2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canım benim de lenf bezlerinde bir anda çıktı hem de 3 cm den büyük. Kalbini rahat tut hamilelikten kaynaklandığını düşünüyorum. Geçmiş olsun tekrar

Canim eger kanama falan yoksa risk yoksa iliski yasak degil. Ben kizimda hic cekinmedim bisey olmadi da cok sukur.
Valla hala hafif kanama alanım varmıs iğne ve ilacı devam boyle oluncada insan cesaret edemiyo ama sanmıyorumki herkesn eşi anlayıslı olsun bu konuda annem bıle der yani

Ben geldim.
Kanama alanı duruyor ama bebek büyüdükçe vücut onu yok edecek dedi doktor.
Bebeğim iyi çok şükür. Ense kalınlığı, butun kemiği, böbrekleri, midesi Vs her şey yolunda.
Ve %95 kız :)

İyi haberlerle geldim şükür. Darısı başınıza arkadaşlar.

Gözün aydın canım rabbim salim kucağına almayı nasip etsin

Maşallahh canım , gözün aydınn sağlıklıca gelsin inşallah prenses

bi önceki hamileligim tüp bebekti cok korkuyoduk bisey yapmadik 9 ayla bitmiyo dogum yapiyosun kendini topladin 1 ay e cocuk ciddi gaz ve uykusuzluk cekiyosun yani senin anlicagin eskisiyle alakasi kalmiyo iliskinin ve toplamasi zor oluyo iki taraf icinde bence dr a sorun cok ciddi bi sorun olmadikca dr bi sakinca görmüyo ama simdiden birakmayin zaten 6 ve sonrasi cok zor koca karinla insan kendinden soguyo bastaki sürecte en azindan kopmayin

Kızlar karnım büyümeye başladı artık baya bi kıyafetleri bol alıyorum rahat edemiyorum önceki giydiklerimle. İkinci hamileligim onunda etkisi varmik i?

Kızlar karnım büyümeye başladı artık baya bi kıyafetleri bol alıyorum rahat edemiyorum önceki giydiklerimle. İkinci hamileligim onunda etkisi varmik i?
2.ler cabuk siser diyo görümcem onunda öyleymis benim oglandan vardi zaten biraz birlesince benimde farkediliyo cok zayiflarin gec belli oluyo sende azcik balik etlisin sanirim:). ben de öyleyim hee yanlis anlama pantolon falan giyemiyorum

sanirim ilk prenses ohhh ne güzel bayada kesin gibi 95 oran az degil saglikla sıhatle dogsun insallah nazli nazli gezsin evin icinde benim oglum odun gibi tam erkek :)))) bağrip geziyo bakalim bu ne olcak

Balık.etli degilim de gobegim kalmıştı ilk doğumdan buda olunca haliyle baya belirdi. Bu gidişle 15 güne hamile kıyafetlerini gitmeye baslarim

Gözün aydın canım rabbim salim kucağına almayı nasip etsin

Maşallahh canım , gözün aydınn sağlıklıca gelsin inşallah prenses

sanirim ilk prenses ohhh ne güzel bayada kesin gibi 95 oran az degil saglikla sıhatle dogsun insallah nazli nazli gezsin evin icinde benim oglum odun gibi tam erkek :)))) bağrip geziyo bakalim bu ne olcak

Çok sağolun kızlar. Eşim de ben de ilk bebeğimiz kız olsun istiyorduk Allah gönlümüze göre verdi şükür. Gerçi kayınvalidem bozuldu biraz kız olduğunu duyunca ama olsun. Kadın daha ortada Bebek niyeti yokken bile erkek istiyordu :)

Cinsiyet bir yana, sağlıklı olduğunu gördük ya, kanama alanının az da olsa küçüldüğünü gördüm ya o bana yeter. Kızmış erkekmiş gerisi boş.

Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…