2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Hassas dönemlerdeyiz hepimiz, kötüyü çağırmamak lazım. İyi düşünelim iyi olsun.

Benimde annem kardeşim hamileyken içmiş astım hastası yavrum.Canim Çok baktım net ten sunu şöyle yap böyle yap en azından azaltirsin diye birşeye rastlaya bilseydim bi çare denicektim .ya bu illetten kurtulcam yada böyle kendime senin yüzünden olur olacaksa deyip frenlicem .

Keşke Allah bana o iradeyi nasip eylesi 1 yada 2 ye bile indirsem sizde dua edin ne olur bundan kurtulmam için .hayır öyle biseyki bile bile bu şıkkını içmek hissettiğim suçluluğu tarifi yok inanın.

Canim Allah evlatlarimizi koruyup esirgesin kem gözden ayağına deyecek taşlardan.
Sen kötüyü düşünme hepimiz diken üstünde en hassas dönemden geçiyoruz hem kendini hem bizi uzme okuma bunları araştırma kendin de demissin herşey olacağına varıyor biyerden sonra.

Sen onu bunu bırak ben ne yap cam onu deyiver bana kapa öbür sayfaları.

KoMik kızsın :))) yahu sigara içmeyeceksin dogmamıs bebegın gunahına gırmeyeceksın kalıtsal hastalıga sebeb verebılırsn daha fazla yazmıyım ben fazla yesıl aycıyım kırıcı olmayayım canım :)

İnşallah bırakabilirsin, gerçekten bebeğini canlandır o küçücük canıyla nelerle boğuştuğunu düşün, sen içtikçe o zehir direk ona gidiyor karnında onu bi canlandır gözünde ne yap et gözünün önünde bile sigara bulundurma. Zorlanırsın evet ama dayanmak zorundasın, sen hastalıkla savaşabilirsin belki ama o küçücük canın buna gücü zor olur :/

Herkese merhaba yeniden.uzun zamandir pek yazamiyorum. Sıkıntılı dönemlerden geciyorum malesef..2 haftadir da doktora gitmiyordum bugün bi gidip bebegimi görmek istedm.onca sıkıntı arasında resmen unuttum yavrucugumu
Şükürler olsun ki melegm iyimis kocaman olmus hareketlenmeye de baslams kuzum. en gec 15 güne kadar ikili teste gel dedi.
Simdi 10 +3 olmusuz maşallah
Bu arada bu ikili test zamaninda mi su ense kalinligina felan bakiyolar arkadaşlar?

Ay canm içiyo musun sigara tedaviden önce sıkıntıdan günde bir iki ben de içiyodum şu an o kadar tiksiniyorum ki listenin başında sigara var yaniii. Umarım bırakırsın çünkü bebeğnde sağlık problemi olabilir.

Yok canım kırılma nedeseniz haklisiniz cunki yaptığım doğru değil bilinci deyim.icmeyeceksin demissin haklısın icmemeliyim en azından bana ne demiyor ve bebeğim için elinizden gelen desteği dost acı söyler misali yapıyorsunuz.

Bak bu yazdığın bi an acayip şeyler getirdi gözümün önüne Allah razı olsun paketi kaldiricaz ceren tarzı tabağa koyacağım dediğin gibi atistiririm sakız denedim oda midemi kaldırdı.sağ ol tavsiyeleri icinnnn

Kızlar, ben de doktordan geldim, bebğim iyi sağlıklı. Ölçümler yaptı, ikili üçlü test yerine nift test yapıldı, 15-20 güne çıkacak sonuç, yaştan dolayı böyle olması gerrkti. Hayırlısı... Cinsiyeti 16. Hafta söyleyecekmiş. Sağlık olsun da , gerisi önemli değil. Bu arada bulantı yaşayanlara müjde, arabaya binmediğim sürece artık kusma ve bulantı yok gibi. 12. Haftaya girer girmez azaldı. Arkadan gelenlere umut olsun. Çok yoğundu bulantılarım, zofran alarak kusmalarınaza indirdik ama şimdi oldukça iyiyim şükür.

Sorma ben içmeyen biriydim o tedaviler asilamalar ilaçlar evin içi de 46 lik gibi olmuştum çok zor dönemlerde bin şükür o günleri geride bıraktım ama bunu bırakmadım

Canım ben de 2li yerime nifty ya da harmony düşünüyorum. Sen nerde ve kaça yaptırdın?

Ya aslinda cinsiyetten cok endiseliym 3 haftadr bebegimi gormuyrm iyi mi kotu mu kafayi yicem kilo da verdm zatn bsey mi oldu acaba ya
Canım beyle endişelenme bir şey olmamıştır sıkıntı yapma ne olacak ağır falan kaldırma dikkat kendine Allahın izniyle bir şey olmaz kendini böyle sıkıntıya sokma bebek de etkileniyor senin psikolojik durumundan

Ne demek rica ederim, umarım işe yarar bir faydam olduysa ne mutlu. Direk at sigara paketlerini bu da son olsun deme. Ben dışarıda yanımdan sigara içerek geçene bile çok kızıyorum nefesimi tutup geçiyorum yanlarından. Dirençli ol yapacaksın inanıyorum.

Hosgeldi .gözün aydin 41 kere masallahhh Allah her gittiğinde böyle güzel haberlerle donmeni nasip eylesin inşallah.

Nasıl bır test canım o nasıl yapıldı sana ve ücreti nedir ? Gecmıs olsun şimdiden insallah guzel sonuc alırsın

Hosgeldin. Testlerin hayırlı uğurlu olsun tertemiz güzel sonuçlar çıksın inşallah..

Insallahhhhh kaldırdım bile suan yoklar.Çok sağ ol desteğin ve teşvik ettiğin için canim

Hosgeldin. Testlerin hayırlı uğurlu olsun tertemiz güzel sonuçlar çıksın inşallah..

Insallahhhhh kaldırdım bile suan yoklar.Çok sağ ol desteğin ve teşvik ettiğin için canim

Bu arada canım annem 30 seneden sonra bıraktı , hemde günde 2 paket içiyordu. O bile bıraktıysa sen pekala bırakabilirsin. :)

Ne güzel valla masallah..Bende yarn gidecegm ins güzel haberlerle dönerm dua edin arkadaslar umarm hep güzel haberler alrz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…