2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Aaa cok guzel haber:)
Hem sana sevindim hem kendim icin. Yani artik rahatlayabiliriz dimi 12.haftaya giriyoruz sonucta.

Aynen rahatla artik olaganustu birsey olmadigi surece dedi dusuk ihtimalin cok az dedi canim sende rahat bi nefes al

Peki istirahat verdi mi yoksa normal hayatina devam et dedi mi?
Normal hayatina devam et ama cok hareketli olmamak kaydiyla dedi canim yinede dikkat edeceğim yani

Kızlar bnm lekeler artti o yuzden geldim doktora dua edin karin agrimda var bugun tam 11 olduk insallah sorun yoktur ; (
İnşallah güzel haberlerini bekliyoruz canım dualarımız seninle.
oh oh maşallah darısı başımıza

Ikili test icin daha erken haftaya gel dedi ama ben istanbulda olucam artik 2 hafta sonrada gelebilirsin dedi ama benimki ya kaynicak yada istanbulda yaptiricam o konuda baya kararsizim sizler nerede yaptiriyorsunuz ist.da?

Aynen rahatla artik olaganustu birsey olmadigi surece dedi dusuk ihtimalin cok az dedi canim sende rahat bi nefes al

Normal hayatina devam et ama cok hareketli olmamak kaydiyla dedi canim yinede dikkat edeceğim yani
Yani cok hareketten kasti mesela ne. Eve bi supurge acsak ya da yemek yapsak olur mu acaba ben bunlari merak ediyorum doktorum pek aciklamiyor

kızlar merhaba.kilo alanınız varmı acaba.göbüşü belirginleşen.kacıncı haftada cıkacakki acaba.cok heyecanlı ya.

Ilk hamileligimi ogrendigimde icime kiz dogmustu ve bugun pipi yoktu tam 11 haftaligiz ama ultrasonda 11+1 cikti sizce kesin kiz midirr ayy biseyler alasim vaar
Hahah dur bekle şimdi erkek çıkarsa pembelere kalır garibim
kızlar merhaba.kilo alanınız varmı acaba.göbüşü belirginleşen.kacıncı haftada cıkacakki acaba.cok heyecanlı ya.
Benim var bi süredir karnım şiş. Hamile pantolonuna geçtim hatta :)

benide listeye eklermisiniz.ilk çoçugum olacak.tahmini dogum tarihim 19 mart 2017.28 yasındayım.ankaradanım.

Ikili test icin daha erken haftaya gel dedi ama ben istanbulda olucam artik 2 hafta sonrada gelebilirsin dedi ama benimki ya kaynicak yada istanbulda yaptiricam o konuda baya kararsizim sizler nerede yaptiriyorsunuz ist.da?

Ben Central Hospital'a devam ediyorum ikiliyi de orada yaptıracağım canım.

Aranızda bulantı için metpamid içen oldu mu arkadaşlar ? Dr yazdı ama yan etkileri çok fazla diye korkudan içemiyorum
Bugün dayanamıyorum bu bulantıya fenalardayım

Kozyatağı acıbademde kadın doğumcum. 2'li testi bağdat caddesi acıbademde perinatologa yaptırcam.

Aranızda bulantı için metpamid içen oldu mu arkadaşlar ? Dr yazdı ama yan etkileri çok fazla diye korkudan içemiyorum
Bugün dayanamıyorum bu bulantıya fenalardayım
canım benim 7 haftaya kadar hiç bulantım olmamıştı.bu sayfadada yazmıstım normalmi diye.ama sonrasında bir basladı pir basladı.söylediğin ilacmı bilmiyorum ama bir kac gün önce serum takıldı.ve serumun içine birsey eklendi.tabiki doktorun kontrolünde.ve asırı rahatladım.simdi 2 hafta sonra tekrar gidecem.doktorun tavsiye ettiyse sıkıntı yoktur.ama için rahat etsin istiyorsan farklı bir doktora daha danıs bence

Zofer ya da zofram olmasın seruma ekledikleri canım? Artı bi de vitaminler.

Ben çok vitaminsiz kaldım , folik asit bile içemiyorum , Dr um zorlama kendini içemiyorsan dedi , bulantıyı daha da arttırır dedi
Adetim geçti bulantılar başladı , o zamanlar şiddetli değildi , şimdilerde zor dayanıyorum , artık çıkarsam da rahatlasam modundayım ama yok çıkmıyor da , günden güne daha da şiddetlenecek mi kızlar

Aynen bende serumdan sonra bulantı yasamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…