2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Öyle yaptım canm ama yok artk migdem hap içmeyi kabul etmiyor :KK43:
Ay bilemedim ki ne yapılır :/ Bugünki ilaç benim de etki etmeyebilir belki geçmemiştir, kustum diye ama ikinciye de almak istemiyorum. Ay çok zor vallahi yoruldum.
Belki karnı açtır. Bana bir dahakine tok gel dedi doktorum :)
Bak doğru dedin ben çikolata yemiştim girmeden :KK70:
2 li test istemediğime dair yazıyı imzaladım ama ayrıntılı ultrason yaptırıcam ozel kısı bakıyomus ve cok ayrıntılıymıs kromozom anomalıleri herseyi goruyomys kızlar
Aa imza mı alıyorlar bir de. Detaylı ultrason önemliymiş sanırım ya, organlarına kadar tek tek bakılıyormuş. Ben de ikili testtense onunla yetinebilirim.

Selam kizlar ciktik biz doktordan bebis iyi sukurler olsun bacaklarini gorduk Allahim cirpi gibi :KK70: amuda kalkar gibi duruyor yani kafasi asagimda zorlama bi tahmin isterseniz suan pipi yok ama 13. Haftaya kadar olusmayabiliyor bazen dedi.

1 tane proluton igne vurul progestana devam et ve cok hareketli yasama dedi ucak izni verdi cokta kasma artik dusuk ihtimali cok az dedi oyle yani :)

Ya sanki benm doktorun ultrasonu iyi degil bilmiyorum hic çocuğu hareket ederken goremedik ama genelde ac karnina gidiyorum ondanda olabilir

Selam kizlar ciktik biz doktordan bebis iyi sukurler olsun bacaklarini gorduk Allahim cirpi gibi :KK70: amuda kalkar gibi duruyor yani kafasi asagimda zorlama bi tahmin isterseniz suan pipi yok ama 13. Haftaya kadar olusmayabiliyor bazen dedi.

1 tane proluton igne vurul progestana devam et ve cok hareketli yasama dedi ucak izni verdi cokta kasma artik dusuk ihtimali cok az dedi oyle yani :)
Wuhuuu süperrr:halay::halay:

Ay ne güzel riskli zamanları atlattın artık demek :) Aa bizim tarihlerimiz de aynı. Ay allahım ben de mi çırpı bacaklı bi velet taşıyorum, ay artık görsem çok var yaa. Uçak olayı sıkıntılı değilmiş düşük riski yoksa da, daha yeni bindim heralde bişey olmadı minik hala pıtır pıtır. Ay çok şükür güzel haberler gelsin şöyle :)
Ya sanki benm doktorun ultrasonu iyi degil bilmiyorum hic çocuğu hareket ederken goremedik ama genelde ac karnina gidiyorum ondanda olabilir
Aynı hissi bazen yaşıyorum ben de ama açsın diye olabilir hareket görülüyor da kalitesi farklı bişey sanırım daha net görünebiliyor. Benim ilk keseyi kendi makinesinde görememişti, diğer doktorunkine gittik onda mesela ne kadar berrak görüntü vardı, verdiği kağıttan bile anlaşılıyor :)

Tatlı bir şeyler ye bakalım gelecek sefer ne olacak :)
Girmeden cokonat yedim bitane ama gec mi kaliyorum anlamadim yada cok tembel benimki :)

Ay ne güzel riskli zamanları atlattın artık demek :) Aa bizim tarihlerimiz de aynı. Ay allahım ben de mi çırpı bacaklı bi velet taşıyorum, ay artık görsem çok var yaa. Uçak olayı sıkıntılı değilmiş düşük riski yoksa da, daha yeni bindim heralde bişey olmadı minik hala pıtır pıtır. Ay çok şükür güzel haberler gelsin şöyle :)

Aynı hissi bazen yaşıyorum ben de ama açsın diye olabilir hareket görülüyor da kalitesi farklı bişey sanırım daha net görünebiliyor. Benim ilk keseyi kendi makinesinde görememişti, diğer doktorunkine gittik onda mesela ne kadar berrak görüntü vardı, verdiği kağıttan bile anlaşılıyor :)
Aynen hayatim benden1 gun arayla gitmistim profa gittigimde tak diye gorundu kese buna gittim aradi durdu keseyi. Verdikleri cikti bile farkediyor dedigin gibi. Seninkide cirpi bacaklidir bi gor yersin o bacaklari 3.8 cm mis beybim :KK70:

Ya ona cesaret edemiyorum işte. Folik asit önemli sonuçta, zaten beslenemiyoruz bari onu alsın :/ Bir de magnezyum-kalsiyumu bırakırsam felaket ağrılar beni bekliyor. O yüzden mecbur alıcam yani kaçarı yok.

