2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Çok sağolun kızlar. Eşim de ben de ilk bebeğimiz kız olsun istiyorduk Allah gönlümüze göre verdi şükür. Gerçi kayınvalidem bozuldu biraz kız olduğunu duyunca ama olsun. Kadın daha ortada Bebek niyeti yokken bile erkek istiyordu :)

Cinsiyet bir yana, sağlıklı olduğunu gördük ya, kanama alanının az da olsa küçüldüğünü gördüm ya o bana yeter. Kızmış erkekmiş gerisi boş.

Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah.
Aynen öyle canım, sağlıklı sıhhatli olsunlar da gerisi boş. Darısız bizlere inşallah:dua:

Ogretmen arkadaslar seminer ne zaman basliyor? 1 eylul persembe mi?

1 eylul persembe basliyormus canim. Ben de bi umut 5 eylul pzt baslar diyordum:olamaz: ama biterken persembe bitmisti ya bu donem utandim dusuncemdeno_O

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    37,8 KB · Görüntüleme: 50
  • image.jpeg
    image.jpeg
    41,7 KB · Görüntüleme: 34
sanirim ilk prenses :KK66: ohhh ne güzel bayada kesin gibi 95 oran az degil saglikla sıhatle dogsun insallah nazli nazli gezsin evin icinde benim oglum odun gibi tam erkek :)))) bağrip geziyo bakalim bu ne olcak
Hahah çok hoşuma gitti oğlum odun gibi tam erkek bağırıp geziyor demişsin yaa bayıldımmn :))))) :KK70: :KK70:

Ben geldim.
Kanama alanı duruyor ama bebek büyüdükçe vücut onu yok edecek dedi doktor.
Bebeğim iyi çok şükür. Ense kalınlığı, butun kemiği, böbrekleri, midesi Vs her şey yolunda.
Ve %95 kız :)

İyi haberlerle geldim şükür. Darısı başınıza arkadaşlar.
Ooo çok güzel haber.. Darisi başımız a:anneadayı:

Ben geldim.
Bebeğim iyi çok şükür. Ense kalınlığı, butun kemiği, böbrekleri, midesi Vs her şey yolunda.

Oyy maşallah gozunaydin canim :).bende agustosun sonunda gideceğim ikili icin belki ogrenirim cinsiyeti ve en önemlisi saglikli oldugunu duyarım

Ben geldim.

Aa gozun aydin:)
Nasil 95 kiz ya bu haftada belli oluyor mu kiiii?:))

Çok sağolun kızlar. Eşim de ben de ilk bebeğimiz kız olsun istiyorduk Allah gönlümüze göre verdi şükür. Gerçi kayınvalidem bozuldu biraz kız olduğunu duyunca ama olsun. Kadın daha ortada Bebek niyeti yokken bile erkek istiyordu :)

Cinsiyet bir yana, sağlıklı olduğunu gördük ya, kanama alanının az da olsa küçüldüğünü gördüm ya o bana yeter. Kızmış erkekmiş gerisi boş.

Bir de sunu merak ediyorum canim yatmaya devam et dedi mi? Bu haftadan sonra risk ne oluyormus acikladi mi?

Bir de sunu merak ediyorum canim yatmaya devam et dedi mi? Bu haftadan sonra risk ne oluyormus acikladi mi?
Ayyy kiz deyince ayri bir seviniyorum bir kizim var ve esim de ben de sukrediyoruz iyiki kizimiz oldu diye o kadar farkli ki cok sanslisin:) allah saglik versin canim insallah kanama alanin yok olur gider:) bir daha ne zqman cagirdi?

Kesintisiz yat demiyorum dedi. Kendini zorlamadan günlük faaliyetlerine devam et dedi. Haftaya çarşamba gideceğim tekrar ikilinin kan testi çıkacak onları göstermeye. Normal kanamasız bir gebeye göre düşük ihtimalin sadece %1 daha fazla dedi. Benim doktorum değildi, hastanede perinatolog yapıyor ikiliyi, oldukça rahatlattı beni.

Kesintisiz yat demiyorum dedi. Kendini zorlamadan günlük faaliyetlerine devam et dedi. Haftaya çarşamba gideceğim tekrar ikilinin kan testi çıkacak onları göstermeye. Normal kanamasız bir gebeye göre düşük ihtimalin sadece %1 daha fazla dedi. Benim doktorum değildi, hastanede perinatolog yapıyor ikiliyi, oldukça rahatlattı beni.
Aa ben de rahatliyorum sizden bunlari okudukca:) ya mesela kromozom qnomalileri falan oluyor ya allah korusun ondan kaybakli olsa bu haftadan sonra da dusurur mu acaba bebegi. Kafamda bi ton sacma sapan soru var. Biliyorum benim dr aciklamayacak ondn size soruyom kusurq bakmayin:KK43: her sey yolunda giderse ikiliden sonra degistircem baska dr.a gidicem fulyada buldum ozel muayenehane kadin cok aciklama yapiyormus. Bana moral lazim cok yiprandim..

Sağlıcakla al kucağına inşallah... İlk kız haberi senden.

Aa ben de rahatliyorum sizden bunlari okudukca:) ya mesela kromozom qnomalileri falan oluyor ya allah korusun ondan kaybakli olsa bu haftadan sonra da dusurur mu acaba bebegi. Kafamda bi ton sacma sapan soru var. Biliyorum benim dr aciklamayacak ondn size soruyom kusurq bakmayin:KK43: her sey yolunda giderse ikiliden sonra degistircem baska dr.a gidicem fulyada buldum ozel muayenehane kadin cok aciklama yapiyormus. Bana moral lazim cok yiprandim..

Benim doktorum da ne sorsam cevaplıyor. İçim çok rahat şükür. İnşallah sen de gönlüne göre bir doktor buluyor.

X