2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
bugün lcw an 3 adet esya aldim uygun fiyatli ve güzel öyle cok ilerki asama icin degil su 2 aylik mevsimlik sigaret paca cok şık bi pantolon aldim üstüne güzel bi triko gibi incecik bisey ve ince yazlik diz alti bi tayt tayti normal reyondan aldim cok karnim yok ama daracik dügmeli seyler giymek istemedim bi önceki hamilelikten var ilerki asamalar icin

Arkadaşlar bu bulantı bilekliğini taktım ve işe yaramaya başladı, çok şükür daha iyiyim. İnşallah böyle de devam eder de , ilaç almak ya da serum yemek zorunda kalmam bitsin artık kusmalar aminnnnn
Bana eczacı bebeğe zararlı , biz önermiyoruz dedi , korktum almaya
Sürekli mi takmak gerekiyormuş , fiyatı neymiş canm ?
Ben de bilekte yok takmaya , çok ince bileklerim

Kizlar bgn ruh gibiyim.. Dun gece gram uyku uyuyamadim feci bir gaz sancim vardi.. Yani oyle boyle deil.. Hala daha var bir de ustune feci bir bas agrisi ruh gibiyim bgn.. Gaz sancisi icin corekotu kaynatip ictim ins ise yarar..
Bizim tarıhlerimiz aynı belırtılerde aynı azonce bende yazdım bas agrısı ve gaz sancısı beni öldürdü artık

Bana eczacı bebeğe zararlı , biz önermiyoruz dedi , korktum almaya
Sürekli mi takmak gerekiyormuş , fiyatı neymiş canm ?
Ben de bilekte yok takmaya , çok ince bileklerim
Ben doktoruma sordum, zararlı demedi , sonuç alamayabilirsin dedi, bünyeden bünyeye değişiyor dedi. Ayrıca koldaki damardan basınç yapıyor mantık akupunktur gibi yani. Neden öyle bir şey demiş ki eczacı anlamadım.
Eşim psi band bulmuş ztn onuda zor bulmuş 68₺ miş canım. En fazla 48 saate kadar takıyorsun , gece yatarken filan takmayacağım ztn. Şükür ben rahatladım. Ama dediğim gibi etkisi olmayanda oluyor canım mesela Auralee ye etki etmemiş band bana etti

Ya isterse 100 olsun alırım yine yeter ki iyi gelsin , ben de henüz kusma olmadı cnm ama haftalar ilerledikçe bulantı şiddetleniyor sanırım ondan korkuyorum. Dr umu arar sorarım ben de

Benim karnim hep sis ama dun gece gaz sancisindan inledim resmen gecenin bikoru evin icinde yuruyodum.. Hala da gecemedi arada feci saplanio.. İsin kotusu gaz da cikartamiorum icimde dolanip duruyor;(
Ayni seyleri yasiyoruz ya. Hadi gaz var anladik hamilelikten e niye cikmiyo arkadas sistim sistim bazen diyorum bebisim sikisacak icerde ahahha:) ayyy kizima hamileyken hic boyle olmamisti gazman oldum ya esimden utanmam kalmadi rezillik diz boyu bende kizlar afedersiniz. Bi soz var 1 gaz cikarma bin hekime bedelmos diye su an o moddayim:)

Ya isterse 100 olsun alırım yine yeter ki iyi gelsin , ben de henüz kusma olmadı cnm ama haftalar ilerledikçe bulantı şiddetleniyor sanırım ondan korkuyorum. Dr umu arar sorarım ben de
Benim kusmaktan içim çıktı canım , zofer kullanmaya başladım ama korkuyorum ilaç almaya bir de bu bandı denemek istedim şifa olsun diye dua ede ede taktım çok şükür bin şükür. Hatta bişiler yedim ve hala kusmadım

Rahim büyürken bağırsakları sıkıştırıyor. E vücudun aktivitesi değişiyor. Normal aslında. Çıkarın gitsin içeride kalınca daha kötü :)

Bizim tarıhlerimiz aynı belırtılerde aynı azonce bende yazdım bas agrısı ve gaz sancısı beni öldürdü artık
Gece senin de gaz sancin oldumu cnm? Ay nr berbat biseymis aglicaktim yani uykumda nerdeyse bi haftadir tuvalete de cikamiyordum o da iyice agri yapti heralde.. Neyseki bgn cikabilim ama bu sanci gecmedi hala bas agrisida illet gibi tututldu ama soguga yakin ilik bi dus aldim o iyi geldi bas agrima bi nebze..

Ah kiyamam sende mi hayatim.. Ay bi rn saniodum meger deilmis.. Gaz cikartamiorum bende.. Deli gibi sanci girio inletio 2saniye sonra silik bi pıss :) bunun icinmiydi o sanci diosun.. Bende corekotu kaynatip suyunu ictim ins ise yarar.. Demek bizim bagirsaklar bu haftalarda pert oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…