Canm doktor bana manezi kalsine verdi wcye çıkmak İcn senin ki oylw birşey mi? Ben onu kullanmıyorum

Canim beni ogrendigimden beri baslatti vitamine ve demire foligi biraktim vitaminin icinde var diye ama gercekten biktim ya midemi bulandiriyor haplar 2 gundur icmiyorum yarin baslarim yine

Folik asit küçüktü yine idare ediyordum ama buna dayanamıyorum iki damla yediğim şey var oda zehir oluyor resmen

Canim gecmis olsun. gozun aydin iyi haberlerle geldin. Peki ikili test icin bisey dedi mi dr un? Bizim ayni gun o yuzden soruyorum. Dr um bana haftaya cuma gel dedi acaba o gun ikili test olacak mi? Yoksa dr ayrica belirtiyor mu diye merak ettim.
bna 3 hafta snra gel dedi cnm o zamn yapacaz testleri dedi

Kan derken leke şeklındemı
evet leke seklinde ama silince baya gelmisti taze kan olunca korkmustum ama doktor hersey normal dedi

Aaa cok guzel haber:)
Hem sana sevindim hem kendim icin. Yani artik rahatlayabiliriz dimi 12.haftaya giriyoruz sonucta.

Kizlar cok sukur bebegim gayet iyi doktor normal dedi kanama alanim yok ama kanamam nie olmus anlamadim doktor progestani gunde 4 taneye cikardi
Cok tesekkur ederim hepinize tek tek alintilayamadim
Allahim hepimize saglikli bebekler ve rahat hamilelikler nasip etsin
Peki istirahat verdi mi yoksa normal hayatina devam et dedi mi?

Girmeden cokonat yedim bitane ama gec mi kaliyorum anlamadim yada cok tembel benimki :)

Aynen hayatim benden1 gun arayla gitmistim profa gittigimde tak diye gorundu kese buna gittim aradi durdu keseyi. Verdikleri cikti bile farkediyor dedigin gibi. Seninkide cirpi bacaklidir bi gor yersin o bacaklari 3.8 cm mis beybim :KK70:
Ay yerim yaaa minikkk :) Bu haftadan 12ye geçerken de birden büyüyecekmiş 2 katına çıkacakmış 6 cm civarı, ben de 12. haftayı bekliyorum randevu için. Çok açtık arayı bu kez :KK70:
Canm doktor bana manezi kalsine verdi wcye çıkmak İcn senin ki oylw birşey mi? Ben onu kullanmıyorum
Yok yaa benim aksine tuvalete fazla rahat çıkma problemim var başından beri.. Şiddetli bel ve kasık ağrım vardı, yerimden kımıldayamayacak kadar acıttı canımı, durduk yere bile saplanıyordu. Hatta yürüyemiyordum bazen. Kalsiyum desteğine erken başlamamız gerek senin bünye dayanamadı dedi :KK70: Cidden başlar başlamaz da o sancılar gitti, normal ağrılar duruyor ama o anormal acıtan cinsten kalmadı. O yüzden ben bırakmayı düşünemiyorum bile şu an. Cankurtaran oldu.

gözün aydinnn ben oğluma pipisini gördüğüm andan itibaren pipilim diyodum ultrasona giderken :))

Ay yerim yaaa minikkk :) Bu haftadan 12ye geçerken de birden büyüyecekmiş 2 katına çıkacakmış 6 cm civarı, ben de 12. haftayı bekliyorum randevu için. Çok açtık arayı bu kez :KK70:

Yok yaa benim aksine tuvalete fazla rahat çıkma problemim var başından beri.. Şiddetli bel ve kasık ağrım vardı, yerimden kımıldayamayacak kadar acıttı canımı, durduk yere bile saplanıyordu. Hatta yürüyemiyordum bazen. Kalsiyum desteğine erken başlamamız gerek senin bünye dayanamadı dedi :KK70: Cidden başlar başlamaz da o sancılar gitti, normal ağrılar duruyor ama o anormal acıtan cinsten kalmadı. O yüzden ben bırakmayı düşünemiyorum bile şu an. Cankurtaran oldu.

He öyleyse bırakma canm zaten darısı benm basima bende cikayim rahat rahat inşallah :KK48:

X