu sormak istedim yanlış anlattım .
Haa yok o bisi vermedi sadece haftaya kan vermeye gel dedi yarn dr kontrolünde belki verir ins gebeligm netlesr de..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…