2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Gaz sancisi icin cörek otu kaynatip icmistim ama dimdi netten baktim hamileyken kullanmayin yazio.. Bisey olmaz geralde.. Sizin de bilginiz olsun kizlar
Sorunun hala devam ediyor mu bilmiyorum ama ben de aynı dertten müzdaribim kimyon çayı iç çok iyi geliyor doktorlar bebeklere bile tavsiye ediyorlar için rahat olsun ama sadece kimyonla hazırla baska bişey katma içine umarım sende faydasini görürsün

Çok şükür canım gözün aydınnn.. Ohh be , maşallah
Saol cnm cok saolun destekleriniz icin

Gözün aydııın :) Nasıldı ultrasonda görmek
Cok guzeldi ama kalp atisini filan duydum ya hic hareket ediyo mu falan diye sormadim doktorda hersey normal diyince o mutlulukla hic bir sey soramadim doktora
Cnm çok şükür bak ne güzel bebeğin iyi bugünlerde atlatacagiz inşallah
insallah canm insallah su kanamalar filan biterde rahat guzel bi hamilelik geciririz

Çok sevindik canım maşallah
cok saol cnm Allahim hepimize saglikli bebekler nasip etsin

Cok guzeldi ama kalp atisini filan duydum ya hic hareket ediyo mu falan diye sormadim doktorda hersey normal diyince o mutlulukla hic bir sey soramadim doktora
Hareket etse görürdün ya ben direk aa kollarını sallıyo demiştim :) Diğer gidişinde görürsün artık. Sağlıklı olsun mühim olan o :)

Canim gecmis olsun. gozun aydin iyi haberlerle geldin. Peki ikili test icin bisey dedi mi dr un? Bizim ayni gun o yuzden soruyorum. Dr um bana haftaya cuma gel dedi acaba o gun ikili test olacak mi? Yoksa dr ayrica belirtiyor mu diye merak ettim.

Kızlar ben hap yutarken çok zorlaniyorum migdem ayağa kalkıyor almak istemiyorum hapı sizce bunun bi çözümü yok mudur ya

Kızlar cıktık doktordan kanama alanım cok az var yıne iğneye devam bebek iyi cinsiyetını gostermedi suan .. Gazdan dolayı batın usg ıstedı hersey normal karacigerımde 2 tane kist varmıs bunları öğrendim takip edilecekmiş zaten teyzem ve annemde de var.. Doktorun kapısında gozlerim karardı baygınlık hıssı geldi tansıyonum düşmüş kanıma sekerime bakıldı onlarda bısey cıkmadı gaz için agızdan damla verdı bebeklere verılenden ve mantarım için fitil falan bakalım kızlar en azından bebek iyi durumda Ensesi 1.2 ölctü

Kızlar ben hap yutarken çok zorlaniyorum migdem ayağa kalkıyor almak istemiyorum hapı sizce bunun bi çözümü yok mudur ya
İkiye bölünüp içilir mi ki?
Çok sevindim, ensesi de normal sanırım ölçüsü. Belki kız çıkar :)

Sevindim canım. Bununla geçmiş olsun inşallah. Dinlen güzelce. O kanama alanı bitecek gidecek inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…