2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
bende istiyorum göbiş güzel güzel kıyafetler begendim bugün=)
İnsan sabırsızlanıyor ya :) Ben de düğme açık geziyordum baktım olmayacak böyle, gittim hamile pantolonu denedim ve çok çok rahat ettim.

boza boza iyi haberlerle gel inşallah :)
C ciarasisi kist olayı hakkında hiç bir fikrim yok ya :/ riskli olsa doktorlar hemen paniklerdi bence

Evet kızlar usg yı ceken doktor dedi vucut yapabiliyo diye korkma takıp ettır diye ama insanın canı sıkılıyo annem ve teyzemın karacıgerındede kıstler var belkı genetıktır ama yapılarını bılmıyorum

Zehirleme olayi soyleymis. 7 8 haftalik bebek zehirlemezmis de dr sey demisti 12 haftalikken falan olsa zehirler. Allah hayirli saglikle evlatlar versin. Yurt disinda kullanilmiyormus progestan. Ama ben butun bunlara ragmen iciyorum icmezsem icim rahat etmeyecek yani.

Doğrudur Cnm bnmki 8. Haftada kalmıştı Bn 9 un içinde kürtaj olmuştum..

Kızlar bu karında gaz sandıgımız rahim büyümesiymıs sırtıma kadar vuruyo yengemle konustum o da cok cekmıs artık batın usg de bısey cıkmayınca bunu anladım tuvalete de cıktım hala aynı ölücem sancıdan :KK43:

Eşimle bızde ilişkiye girmiyoruz anlamadıgım sey istedıgımden degılde 9 ay boyle mi olcak aramızda iliski kalmadı annemler herkes ılıskıye gırmıs bana sacmalama oyle sey mi olur diyolar ama napayım gırmıyoruz bısey olur diye de

Evet kızlar usg yı ceken doktor dedi vucut yapabiliyo diye korkma takıp ettır diye ama insanın canı sıkılıyo annem ve teyzemın karacıgerındede kıstler var belkı genetıktır ama yapılarını bılmıyorum

Benim de geçen yıl kızıma hamileliğimde safra kesem tamamen taşla dolmuş, çamurlaşmış ve işlevini kaybetmişti. Doğumdan sonra kontrol ederiz gerekirse alırız demişlerdi. Hamilelikte defalarca safra sancısından acillik oldum.
Doğumdan iki ay sonraysa safra kesem tamamen normale dönmüştü, komik ama ne taş ne çamurdu. Doktorum hamileliğin sindirim salgılarını etkilediğini safra mide böbrek karaciğer gibi organlarda soruna neden olabileceğini ve daha sonra kendinden düzelebileceğiniz söyledi.
Daha önceden sorunun yoksa bence hamilelikten kaynaklıdır ve doğumdan sonra geçer benimki gibi

Eşimle bızde ilişkiye girmiyoruz anlamadıgım sey istedıgımden degılde 9 ay boyle mi olcak aramızda iliski kalmadı annemler herkes ılıskıye gırmıs bana sacmalama oyle sey mi olur diyolar ama napayım gırmıyoruz bısey olur diye de
Biz de girmiyoruz korkumuzdan eşim bebeğe saygımız var rahatsız etmeyelim diyo :)) yani bende bilemedim çok normal girilebilir diyo heryerde doktor da yasaklamadı ama bakalım nolcak böyle :) bu arada evet o kasıkta ağrılar rahim büyümesinden kaynaklanıyo bende yoktu bayadır şu an var biraz mesela büyümeye devam ediyo demek :)

Kızlar bu karında gaz sandıgımız rahim büyümesiymıs sırtıma kadar vuruyo yengemle konustum o da cok cekmıs artık batın usg de bısey cıkmayınca bunu anladım tuvalete de cıktım hala aynı ölücem sancıdan :KK43:
Canim boyle karninin icinde dolasip aniden saplaniyorsa gaz sancisi. Ben 2 hafta cok feci cektim sonra kendiliginden gecti. Ama arada tutuyor. Hala uzandigimda karnim gurul gurul dolaniyo gaz icinde. Bugun soylemesi ayip bulgur yedim aksama artikin sancim baslar..

Canim eger kanama falan yoksa risk yoksa iliski yasak degil. Ben kizimda hic cekinmedim bisey olmadi da cok sukur.

Benim de geçen yıl kızıma hamileliğimde safra kesem tamamen taşla dolmuş, çamurlaşmış ve işlevini kaybetmişti. Doğumdan sonra kontrol ederiz gerekirse alırız demişlerdi. Hamilelikte defalarca safra sancısından acillik oldum.
Doğumdan iki ay sonraysa safra kesem tamamen normale dönmüştü, komik ama ne taş ne çamurdu. Doktorum hamileliğin sindirim salgılarını etkilediğini safra mide böbrek karaciğer gibi organlarda soruna neden olabileceğini ve daha sonra kendinden düzelebileceğiniz söyledi.
Daha önceden sorunun yoksa bence hamilelikten kaynaklıdır ve doğumdan sonra geçer benimki gibi
Ayyy belki de canım bak seninki de enteresan birde iğne hap progestan onlar bile yapabılır cok dogru en iyisi sakin olayım ben tesekkur ederim

X