2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Akıl karı değil bile bile düşük yapmak hep annemin yüzünden o ağrıları çektim ikincisi boş gebelik oldu direk kürtaj oldum hiç acı cekmeden

Canım bu topikteki hemen hemen herkes yan gel yat osman hepimiz uzaniyoruz hersey bebiklerimiz için :)
Bana da bugün Dr um tam tersini söyledi cnm , o kadar fazla yatma dedi , sadece iş yapıp yorulma dedi , ne kadar gezersen o kadar çabuk boşalır içerideki kan dedi , tabii öyle çok gez demedi , ufak ufak gez çok yatma dedi.
Hakikaten de ne zaman yürüsem hafif bir kanamam lekem oluyor , iyi birşeymiş içeriye akmaması.
Benim zaten içerideki kanama çok azmış , bilmiyorum artık

Benim eski doktorda sakın hareket etme dedi hareket ettikçe alan buyur ben kalkiyorum artık kahvaltı hazırlıyorum çamaşır atıyorum kendimi yormadan yavaş yavaş iş yapıyorum ama yemek yapamıyorum midem kaldirmiyo kaynanam geçen geldi bamya yaptı fenalık geçirmek üzereydim ona diyorum yemeğin kokusu çıkınca mahvoluyorum bir şey olmaz diyo kapıyı kapatirim koku gelmez geliyo diyorum dinletemiyorum şimdide hiç cagirmiyorum onu evde yapıp getirmiyor canım annem yemek yapıp yolluyo :)))

Kizlar bgn ruh gibiyim.. Dun gece gram uyku uyuyamadim feci bir gaz sancim vardi.. Yani oyle boyle deil.. Hala daha var bir de ustune feci bir bas agrisi ruh gibiyim bgn.. Gaz sancisi icin corekotu kaynatip ictim ins ise yarar..

Ah ah anneler başımızın tacı canım , ben makarna bile haşlayamıom , mutfağa giremiyorum , çok kötü kokuyor , sulu yemek zaten yediğim yok , en fazla çorba makarna salata o kadar..
Çubuk kraker leblebi falan bi üç beş yıl yemem herhalde evime bile sokmam

Kizlar bgn ruh gibiyim.. Dun gece gram uyku uyuyamadim feci bir gaz sancim vardi.. Yani oyle boyle deil.. Hala daha var bir de ustune feci bir bas agrisi ruh gibiyim bgn.. Gaz sancisi icin corekotu kaynatip ictim ins ise yarar..
O gaz niye oluyor acaba yaa , hiçbir şey yiyemesem de geceleri şişiyorum ben de , zor bir durum

Bende de kalp çarpıntısı ve nefes darlığı başladı;doktoru aradım ama ulaşamadım.Bu dertlerle uğraşayım derken dalgınlıkla avm deki kontrol kapısından geçtim-sordum zararı yok dediler ama bıgün moral olarak çöktüm galiba...

Arkadaşlar bu bulantı bilekliğini taktım ve işe yaramaya başladı, çok şükür daha iyiyim. İnşallah böyle de devam eder de , ilaç almak ya da serum yemek zorunda kalmam bitsin artık kusmalar aminnnnn

O gaz niye oluyor acaba yaa , hiçbir şey yiyemesem de geceleri şişiyorum ben de , zor bir durum
Benim karnim hep sis ama dun gece gaz sancisindan inledim resmen gecenin bikoru evin icinde yuruyodum.. Hala da gecemedi arada feci saplanio.. İsin kotusu gaz da cikartamiorum icimde dolanip duruyor;(

Aynen canım ben yoğurt karpuz domates başka yemegim yok midem almiyo

Benim karnim hep sis ama dun gece gaz sancisindan inledim resmen gecenin bikoru evin icinde yuruyodum.. Hala da gecemedi arada feci saplanio.. İsin kotusu gaz da cikartamiorum icimde dolanip duruyor;(
Canım sade maden suyu iç bari gegirerek içindeki gazı çıkar ben dün içtim rahatladım hem maden suyu kramp ve bebeğin kemikleri için çok faydalı

Bende seninle aynı durumdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…